Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 19 20 -->

1000 zł na dziecko.

11 sty 2016 - 19:15:28

Szkoda gadac moze faktycznie nie miejcie dzieci bo spotkala by je wielka krzywda

1000 zł na dziecko.

11 sty 2016 - 19:17:08

Cytat
Yvetterabenda
Szkoda gadac moze faktycznie nie miejcie dzieci bo spotkala by je wielka krzywda

a z ciebie jaka matka? Zamiast spędzać czas z dzieckiem wypowiadasz się głupio na forum. My przynajmniej nie mamy dzieci, ale jak będe je mieć to na pewno będę wolała poświecić czas dziecku niż wykłócac się na forum.

masz do wyboru:

1) iśc do pracy
2) zająć się dzieckiem
3) wykłócać się na forum.

Jak widac wybierasz 3;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-11 19:20 przez karka2424.

1000 zł na dziecko.

11 sty 2016 - 19:19:26

Cytat
Yvetterabenda
Szkoda gadac moze faktycznie nie miejcie dzieci bo spotkala by je wielka krzywda

Ty naprawdę skończyłaś psychologię...?

1000 zł na dziecko.

11 sty 2016 - 19:21:12

Cytat
mmka67
Cytat
Yvetterabenda
Szkoda gadac moze faktycznie nie miejcie dzieci bo spotkala by je wielka krzywda

Ty naprawdę skończyłaś psychologię...?

może w snach albo marzeniach;-)

1000 zł na dziecko.

11 sty 2016 - 19:26:37

Hmmm dla zainteresowanych corka oglada film z mezem Widac ze nie doroslyscie jeszcze panie by miec potomstwo to moja opinia jako psychologa

1000 zł na dziecko.

11 sty 2016 - 19:41:37

Cytat
Yvetterabenda
Hmmm dla zainteresowanych corka oglada film z mezem Widac ze nie doroslyscie jeszcze panie by miec potomstwo to moja opinia jako psychologa

w a ciągu dnia zajmuje się sama sobą? Bo ty cąły dzień się wypowiadasz przecież. 6 letnie dziecko ogląda filmy o tej godzinie? Nie ma bardziej kreatywnych zajęć z rodzicami, TY masz się za wzór rodzicielstwa? Usadzić dziecko przed tv i mieć spokój? Nie jesteś żadnym wzorem jeśli chdzi o wychowanie dzieci więć przestań krytykowac wszystkich w koło. Widać, że to TY jeszcze nie dorosłaś do macierzyństwa, bo nie chciałaś być babcią a mamusią. Właśnie dlateg uważam, że większość ludzi powinno poczekać z rodzicielstwem aż dojrzeją zamiast robić dzieci bo chcą być młodymi mamusiami.

1000 zł na dziecko.

11 sty 2016 - 19:45:48

Cytat
Yvetterabenda
Hmmm dla zainteresowanych corka oglada film z mezem Widac ze nie doroslyscie jeszcze panie by miec potomstwo to moja opinia jako psychologa

Poproszę nieskromnie o więcej szczegółów w czym zawiniłyśmy, wypowiedz się jako psycholog, nie jako yvetterabenda.

1000 zł na dziecko.

11 sty 2016 - 19:48:58

Tak sie akurat sklada ze maz pracuje i dopiero teraz moze spedzic czas z corka Nie przejmuj sie jak organizujemy jej czas zajmij sie soba bo ty nigdy przy twoim dochodzie nie doczekasz sie dziecka a 1000 nie chcesz Moja droga ja mam 42 lata corke mialam w wieku 35 lat Dlatego uwazam ze kobiety powinny decydowac sie na dziecko wczesniej bo potem jest gorzej Moj pierwszy maz nie mogl miec dzieci u u mnie akurat los tak zrzadzil

1000 zł na dziecko.

11 sty 2016 - 19:55:49

Cytat
Yvetterabenda
Tak sie akurat sklada ze maz pracuje i dopiero teraz moze spedzic czas z corka Nie przejmuj sie jak organizujemy jej czas zajmij sie soba bo ty nigdy przy twoim dochodzie nie doczekasz sie dziecka a 1000 nie chcesz Moja droga ja mam 42 lata corke mialam w wieku 35 lat Dlatego uwazam ze kobiety powinny decydowac sie na dziecko wczesniej bo potem jest gorzej Moj pierwszy maz nie mogl miec dzieci u u mnie akurat los tak zrzadzil

nie chcę wypominać, ale w takim razie sama jesteś "babcią", jak nazwałaś kobiety rodzące w późnym wieku. Oceniasz kobiety, które realnie planują macierzyństwo i przekładają na kilka lat do przodu, a sama z takich czy innych względów urodziłaś późno.
Jezuśku, co ty masz z tymi pieniędzmi?

1000 zł na dziecko.

11 sty 2016 - 20:03:26

Yvetterabenda


o kurde... To ty jesteś mega babcia. Ja do 30 roku życia chcę mieć 1 lub 2 dzieci a ty tu wyjeżdżasz, że będę babcią?? Bedę mieć dom, 2 dzieci jak dobrze pójdzie, studia i kilka lat doświadczenia zawodowego. Pieniądze też mam i będę mieć więc przestań tu doradzać innym bo się ośmieszasz.A... i dostanę więcej niż 1000 zł, bo tak się składa, że pracuję i mam umowę o pracę, a 80 /% macierzyńskiego wyniesie więcej niż 1000 zł więc naprawdę daruj sobie już te swoje pieniężne wywody.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-11 20:06 przez karka2424.

1000 zł na dziecko.

11 sty 2016 - 20:08:29

Cytat
mmka67
Cytat
Yvetterabenda
Tak sie akurat sklada ze maz pracuje i dopiero teraz moze spedzic czas z corka Nie przejmuj sie jak organizujemy jej czas zajmij sie soba bo ty nigdy przy twoim dochodzie nie doczekasz sie dziecka a 1000 nie chcesz Moja droga ja mam 42 lata corke mialam w wieku 35 lat Dlatego uwazam ze kobiety powinny decydowac sie na dziecko wczesniej bo potem jest gorzej Moj pierwszy maz nie mogl miec dzieci u u mnie akurat los tak zrzadzil

nie chcę wypominać, ale w takim razie sama jesteś "babcią", jak nazwałaś kobiety rodzące w późnym wieku. Oceniasz kobiety, które realnie planują macierzyństwo i przekładają na kilka lat do przodu, a sama z takich czy innych względów urodziłaś późno.
Jezuśku, co ty masz z tymi pieniędzmi?
Po swoim doswiadczeniu zyciowym chcialam naswietlic kilka istotnych kwestii Tak jestem babcia dla moje corki dlatego chcialam powiedziec ze czasem niezaleznie od sytuacji warto sie zdecydowac a nie czekac na lepsze czasy bo te czasy moga nigdy nie przyjsc a lata leca Jezeli panstwo oferuje pieniadze warto korzystac Charytatywnie udzielam sie rowniez w fundacji i znam problemy kobiet.Wiele z nich mieszkajac w domu samotnej matki nie miali nic teraz przez rok przynajmniej 1000 to jyz cos Znam rodziny gdzie maz zarabial najnizsza Ona urodzila i nie miala z kim zostawic dziecka Teraz beda miec lzej Nic nie mam do pracujacych tylko skoro ktos pracuje na smieciowce za 1200 majac male dziecko teraz ta sama sume moze miec bedac w domu przy tym dziecku

Cytat
karka2424
Yvetterabenda


o kurde... To ty jesteś mega babcia. Ja do 30 roku życia chcę mieć 1 lub 2 dzieci a ty tu wyjeżdżasz, że będę babcią?? Bedę mieć dom, 2 dzieci jak dobrze pójdzie, studia i kilka lat doświadczenia zawodowego. Pieniądze też mam i będę mieć więc przestań tu doradzać innym bo się ośmieszasz.A... i dostanę więcej niż 1000 zł, bo tak się składa, że pracuję i mam umowę o pracę, a 80 /% macierzyńskiego wyniesie więcej niż 1000 zł więc naprawdę daruj sobie już te swoje pieniężne wywody.
Napewno...oby marzenia sie sprawdzily



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-11 20:10 przez Yvetterabenda.

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

1000 zł na dziecko.

11 sty 2016 - 20:12:11

Yvetterabenda sama pobierasz zasiłek na niepełnosprawne dziecko i teraz plujesz jadem na te osoby co uważają że państwo nie powinno nic nikomu dawać tylko każdy ma zapracować na siebie.

Przestań atakować wszystkie dziewczyny wypowiadające się w tym wątku i mające inne zdanie od twojego, bo brać jest łatwo, tylko jak jak zabiorą to będzie płacz i krzywda dla wielu rodzin.

1000 zł na dziecko.

11 sty 2016 - 20:13:59

Cytat
Yvetterabenda
Cytat
mmka67
Cytat
Yvetterabenda
Tak sie akurat sklada ze maz pracuje i dopiero teraz moze spedzic czas z corka Nie przejmuj sie jak organizujemy jej czas zajmij sie soba bo ty nigdy przy twoim dochodzie nie doczekasz sie dziecka a 1000 nie chcesz Moja droga ja mam 42 lata corke mialam w wieku 35 lat Dlatego uwazam ze kobiety powinny decydowac sie na dziecko wczesniej bo potem jest gorzej Moj pierwszy maz nie mogl miec dzieci u u mnie akurat los tak zrzadzil

nie chcę wypominać, ale w takim razie sama jesteś "babcią", jak nazwałaś kobiety rodzące w późnym wieku. Oceniasz kobiety, które realnie planują macierzyństwo i przekładają na kilka lat do przodu, a sama z takich czy innych względów urodziłaś późno.
Jezuśku, co ty masz z tymi pieniędzmi?
Po swoim doswiadczeniu zyciowym chcialam naswietlic kilka istotnych kwestii Tak jestem babcia dla moje corki dlatego chcialam powiedziec ze czasem niezaleznie od sytuacji warto sie zdecydowac a nie czekac na lepsze czasy bo te czasy moga nigdy nie przyjsc a lata leca Jezeli panstwo oferuje pieniadze warto korzystac Charytatywnie udzielam sie rowniez w fundacji i znam problemy kobiet.Wiele z nich mieszkajac w domu samotnej matki nie miali nic teraz przez rok przynajmniej 1000 to jyz cos Znam rodziny gdzie maz zarabial najnizsza Ona urodzila i nie miala z kim zostawic dziecka Teraz beda miec lzej Nic nie mam do pracujacych tylko skoro ktos pracuje na smieciowce za 1200 majac male dziecko teraz ta sama sume moze miec bedac w domu przy tym dziecku

czy ja jestem nie w temacie. CZy te 1000 zł przez rok nie należy sie kobietą któere dopiero urodzą? Przecież kobiety które już mają dzieci żadnego 1000 zł przez rok nie dostaną. Ja akurat do 3 roku życia będę z dzieckiem w domu, ale potem chcę wrócić do pracy.. Chcę też mieć coś więcej i więcej możliwości decydując się na dziecko - typu zwolnienie chorobowe (różnie może być w ciąży), macierzyński przez rok, który będzie pewny, anie zależny od możlwości rządu i humoru polityków.

1000 zł na dziecko.

11 sty 2016 - 20:15:54

Cytat
karka2424
Cytat
Yvetterabenda
Cytat
mmka67
Cytat
Yvetterabenda
Tak sie akurat sklada ze maz pracuje i dopiero teraz moze spedzic czas z corka Nie przejmuj sie jak organizujemy jej czas zajmij sie soba bo ty nigdy przy twoim dochodzie nie doczekasz sie dziecka a 1000 nie chcesz Moja droga ja mam 42 lata corke mialam w wieku 35 lat Dlatego uwazam ze kobiety powinny decydowac sie na dziecko wczesniej bo potem jest gorzej Moj pierwszy maz nie mogl miec dzieci u u mnie akurat los tak zrzadzil

nie chcę wypominać, ale w takim razie sama jesteś "babcią", jak nazwałaś kobiety rodzące w późnym wieku. Oceniasz kobiety, które realnie planują macierzyństwo i przekładają na kilka lat do przodu, a sama z takich czy innych względów urodziłaś późno.
Jezuśku, co ty masz z tymi pieniędzmi?
Po swoim doswiadczeniu zyciowym chcialam naswietlic kilka istotnych kwestii Tak jestem babcia dla moje corki dlatego chcialam powiedziec ze czasem niezaleznie od sytuacji warto sie zdecydowac a nie czekac na lepsze czasy bo te czasy moga nigdy nie przyjsc a lata leca Jezeli panstwo oferuje pieniadze warto korzystac Charytatywnie udzielam sie rowniez w fundacji i znam problemy kobiet.Wiele z nich mieszkajac w domu samotnej matki nie miali nic teraz przez rok przynajmniej 1000 to jyz cos Znam rodziny gdzie maz zarabial najnizsza Ona urodzila i nie miala z kim zostawic dziecka Teraz beda miec lzej Nic nie mam do pracujacych tylko skoro ktos pracuje na smieciowce za 1200 majac male dziecko teraz ta sama sume moze miec bedac w domu przy tym dziecku

czy ja jestem nie w temacie. CZy te 1000 zł przez rok nie należy sie kobietą któere dopiero urodzą? Przecież kobiety które już mają dzieci żadnego 1000 zł przez rok nie dostaną. Ja akurat do 3 roku życia będę z dzieckiem w domu, ale potem chcę wrócić do pracy.. Chcę też mieć coś więcej i więcej możliwości decydując się na dziecko - typu zwolnienie chorobowe (różnie może być w ciąży), macierzyński przez rok, który będzie pewny, anie zależny od możlwości rządu i humoru polityków.
poczytaj moje wczesniejsze wypowiedzi z poprzednich stron to sie dowiesz Nie chce mi sie klepac tego samego

Cytat
AnnaSt-d
Yvetterabenda sama pobierasz zasiłek na niepełnosprawne dziecko i teraz plujesz jadem na te osoby co uważają że państwo nie powinno nic nikomu dawać tylko każdy ma zapracować na siebie.

Przestań atakować wszystkie dziewczyny wypowiadające się w tym wątku i mające inne zdanie od twojego, bo brać jest łatwo, tylko jak jak zabiorą to będzie płacz i krzywda dla wielu rodzin.
nie pobieram zadnego zasilku bo moje dziecko ma problem z oczami ale nie ma orzeczonej grupy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-11 20:17 przez Yvetterabenda.

1000 zł na dziecko.

11 sty 2016 - 20:18:07

Yvetterabenda to nie są marzenia tylko cele, które po kolei jakoś realizuję. Mam 27 lat, pracuję,mąż też, dom będzie kończony za rok i za rok też chciałabym zajśc w ciążę więc może do 30 stki się wyrobię i nie będę babcią.. Chociaż dla niektórych mama przed 30 ką to już babcia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Karmienie publiczne