Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tłuszczak

21 wrz 2009 - 08:58:26

Witajcie mam pytanko
Czy któraś z Was ma lub miała styczność z tłuszczakiem ?
Chciała bym dowiedzieć się coś więcej o tym guzie i jak coś wiecie to proszę napiszcie
Pozdrawiam :)

Tłuszczak

21 wrz 2009 - 09:04:18

Tak, moja mama miała pod pachą. Niegroźny. Można wyciąć, ale kosmetycznie. Jeśli nie przeszkadza to można z tym nawet żyć.

Tłuszczak

21 wrz 2009 - 09:11:11

mój mąż ma kilka, genetycznie córka młodsza ma na pleckach, co pół roku jesteśmy na kontroli u chirurga, nie powiększa się, nie boli małą więc nic z tym nie robią:) więc spokojnie, jest niegroźny , jak nie zmienia kształtu, wielkości, nie boli to nie powodów do obaw:)

Tłuszczak

21 wrz 2009 - 09:12:05

Ja mam na szyji,blisko kregosłupa,dopóki był mały to nie przeszkadzał ,w tej chwili jest wiekszy -jest to niegrozne ,,bede maiła usuniety niedługo.

Tłuszczak

21 wrz 2009 - 09:24:44

Mój synek ma w oku i martwi mnie to bo im jest starszy tym bardziej mu się powiększa a od niedawna jesteśmy pod ścisłą kontrola okulisty gdyż pogorszył mu się wzrok.Byłam w Warszawie i tam stwierdzili że jak dalej tak będzie to trzeba będzie usunąć Boje się tylko tego że to oko

Tłuszczak

21 wrz 2009 - 09:28:21

spokojnie, pewnie będzie dobrze:) więcej nerwów niż to warte:) rozumiem strach bo sama jestem rozstrzęsiona przed każdą kontrolą... ale myślę że będzie dobrze:)

Tłuszczak

21 wrz 2009 - 10:11:16

Dziękuje za słowa otuchy
Zawsze miałam chorowite dzieci i jak urodził się Kacperek powiedzieli że zdrowy to myślałam że z nim będzie wszystko ok
A i on coś ma i znowu nerwy
Pozdrawiam :)

Tłuszczak

21 wrz 2009 - 12:40:05

ja też mam tłuszczak pod żebrami :/ najgorsze jest to że mnie boli, chyba będę musiała iść usunąć. A myślałam że się obędzie bez interwencji chirurgicznej :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

karmienie butelką