Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Prezent na roczek

13 lis 2013 - 12:30:14

Drogie mamy szafowiczki

polecie mi cos na prezent na roczek córeczki, myslałąm o namiocie z 200 pileczkami, ma któras z was to?

zweryfikowana
Posty: 4.655
Ostrzeżenia: 2/5

Prezent na roczek

13 lis 2013 - 13:48:49

My kupilismy synkowi basen z 300 piłeczkami gdy miał 6 miesiecy i nie bardzo polecam piłeczki leżą wszędzie tylko nie w basenie mały od czasu do czasu sie nimi zainteresuje ale nie jest to jakoś bardzo często, a zabawka zajmuje duzo miejsca. Pozatym 200 piłeczek to mało zeby można było się w nich fajnie bawić 300 z resztą też. żeby dziecko mogło się wyłożyć w basenie o średnicy metra w tych piłeczkach musi ich być około 500:((

Prezent na roczek

13 lis 2013 - 14:40:09

również uważam że namiot z piłeczkami nie jest dobrym prezentem gdyz dzieci bawia sie przez krotki czas a piłeczki sa wszedzie. Te namioty bardzo szybko sie wykrzywiaja i deformuja. Dobrym prezentem moze byc muzyczne krzesełko z fisher price, róznego rodzaju zabawki dzwiekowe np. cymbałki, fortepianek. Klecki zwsze zajmuja duzo czasu. Zalezy ile pieniedzy chce Pani przeznaczyc na prezent

Prezent na roczek

13 lis 2013 - 15:34:27

Tzn. akurat u nas ten namiot się sprawdza doskonale, córka ma ponad 3 latka, a nadal lubi się w nim bawić tyle, że teraz bez piłeczek. Ma dwa namioty połączone tunelem i długie godziny się w nich bawi.

Prezent na roczek

13 lis 2013 - 16:06:29

ja za tydzień ide na roczek chrześniaka.kupilam mu stoliczek edukacyjny.mój synek na roczek dostał little tikes autko coupe,gąsienice z fisher price,reszty nie pamiętam ;) wg mnie dobrym prezentem są zabawki edukacyjne:krzeselko uczydelko,garnuszki itp. ale to wiadomo zależy co dane dziecko lubi,chociaz nie znam dzieci które się nie bawią zabawkami z fishera ;)

Prezent na roczek

13 lis 2013 - 17:02:06

Ale faktycznie dziewczyny mają rację, takim maluchom lepiej coś grającego, interaktywnego kupić. U nas ten namiocik sprawdzał się jak Mała miała skończone 2 latka, wcześniej wolała pieska i ślimaczka z fisher.

Prezent na roczek

26 lis 2013 - 21:32:51

faktycznie, wg mnie też super pomysłem jest coś interaktywnego :) Ja kupowałam też maluszkowi mojej siostry z fishera bodajże szczeniaczka uczniaczka jakoś w zeszłym tygodniu. Mały podobno jest zauroczony zabawką;) A przy okazji widziałyście, że mattel prowadzi loterię świąteczna? Ogarnęłam to przy zakupie i liczę, że coś tam uda mi się przygarnąć, najlepiej samochód :D

Prezent na roczek

26 lis 2013 - 21:56:03

Dziewczyny jeśli szukacie ciekawych prezentów to szczerze polecam wam 2 rzeczy. Na święta poszukajcie w googlach Świątecznego kiermaszu prezentów do kwoty 50zł w Warszawie - zawsze ratuje mi tyłek przed gwiazdką, lub sklep internetowy mamyzabawki z kropką i pl :D Nie zawiodłam sie na nich nigdy :)
Polecam.

niezweryfikowana
Posty: 126
Ostrzeżenia: 8/5

Prezent na roczek

04 lut 2014 - 19:06:18

Ja swojej córce na roczek kupiłam konia na biegunach, ale faje są też takie jeździki http://www.pomocnicymamy.pl/Do-jezdzenia-i-bujania-439.html
Zajmują mniej miejsca niż basen z piłkami a zabawę dziecko ma przy tym spora. No i zawsze latem może jeździć po dworze a zimą w domu.

niezweryfikowana
Posty: 227
Ostrzeżenia: 5/5

Prezent na roczek

13 lut 2014 - 17:06:36

Na roczek kupiłabym coś edukacyjnego:) Jakieś fajne kreatywne zabawki powinny zachwycić malucha:) Moja córa na roczek dostała samochód labirynt z http://www.pomocnicymamy.pl/Edukacyjne-kreatywne-68.html i bawi się nim do dzisiaj:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mikołaj! Prezenty!