Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pogotowie Jeżowe lub hospicjum dla dzieci

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

Ja chce przeznaczyć ten mój jeden procent na Małopolskie Hospicjum dla Dzieci. Na stronie http://pomozbudowac.pl jest dokładnie opisane na co zostaną przeznaczone pieniądze. Na pewno warto pomóc maluchom.

ja juz przekazalam na toz w szczecinie

Cytat
max1610
Proszę o pomoc dla małej Dominisi:) Jest to córka mojego kuzyna.

Dziękuje wszystkim magda

Hmm naprawdę nie wiem czemu Twój kuzyn ma płacić za tą operację?
Moja bratanica urodziła się z taką samą wadą. Operację również miała w wieku 6 miesięcy, później 2 lat oraz kolejne na nos. Wszyskie operacje odbyły się w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie i mój brat nic za nie nie płacił. Odbyły się przez NFZ. Może dowiedzcie się coś wiecej, bo naprawde nie wiem czemu macie za to płacić. Moja bratanica ma teraz 9 lat i oprócz małej ryski nad ustami i lekkiej wady wymowy ( po wielu godzinach pracy z logopedą)ma się bardzo dobrze:)


Sub bbnautFlash_FSCommand(ByVal command, ByVal args)
call bbnautFlash_DoFSCommand(command, args)
end sub

ja przekazałam na Stowarzyszenie Sos Wioski Dziecięce

niezweryfikowana
Posty: 702
Ostrzeżenia: 1/5

ja w tym roku w ramach akcji charytatywnej w$p1erajmy hosp1cja zamierzam przekazać 1 % na hospicjum dziecięce, bo chyba akurat kto jak kto, ale dzieci potrzebują nas i tych pieniędzy najbardziej

Ja co roku przekazuję mój 1% na chorą na mukowiscydozę córeczkę mojego kolegi z klasy ze szkoły podstawowej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-13 09:41 przez bu-mader.

my z moją rodziną przekazujemy na harcerzy z naszego hufca (w większości jesteśmy harcerzami, więc wiemy co wspieramy :-) )
jeśli ktoś nie ma pomysłu, może również przekazać swój 1% na kształcenie młodzieży, zapraszam na priv po więcej info ;-)

Jest bardzo dużo chorych dzieci, które potrzebują pomocy.
Niestety ja nie mam jak oddać podatku, praca na czarno ma swe minusy.

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Ja was wszystkich zachęcam do odwiedzania strony obiecanejutro.pl, która ma na celu wspieranie hospicjów. Naprawdę warto dać coś od siebie, to nic nie kosztuje

ja jak co roku na niepełnosprawnego synka znajomej. Myślę, że każdy już ma pomysł na swój 1%- obecnie jesteśmy bombardowani z każdej strony propozycjami na co go przekazać, a to tylko marny 1%...

Ja mam w domu wspaniałe dziecko niepełnosprawne, jesteśmy w fajnym Stowarzyszeniu w moim mieście więc 1 % jest dla mojej rodziny bardzo osobisty :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pomoc dla Dagmarki Krystyan