Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Sklep internetowy

18 minut temu

Biznes

22 minut temu

tabernakula sklep

42 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Leczenie prywatne

10 lip 2014 - 16:19:05

Jakbyście mogły to podzielcie się opinią nt. lux medu w wawie, bo szukam czegos dla siebie i znaleźć nie mogęę

Leczenie prywatne

14 lip 2014 - 16:53:04

no w sumie o tym tutaj rozmawiamy :) tak jak pisałam wczensiej korzystam z pakietu rodzinnego, a w warszawie sprawdzone mam 2 placówki - jerozolimskie i 17 stycznia. Co chciałabyś wiedzieć więcej? nie chcę zaśmiecać wątku, więc jak cos pytaj.

Leczenie prywatne

15 lip 2014 - 13:26:33

Chcę się zdecydować na jakiś pakiet rodzinny, żeby obejmował i nas i dzieciaki, może jakiś najkorzystniejszy mi ktoś poleci? Bo tak po opisach to pieknie ladnie, ale jak to jest w praktyce?:) I ciesze sie,ze na jerozolimskich polecasz, bo wlasnie tam mam najblizej :)

Leczenie prywatne

15 lip 2014 - 21:06:41

Gocha, nie wiem czego poszukujesz dokłądnie, bo wybór jest spory, ale ja osobiście korzystam z jabłoni, standardowo obejmuje 1 dziecko, kolejne mozesz dokupić za ok 800 zł za cały rok. wiec suma sumarum pakiet dla rodziny z dwójką dzieci to koszt rocznie ok do 3000 zł. Oczywiście sprawdź sobie dokładnie, bo operuję liczbami z pamięci :D mogę tylko na pewno dodać, że ten akurat pakiet jest sprawdzony ;)

Leczenie prywatne

16 lip 2014 - 09:19:26

Hehe :D mogę sobie dokupić dziecko? Nie nie, może pozostanę przy swoich własnych :D :D
Poczytalam trochę o tych pakietach rodzinnych i chciałabym wiedzieć jak to jest z dopłatami, bo jest punkt o nielimitowanych konsultacjach ze specjalistami a w nawiasie jest podana kwota - każdorazowo się dopłaca?
No i jeszcze zastanawiam się co oznacza pojęcie "bezpłatny przegląd stomatologiczny" :P

Leczenie prywatne

26 lip 2014 - 23:43:30

mój brat jest w wawie w lux medzie, bardzo zadowolony

Leczenie prywatne

22 sie 2014 - 14:03:12

hahha no nie bardzo z dokupieniem tego dziecka ;) musisz poprzestać na swoich.
Co do pakietu, to dopłata jest za konsultację, myślę ze jest to całkiem przyzwita kwota, bo tylko jak piszesz 15 zł. Stomatologia- w pakiecie jest przegląd stomatologiczny raz w roku, bez płatnie oczywiscie :)

Leczenie prywatne

12 wrz 2014 - 23:05:25

ja sie zdecydowalam:) i jestem naprawde zadowolona! wlasnie tez uwazam ze te doplaty za konsultacje sa sensownie pomyslane:)

Leczenie prywatne

30 wrz 2014 - 21:34:09

maxxi, no i na jaki pakiet się zdecydowałaś w końcu?

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Leczenie prywatne

20 paź 2014 - 21:44:21

Mokotowskie Centrum Medyczne to dobra klinika. W dodatku nie tak dawno szpital przeszedł gruntowną renowację i teraz jest jednym z najbardziej nowoczesnych. Warto:)

Leczenie prywatne

31 paź 2014 - 20:52:14

a jak to wyglada cenowo? oprócz tego ze mowisz "dobre" interesuje mnie cena. Pytam, bo przegladałam różne oferty klinik i Lux Med wydał mi się najkorzystniejszą opcją.

Leczenie prywatne

31 paź 2014 - 22:30:53

ja wzielam pakiet rodzinny! tak aby objal mnie i rodzine:)

Leczenie prywatne

03 lis 2014 - 11:40:31

Cytat
maxxi
ja wzielam pakiet rodzinny! tak aby objal mnie i rodzine:)

a jaki dokładnie? Bo z tego co przeglądałam to jest kilka takich pakietów? :)

Leczenie prywatne

04 lis 2014 - 22:55:11

my akurat mamy jablon obecnie, tak nam polecili i nie ma do czego sie przyczepic :) no i sa te 3 wizyty domowe a na to bardzo zwracalismy uwage by to miec

Leczenie prywatne

07 lis 2014 - 12:31:52

to witaj w klubie :D tez mam jabłoń. Na tym poprzestałam, choć wiem, że są inne bardziej rozbudowane abonamenty. Nie wiem czy pisałam o tym, ale z wizyt korzystałam i wszystko przebiegało bezproblemowo...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PLEŚNIAWKI u niemowlaka