Obecnie rozmawiamy o:

Rewelacyjne okna

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zabezpieczenie nad łóżkiem dziecka

27 mar 2012 - 01:06:46

Za kilka dni przeprowadzamy się i moja córka będzie teraz spac w swoim własnym łóżku. Wszystko super ale jakoś nie pomyśleliśmy nad zabezpieczeniem nad to łóżko - na ścianie sa tynki nieco chropowate a więc czoło w nocy obdarte jak nic :/ Mąż mówi że nad łóżkiem nakleimy tapete ale ja nie sądze aby ona chciała się trzymać tynku :/ Pogrzebałam nieco w necie i znalałzam dwa pomysły - wezgłowie hand made oraz poduchy, ponizej wklejam zdjęcia (włącznie z łózkiem), mnie najbardziej podobaja sie te wiszace poduchy, napiszcie co sądzicie o nich. A może same macie jakies pomysły w tej kwestii, ponieważ wiele mam zabezpiecza tez ściany nad łóżkiem aby sie nie brudziły lub aby nie chłodziły. Myślałam też o kawałku ładnej wykładziny obszytej i przymocowanej do ściany (wzór na ostatnim foto) lub tablicy korkowej(długiej na całe łóżko) gdzie mała mogła by przyczepiać np. swoje rysunki :)



zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Zabezpieczenie nad łóżkiem dziecka

27 mar 2012 - 07:10:56

Poduchy takie jak na 3 zdjęciu to super pomysł.Chyba sama takie coś zamontuje synowi koło łóżka.My mamy tapetę i syn kiedyś zabrał się do zdzierania jej,więc tapeta raczej odpada bo za bardzo kusi dziecko.

Zabezpieczenie nad łóżkiem dziecka

27 mar 2012 - 07:35:07

Mi najbardziej podoba się pomysł na 2 zdjeciu, ale poduchy też fajne, napewno tańsze, można wyprać bez problemu i szybko zmienić gdy znudzi sie kolor :) Więc glosuję za poduchami! Z wykładziną, czy tablicą korkową bym nie ryzykowała... jakoś tak nie w moim guście ;)

Zabezpieczenie nad łóżkiem dziecka

27 mar 2012 - 09:51:55

2 zdjecie fajne:) nie chcę się wymądrzać ale moim zdaniem nic się twojemu synkowi nie stanie:) jak moja córa zaczynała spać w takim łóżeczku to bardziej się bałam że spadnie bo miota się po calym łóżeczku we śnie i podkładałam jej poduszki ale już dzisiaj wiem że to były bezpodstawne lęki:P a może nie kombinuj z poduszkami bo to siedlisko roztoczy tylko naklej naklejki chociaż nie wiem czy na tynku weneckim beda się trzymać:)

Zabezpieczenie nad łóżkiem dziecka

27 mar 2012 - 10:40:14

Te poduchy ładne. A może po prostu jakiś gobelin... sposób stary jak świat na ocieplenie ściany. Chociaz osobiście nie jestem w ogole za tym, żeby dziecko które się aż tak rzuca po łóżku już przekładać do "dorosłego"

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rowerek trójkołowy-porady i opinie