Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wesołe zdarzenia

20 mar 2014 - 06:26:03

Witam kochane ,nie wiem czy już taki watek istnieje ,mysle ze nie ,dlatego postanowiłam założyć ,Czasem w naszym zyciu zdarzają się smieszne sytuacje ,z udziałem dzieci :) np. ,u mojej znajomej w rodzinie ,Jej synek lat 9 ,chodzi do 3 klasy ,niestety ma problemy takie ze ,psychologowie itd. ,stwierdzili u niego dysleksje i dysortografie ,Pewnego dnia pojechali do babci ,gdzie mieszka również prababcia lat około 90 ,i mówia to jej ,a ona na to ,no kiedyś to się nazywało TŁUK a teraz to se nazwy powymyślali:) Drugi przykład ,wnuczek znajomej ,lat około 5 ,bawi się z synkiem sąsiada ,i znajoma podsłuchuje ,a oni zabawkowymi telefonami ,i słyszy rozmowe ,Alojz gdzie jestes?na to ten drugi ,jak gdzie w grobie ,a co ty tam robisz ,?no gram z Frankiem w karty ,dodam ,ze Alojz to nieżyjący dziadek wnuka a Franek niezyjacy dziadek drugiego chłopca ,

wesołe zdarzenia

20 mar 2014 - 09:40:51

To ja dodam tekst mojej czteroletniej córki sprzed dwóch dni:) Otóż moja teściowa poprosiła męża by jej naprawił radio. W tym właśnie celu wlał do kieliszka troszkę spirytusu żeby poczyścić wszystkie styki. Wiktoria patrzyła na to ze zdziwieiem po co tata to leje. Mój mąż widząc to rzucił żartem chcesz? A ona na to.... nie to jest dla takich ja Ty:) Za pewne chodziło jej o to że jest to dla dorosłych ale nie świadomie zrobiła z ojca alkoholika:)

wesołe zdarzenia

20 mar 2014 - 09:51:58

Moja córka młodsza ,gdy miała 3 latka ,z doskonałą pamięcią ,słyszała w radiu piosenke dico polo bodajże ,w której są słowa sexulana niebezpieczna ,taka tak lubie być niegrzeczna :)itd. I kiedys jedziemy busem gdzie pełno ludzi ,a ona zaczyna spiewac ta piosenke o tej sexulanej ,wszyscy w smiech :)
Albo moja znajoma ,ma córeczke ktora chodzi do zerówki ,niestety wychowuje ją sama ,ojca niema ,i jej córka ,ma takie cos ,ze czasem do znajomych ,facetow ,mówi ze smiechem w żartach tato ,I kiedyś jadą w busie ,wchodzi małzenstwo turyści ,i jej córeczka na głos tato tato ,i leci i się smieje do tego faceta ,mina ,kobiety bezcenna ,znajoma musiała kobiecie później tłumaczyć co i jak



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-20 09:54 przez perelecka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Imię dla córeczki :)