Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

gorący temat

transport i spedycja

8 minut temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Leczenie prywatne

13 lis 2014 - 22:15:14

no tak jest sporo to pprawda, początkowo myśleliśmy tylko o pakiecie dla malucha i wybraliśmy brzoskiwnke, jednak po wizycie w klinice doradzili nam ten pakiet rodzinny. i nie zalujemy, przynajmniej wszyscy razem jesteśmy pod dobra opieka :)

Leczenie prywatne

25 lis 2014 - 22:09:46

Maxxi, taki news, trochę odbiegając od pakietów ;) jesteś zapisana do klubu? nie wiem czy dostajesz powiadomienia, ale ja właśnie dostałam info na maila o aktualnych promocjach i będąc w klubie masz zniżki na zakupy w empiku :D przed świetami może się przyda!

Leczenie prywatne

14 gru 2014 - 22:42:25

też się zdecydowaliśmy na lux med :) pisałam tu w wakacje prosząc o poradę i zapomniałam zdać raport, ale od pół roku prawie jesteśmy pod prywatną opieką i muszę Wam powiedzieć, że to była bardzo słuszna decyzja! tańczy

Leczenie prywatne

15 gru 2014 - 22:19:44

a jaki pakiet??

Leczenie prywatne

23 gru 2014 - 14:07:25

Gocha, jak mawia klasyk "będzie Pani zadowolona" :D daj przy okazji znać na co się zdecydowaliście, bo z tego co pamiętam szukałaś czegos dla całej rodziny, tak?
aha! i tak jak pisalam maxxi, zapisz się do klubu, zobaczysz że możesz sporo skorzystac.

Leczenie prywatne

28 sty 2015 - 23:43:30

no to prawda ja np własnie z takiego klubu dowiedziałam się że mogę w lux medzie osunąć znamię które miałam już bardzo długo. tak naprawdę to bardzo się wkręciliśmy w tę przychodnie, jest nam przede wszystkim wygodnie bo wszystko mamy pod ręką. Nie musimy się o nic obawiać a co chwilę są jakieś nowe pakiety, promocje, mega fajnie:)

Leczenie prywatne

22 lut 2015 - 08:51:19

maxxi, a usuwałaś znamie czy tylko tak informacyjnie piszesz? mam kilka zastanawiających znamion i tak ciągle odkłądam i odkładam temat :/ w sumie dobra myśl, żeby zrobić z tym porządek.

Leczenie prywatne

23 lut 2015 - 00:27:28

usuwałam usuwałam, u mnie tez temat dłuuuugo odkładany, tz za dzieciaka miałam usuwane to za pomocą takiego jak by laseru, ale wtedy to mnie bardzo bolało i polegało to bardziej na wypalaniu naczyniek które były dość mocno popękane, po latach zrobiła mi się z tego taka jak by narośl, można to ponoć zakwalifikować własnie do rodzaju znamion, już jestem prawie miesiąc po usunięciu i naprawdę - polecam wszystkim tym którzy się wahają, sam fakt że wcześniej bałam się zrobić to ponieważ szczerze mówiąc obawiałam się czy nie zostanie mi paskudna blizna na twarzy, bo mam to pod lewym okiem tak na policzku... a teraz prawie nie mam sladu, do tego smaruje sobie maścią codziennie przed snem. Nie bolało nic a i mam spokój i naprawdę czuje się bez tego superancko:D:D:d

Leczenie prywatne

23 lut 2015 - 12:59:32

to nieźle! twarz to bardzo wrażliwe i drażliwe miejsce, bo inaczej bym zniaosła blizne na plecach niż na twarzy! to jak usuwali to znamie, ze tak ładnie wyszło? Laser pewnie, co?

Leczenie prywatne

23 lut 2015 - 19:50:16

a to za pomoca fal o czestotliwosci radiowej, to chyba jakas nowa metoda, ale no naprawde bardzo skuteczne i tak jak mowisz co innego jak Ci zepsuja cos nie wiem na plecach brzuchu nodze, a co innego na twarzy, dlatego od razu poszlam prywatnie zeby wiedziec ze bedzie ladnie wygladac:))

Leczenie prywatne

24 lut 2015 - 11:20:04

fiu fiu maxxi nieżle to ogarnęłaś :D ja chyba zacofana jednak jestem, skalpel skalpelem, ale oprócz tego to tylko o laserze słyszałam. Dobrze wiedzieć. I mówisz, że takie cuda w lm można wykonac? jakaś dokłądnie przychodnia, cos polecisz?

Leczenie prywatne

25 lut 2015 - 20:23:23

ja robilam normalnie u siebie w lx bez problemow i chyba kazda przychodnia to ma :) tak mi sie przynajmniejewydaje bo jest to jak by w ofercie lx :)

Leczenie prywatne

25 lut 2015 - 21:14:07

okej, rozumiem. Myslalłąm ze oferta jest ogranczona, ale racja sprawdzę sobie najbliższą przychodnię, jakby co to mnie już pokierują. No i przede wszystkim muszę wypytać o tę metodę, trzeba być bardziej na bieżąco niż etap ziołolecznictwa hehe

Leczenie prywatne

11 mar 2015 - 22:52:00

pewnie ze tak naprawde przejdz sie i zapytaj a jak nie to lux med ma tez infolinie, ja raz z niej korzystałam właśnie w tej sprawie bo nie chciało mi się wychodzić z domu :D

Leczenie prywatne

17 mar 2015 - 22:13:38

skorzystałam, nie wychodziłam z domu a wszystko wiem ;) najważniejsze rzeczy pani podała mi przez telefon, ale żeby dowiedzieć się szczegółow itp muszę pójsc na kosultację do lekarza - no w sumie zrozumiałe :) póki co ciekawość zaspokojona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dzieci z SMA