Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

MAMA Z PASJĄ

18 paź 2010 - 21:44:32

Mam nadzieję, że nie było jeszcze takiego tematu.


Wszystkie mamy dzieci, które jak wiadomo są naszą największą pasją. Ale jak już dzieci idą spać, to czym się zajmujecie? (Poza domowymi obowiązkami oczywiście :D)

Macie jakieś pasje? Czymś się interesujecie ponad miarę?Piszcie!

MAMA Z PASJĄ

18 paź 2010 - 21:51:01

siedzeniem w necie ;) to moja pasja bo na nic innego nie mam już siły...
a tak poważnie, to lubię czytać jak to mój mąż nazywa wzzelkiego rodzaju "szmatławce", tzn. "takie jest życie", "z życia wziete", "sukcesy i porażki" :D:D

MAMA Z PASJĄ

18 paź 2010 - 21:56:40

Ja jak znajdę chwilkę wolnego czasu to robię biżuterię :) i kartki okolicznościowe :)

MAMA Z PASJĄ

18 paź 2010 - 21:59:48

Wydaje mi się, że każdy powinien mieć jakąś pasję. To taka odskocznia od codzienności.

Moją pasją są książki. Czytam wszystko-dosłownie! Kupuję książki w ilościach hurtowych. Mamy cały dom zastawiony książkami i jesteśmy z tego bardzo dumni. Ale nie jest to tylko biblioteczka na pokaz, razem z mężem pochłaniamy książki. To jest nasza wspólna pasją i bardzo się z tego cieszę, bo nie ma zgrzytów, kiedy któreś z nas wraca z siatką pełną nowych książek. Możemy godzinami dyskutować o tym, co przeczytaliśmy, polecamy sobie książki wzajemnie, czasem czytamy jedną na spółkę :)
Zarażamy naszą córeczkę miłością do książek. Mimo, że ma 15 miesięcy ma swoją prywatną kolekcję bajeczek :)

A poza tym propaguję czytelnictwo wśród znajomych i rodziny, od nas wszyscy wychodzą z jakąś pożyczona książką :)

MAMA Z PASJĄ

18 paź 2010 - 22:01:00

drutuję :D

Mąż sie wkurza bo jak tylko mały zaśnię chwytam za druty, wełnę i jak on to nazywa "dłubię godzinami jak babinka". Jeśli mam w miarę trzeźwy umysł przygotowuję się na uczelnie, ale to raczej mało spotykany widok.

MAMA Z PASJĄ

18 paź 2010 - 22:11:14

Mam to szczęście że praca jest moją pasją :) Druga pasja pokrywa się z kierunkiem obecnych studiów. Poza tym jak jeszcze znajdę czas to czytam książki, chociaż ostatnio to głównie fantastyka - czyli niezbyt ambitnie ;) Oprócz tego lubię szyć, robić na drutach, zajmować się domem. No i chodzić po lumpeksach, ale nie wiem czy to można nazwać pasją ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-18 22:19 przez majka51.

MAMA Z PASJĄ

18 paź 2010 - 22:12:38

muzyka, a konkretnie 30stm, ich koncerty-wyjazd do Pragi w marcu tego roku, festiwal w Krakowie w sierpniu, koncert w Warszawie, plany wyjazdu do Niemiec na koncert, w zaciszu domowym muzyka muzyka muzyka, a córka 3 latka śmiga po angielsku wszystkie ich kawałki...

MAMA Z PASJĄ

18 paź 2010 - 22:22:20

Uwielbiam książki, mogłabym czytać godzinami, teraz troszkę się opuściłam, ale wszystko nadrobię jak tylko Amelcia podrośnie. Teraz jak ona zaśnie sprzątam, prasuje itp. A jak się położę z książką-zasypiam :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

MAMA Z PASJĄ

18 paź 2010 - 22:25:13

A ja "po godzinach" :D haftuję obrazki haftem krzyżykowym, to taka moja odskocznia od codziennych obowiązków

MAMA Z PASJĄ

18 paź 2010 - 22:28:23

jak bylam jeszcze w ciazy to mialam wiecej czasu ale bardzo lubie wyszywac dla malej obrazki ale tez bardzo lubie czytac

MAMA Z PASJĄ

18 paź 2010 - 23:01:25

No cóz czas przy dzieciach to dar cenny i mało znany- ale gdy już jest siadam do maszyny cos wymyslam , przeszywam , doszywam i kombinuje jak z niczego zrobic cos . A najwieksza moja pasja to wizaż , ale gdy tylko Matik urodził sie po troszku kontakty się zaczęły urywać - bo niektórym się wydaje ,że jak jest dziecko to odmówię - nieprawda każdy kto się zwróci do mnie chetnie maluje upiększam go podcinam włosy i oczywiście zmieniam kolor włosów . No mamuski pamietajcie o sobie odrobina tuszu dobrze zrobiona kreska i cit korektora po nieprzespanej nocy jaką ja miałam dziś - budzenie co godz- robi cuda .I mam tą satysfakcje ,że ciut zmieniłam wizerunek mojej sąsiadki szarej myszy pedagogicznej- bo nauczycielka i zaczęła dostrzegać ,że warto się troszkę podmalować - po 30 już nie młodniejemy a szlachetne uśmiechnięte mimiczne oczy widać.Kobitki dbajcie o siebie nie badźmy tylko mamuśkami ale i super kobietami dla nas samych i facetów naszych

MAMA Z PASJĄ

19 paź 2010 - 17:54:11

ja bardzo lubię czytac lecz ostatnio internet pochlania mi zbyt duzo czasu i jakos sie opuscilam :(

MAMA Z PASJĄ

19 paź 2010 - 18:03:35

Książki, książki i jeszcze raz książki ;-) uwielbiam czytać i robię to w każdej wolnej chwili ;-)

zweryfikowana
Posty: 674
Ostrzeżenia: 2/5

MAMA Z PASJĄ

19 paź 2010 - 18:07:06

a ja projektuję i szyję torebki z filcu, czasem też broszki:) nie umiem dodać tu zdjęć, bo bym pokazała niektóre wzory.

oczywiście też przerabiam, obcinam, doszywam, wymyślam ciuszki.

no i czytam, czytam, czytam:D

MAMA Z PASJĄ

19 paź 2010 - 18:37:35

Fotografia, komputer-szafka i szafa :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Widywania po rozwodzie z ojca z dzieckiem?