Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam!
5-10-2010 r. kupiłam od justys807 kurteczkę za cene 40 zł łącznie z kosztami przesyłki, pieniążki wplaciłam od razu na drugi dzień, niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymalam kurtki. Pani Justyna napisała najpierw że wyśle w poniedziałek tj. 11-10, później że z powodów rodzinnych wysłała w czwartek 14-10, dziś już jest 22-10 a ja nie otrzymalam przesylki. Ignoruje moje wiadomości na GG i niestety nie odpowiada na maile... przykro mi tylko,że matka potrafi oszukać drugą matkę, choć pewnie zdaje sobie doskonale sprawę z tego, że utrzymanie dzieci wcale nie jest tanie! Powinnyśmy sobie pomagać...

pierwszy raz zgłaszam kogoś i to ze spora liczba pozytywów .pani o nicku monikad1111.Mimo umówionej wysyłki poleconym priorytetem wysłał zwykłym bo jak twierdzi wyszło jej za drogo.Przed zakupem pisał mi że ma jeszcze kogoś innego chętnego na tą rzecz (kupiłam kombinezon) więc mam podejrzenia że sprzedała na innym portalu a mnie wciska kit ze wysłała zwykłym.Ludzie jak mozna kombinezon wysyłać listem zwykłym????????????

Zgłaszam dziewczynę o nicku majka03 oraz stonoga - to ta sama osoba.

Kupiłam u niej koszulkę niby w stanie bdb, przyszła poplamiona - (plamy się nie sprały) i wyblakła. Zanim kupiłam pytałam o stan koszulki i dostałam odpowiedź że jest świetnym stanie. Okazało się inaczej. Na prośbę zwrotu pieniędzy mnie wyśmiała. Więc wystawiłam negatyw. Otrzymałam zwrotny negatyw ( który po części brzmi jak mój negatyw dla niej - bo go skopiowała i nie potrafi nawet sformułować sama komentarza - żenada) a także zemstę w postaci zakupu przez tą Panią z drugiego konta dwóch moich rzeczy na szafce tylko po to aby wystawić negatywy !!! Oszustka i do tego bardzo złośliwa. Uważajcie dziewczyny !!!

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.355

Cytat
rebelgirl1
Zgłaszam dziewczynę o nicku majka03 oraz stonoga - to ta sama osoba.

Kupiłam u niej koszulkę niby w stanie bdb, przyszła poplamiona - (plamy się nie sprały) i wyblakła. Zanim kupiłam pytałam o stan koszulki i dostałam odpowiedź że jest świetnym stanie. Okazało się inaczej. Na prośbę zwrotu pieniędzy mnie wyśmiała. Więc wystawiłam negatyw. Otrzymałam zwrotny negatyw ( który po części brzmi jak mój negatyw dla niej - bo go skopiowała i nie potrafi nawet sformułować sama komentarza - żenada) a także zemstę w postaci zakupu przez tą Panią z drugiego konta dwóch moich rzeczy na szafce tylko po to aby wystawić negatywy !!! Oszustka i do tego bardzo złośliwa. Uważajcie dziewczyny !!!

Dziękujemy za zgłoszenie - faktycznie to ta sama osoba. Oba konta zostały już zgłoszone ADM i zablokowane.
Napisz do Adm o usunięcie komentarza - http://szafka.pl/formularz-kontaktowy.html?temat=komentarze&pytanie=5

angelikazieba wysłałam paczkę w sierpniu i do tej pory nie mam swojej tłumaczyła się problemami rodzinnymi ale kto ich nie ma loguje się co jakiś czas na szafie i mi nie odpisuje już nie wiem co mam robić..............

NICK- ircia189

POWÓD- Kupiłam komplet 27.10 tego samego dnia sporządziłam przelew. W chwili obecnej brak kompletu i w ogóle brak kontaktu ze strony ircia189 mimo, że jest dostępna na szafce.

Ja poproszę o dopisanie pani szafamajulki.
Najpierw poprosiła o rezerwacje ubranek .N apisałąm ze obecnie przebywam z dzieckiem na turnusie rehabilitacyjnym ,że transakcje mozemy dokończyc po powrocie .W grę wchodził odbiór osobisty. Popowroci enapisałam ze ubranka sa spakowane i czekaja na odbiór miałą sie spotkac w niedziele.Nie zrobiła tego . Napisałąm czy w dalszym ciagu chce zakupić ubranka .Zrezygnowała .
---Wystawiłam tylko jeden komentarz o treści---
Przykro mi ale muszę wystawić negatywa, ponieważ osoba kupuje a później rezygnuje z zakupionego przedmiotu i nie przelewa za niego pieniążków....strasznie niezdecydowana. NIE POLECAM!!! .
Dziewczyna mi wystawila po złosci negatywa
.Moze jeszcze inne osoby miały taką sytuację

aduska67

Wpłaciłam pieniądze 6.10, dwa dni później odp., że doszły i będzie wysyłka. Niestety do tej pory ani spodni, ani jakiejkolwiek odpowiedzi!!!!

Cytat
EVITA42
Ja poproszę o dopisanie pani szafamajulki.
Najpierw poprosiła o rezerwacje ubranek .N apisałąm ze obecnie przebywam z dzieckiem na turnusie rehabilitacyjnym ,że transakcje mozemy dokończyc po powrocie .W grę wchodził odbiór osobisty. Popowroci enapisałam ze ubranka sa spakowane i czekaja na odbiór miałą sie spotkac w niedziele.Nie zrobiła tego . Napisałąm czy w dalszym ciagu chce zakupić ubranka .Zrezygnowała .
---Wystawiłam tylko jeden komentarz o treści---
Przykro mi ale muszę wystawić negatywa, ponieważ osoba kupuje a później rezygnuje z zakupionego przedmiotu i nie przelewa za niego pieniążków....strasznie niezdecydowana. NIE POLECAM!!! .
Dziewczyna mi wystawila po złosci negatywa
.Moze jeszcze inne osoby miały taką sytuację

Oczywiście ze zamówiłam i zrezygnowałam gdyz dowiedziałam sie od kolezanki , która Pani zna ze NAKLEJA PANI NAKLEJKI HELLO KITTY NA UBRANKA !!! a potem Pani odwraca kota ogonem a mailach ze to ja naklejam hehe ...
Nie mówie tu o ciuszkach z h&m ale o innych zwykłych ubrankach ...

[embed_image e6c65d5c7ddac79ab985323641288519]

Skoro jest Pani taka uczciwa i ma tyle pozytywnych komentarzy wiec prosze informowac ze na danym ciuszku jest naklejka przyklejona !!!

I dlatego zrezygnowałam bo LIPY KUPOWAĆ NIE MAM ZAMIARU :)
I kto powinien byc dopisany do tej listy ??? Niech sie Pani lepiej sama zastanowi ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-22 19:25 przez szafamajulki.

Proszę dopisać użytkowniczkę Rudzia311 , przyciska KUP kilku rzeczy a potem nie płaci, nie odpisuje na maile a jeśli już to kłamie. Nie tylko mnie tak zrobiła ale też inną użytkowniczkę która też wystawiła jej lipy za to samo.

gabrysia8- wymieniałyśmy się prawie 2tyg temu, ona dostała ubranko,ja nie....dość czekania-niby tego samego dnia wysłała...

Z przykrością muszę wpisać na listę użytkowniczkę szafamajulki. Ponad tydzień temu kupiła u mnie sukienkę. Wczoraj po kolejnym moim zapytaaniu o przelew oświadczyła, że nie zapłaci mi, ponieważ źle obliczyła wydatki. Muszę dodać, że sukienka nie była w wysokiej cenie, kosztowała 16 zł+ przesyłka. W ten sposób jestem stratna, bo po sprzedaży tu, wycofałam ją z Allegro. :(

Witam:)
Niestety z wielkim bólem bo nie lubię takich rzeczy robic ale musze zgłosic szafiarkę
marta_bigos
17 listopada zakupiłam u niej mate niemowlęcą + dresik w sumie za kwote 55zł,pieniążki wpłaciłam na drugi dzień do dzisiaj nie dostałam przesyłki,czekałam i czekałam dosyc długo ponieważ dziewczyna się nie logowała i myslałam że cos się stało,ale 7 grudnia udało mi sie zdobyc do niej nr tel i zadzwoniłam na komórkę-chyba mało nie padła bo jak mnie usłyszała i się przedstawiłam to jąkała się i sapała do słuchawki,zapytałam dlaczego nie mam jeszcze paczki i dlaczego się nie loguje -ja zawsze po dokonaniu transakcji pilnuje czy przesyłka dotarła,a ona że nie ma czasu że jakiś remont czy coś z tego jęczenia nie bardzo zrozumiałam ,że niby wysłała że odda pieniądze-no chamstwo straszne
(zdziwiło mnie to bardzo poniewaz wcześniej juz cos u niej zakupiłam i było ok)
powiedziała że pieniązki przeleje ,dla pewności wysłałam jej sma z nr konta,i do dzisiaj ani pieniążków ani zadnej odpowiedzi,dzwoniłam wczoraj ,dzisiaj i nie odbiera tel -wie że to ja bo mój nr jej się wyświetlił.
No olewka srtaszna-mogłaby się chociaz jakoś wytłumaczyc a tu nic poprostu ma to w d...
mineło juz 7 dni-no przelew chyba tyle nie idzie,wiem to,
wpisuje ja jak oszustkę bo co innego moe powiedziec,moge dodac tylko że znalazłam ja na NK i powklejała tam swoje zdjęcia z bilbordów reklamowych do kampani samorządowej -bo startuje w w-wie na targówku ,no to na to ma czas mnie to nie obchodzi generalnie co ona robi pryw ale skoro sie gdzies startuje i jest sie takim nie powaznym to nie dziwie sie ze mamy jak mamy w kraju.
Ja nie zbiednieje przez te pieniązki ale takiego chamstwa nie zniose-i wystawiłam jej ogromna lipę!!!

sylwia19801 umawia sie na wymiany.wypytuje.meilem zdjecia wysyła...namawia..po czym cisza ze strony pani sylwi19801...

Cytat
mikex3
sylwia19801 umawia sie na wymiany.wypytuje.meilem zdjecia wysyła...namawia..po czym cisza ze strony pani sylwi19801...

ja również się pod tym podpisuję ,też proponowała wymianę ,co więcej za droższą rzecz ,po czym jak powiedziałam ,że poczekam aż od niej paczka przyjdzie, wtedy wyśle priorytetem napisała dobrze i kontakt sie urwał UWAGA NIE WYSYŁAJCIE PIERWSZE PACZEK !!!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Widywania po rozwodzie z ojca z dzieckiem?