Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 478
Ostrzeżenia: 1/5

prezent na roczek

11 maj 2013 - 19:48:09

Hej kochane. Mam do Was prośbę. Otóż w czerwcu będzie roczek mojej chrześnicy i nie wiem co dać, myślałam o rowerku ale czy nie za wcześnie??? Chce wydać maksymalnie 200 zł na prezent. Proszę doradźcie. Pozdrawiam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-11 19:48 przez judyska89.

niezweryfikowana
Posty: 134
Ostrzeżenia: 5/5

prezent na roczek

25 maj 2013 - 20:04:56

Może jakąś ładną skrzynię na zabawki? Dziecko za chwilkę urośnie i będzie rozwalać zabawki gdzie popadnie ;) Taki prezent będzie praktyczny, a po drugie nie trzeba będzie go po pół roku wyrzucać, bo może posłużyć dziecku przez dobre kilka lat :) Zobacz chociażby tę: http://www.mebledladziecka.pl/Kwiatki_i_Motylki_Skrzynia-2793.html Jest prześliczna i cenowo chyba też w sam raz na roczek :)

prezent na roczek

25 maj 2013 - 20:15:23

http://allegro.pl/rowerek-arti-myszka-4-prowadnik-daszek-pozytywka-i3249410871.html
MY dostaliśmy podobny na roczek i służył nam przez lato.(głównie na plac zabaw dziecko w nim jeżdziło,bo na spacery to jednak wózek.
POlecam rówież może wózek spacerowy jakiś fajny .

prezent na roczek

25 maj 2013 - 20:34:46

Może jakiś stolik edukacyjny,konika na biegunach są różne wysokości,wózek dla lalek albo jakąś fajną lalę.

prezent na roczek

25 maj 2013 - 21:05:55

Daj 200zł w kopertę tak będzie najlepiej.

prezent na roczek

25 maj 2013 - 21:06:01

Zapytaj rodziców. Jak dla mnie to najlepiej kupic jakąs zabawkę żeby dzieciatko odczuło, że to jego święto i resztę dac w kopercie. często to pomaga rodzicom w zakupie jakiejś potrzebnej droższej rzeczy, na która nie mogą sobie pozwolic. My uzbieraliśmy w ten sposób przy starszym synku na super fotelik rowerowy plus bezbieczny kask-kosztowało nas to 500 zł. Trudno byłoby nam kupic ten zestaw w innym przypadku. Teraz planujemy po roczku drugiego synka kupic przyczepkę rowerową. Rodzice naprawdę wiedza czego potrzebuje dziecko-nie sądzę by pieniadze przepadły czy zostały roztrwonione.

prezent na roczek

25 maj 2013 - 21:46:05

Pewnie że na rowerek nie jest za wcześnie - zwłaszcza na takie modele (cena ok 150zł):

Fajnym prezentem będzie też np. jeździk:
Najlepiej zapytaj rodziców, bo może sami coś takiego planują i możecie się zdublować.

prezent na roczek

25 maj 2013 - 22:05:59

Cytat
sylwia809
http://allegro.pl/rowerek-arti-myszka-4-prowadnik-daszek-pozytywka-i3249410871.html
MY dostaliśmy podobny na roczek i służył nam przez lato.(głównie na plac zabaw dziecko w nim jeżdziło,bo na spacery to jednak wózek.
POlecam rówież może wózek spacerowy jakiś fajny .
też go dostałam i każdy tylko nie ten rodzaj! wieksze dziecko się w nim wywraca!!! jest chwiejny! lepszy ten na zdjęciu podanym wyżej, a ten jeździk dostaliśmy i nadal jest w użytku!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-25 22:13 przez 666kasja.

prezent na roczek

25 maj 2013 - 22:13:21

te rowerki trzykołowe plastikowe to niewypał i długo nie służy

prezent na roczek

25 maj 2013 - 22:21:45

Ja dostałam w prezencie od siostry stolik drewniany, dwa krzesełka i ława do tego. Pod ławą jest otwierana szafka na zabawki. Syn ma 4 latka i służy nam do dzisiaj:)

prezent na roczek

27 maj 2013 - 21:22:42

Sama chętnie poczytam co najlepiej kupić na roczek dla malucha ;)

prezent na roczek

27 maj 2013 - 21:32:06

U Nas zawsze dajemy rowerek na roczek bo to jest świetna sprawa i właśnie mamy taki jak w linku jest podany tzn taki typ za 100 zł był i śmiga na nim juz 3 dziecko ( wszystko zalezy jak kto dba) !
Fajne są też te autka do odpychania, stoliczki ( chociaz takie maleństwo nie będzie przyt nim siedziec warto za rok kupic :)) Wózeczek dla alki jakis fajny porządny, lalke, eraz jest duzo fajnych rzeczy :)
Dla chłopczyka to auta duże z wadera sami takie dostalismy i to był strzał w 10 szczególnie wywrotka giga, klocki z wadera te duze też są super sprawdziły sie w 100 %.

prezent na roczek

28 maj 2013 - 10:37:26

Cytat
max1610
Ja dostałam w prezencie od siostry stolik drewniany, dwa krzesełka i ława do tego. Pod ławą jest otwierana szafka na zabawki. Syn ma 4 latka i służy nam do dzisiaj:)


stolik z krzesełkami świetny pomysl! u nas taki sie spprawdził

niezweryfikowana
Posty: 854
Ostrzeżenia: 9/5

prezent na roczek

20 sie 2021 - 13:14:51

Ja się wybieram do siostry i zstanawiam się co kupić. Jakies propozycje?

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

prezent na roczek

20 sie 2021 - 14:48:37

To chyba zalezy tez od rodzicow jesli duzo spacerujecie to np taki rowerek do pchania z mozlieoscia przerobienia pptem bedzie super jesli wiecej bywacie w domku to cos co uzywac bedzie w domku jakies zabawki edukacyjne.
Moja dostala rowerek od dziadkow od chrzesnych lancuszek srebrny ktory bedzie miala do komuni plus kase i pamiatki i obraz naszkicowany jej portret z dedykacja. Dostala tez nocniczek w ksztalcie kibelka ktory napraede sprawdzil sie w 1000%

Bardzo dużo bawi się również tablicą manipulacyjną
https://zamiasttabletu.pl/tablica-manipulacyjna-na-roczek

W tym sklepie znajdziesz wiele świetnych tablic.


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

prezent na roczek - najlepszy przyjaciel ;)