Obecnie rozmawiamy o:

Prostownica tytanowa

13 minut temu

transport i spedycja

57 minut temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

naklejki na waszych samochodach

20 lip 2011 - 18:45:09

no i ?
jak dla mnie to dobry pomysł.

naklejki na waszych samochodach

20 lip 2011 - 18:45:30

Cytat
czarno_czarna
Głupota ludzka się szerzy coraz bardziej. Jestem dopiero po gimnazjum a już to wiem -.-
Chodzi o to, aby by wyrozumiałym. Czyli kierowca bedzie się raczej trzymal przepisów, bo raczej żaden rodzic nie będzie szybko jeździł z dzieckiem, bo się o nie boi dużo bardziej niż o dorosłego pasażera. No i to też jest taką prośbą o nie trąbienie na to auto, bo dziecko może spac. No i też takim trochę ostrzeżeniem, zeby samemu uważac, bo kierowca może się zagapic, czy coś bo będzie coś musiał podac dziecku czy coś w tym rodzaju


Brawo... Nic dodać nic ująć... No może tylko życzyć założycielce wątku więcej wyobrazni..

naklejki na waszych samochodach

20 lip 2011 - 18:46:53

Ja mam dziecko i naklejki nie mam ale oczywiście nie mam nic przeciwko nim .
Tylko powiedzcie mi kochane czy taki "pirat drogowy" dostrzeże z dużej odległości przy dużej prędkości czy na szybie jest naklejka i jaka ?

naklejki na waszych samochodach

20 lip 2011 - 18:47:49

moze chodzi o to ze np mamusia ktora prowadzi auto bedzie z ostroznosci zawalidrga i nie musisz na nia trąbić ;) albo uwazaj na jej reakcje bo moze akurat dziecko jej placze i chce uspokoic, albo np stanie pod sklepem na chwile gdzie dajmy na to nie wolno, bo jest z maluszkiem i prosi o wyrozumialosc..;)

naklejki na waszych samochodach

20 lip 2011 - 18:48:51

Wyobrazni ? No prosze cie ...ale wydaje mi sie ze własnie moja wyobraznia siega duzo dalej od twojej ;]

zweryfikowana
Posty: 2.215
Ostrzeżenia: 1/5

naklejki na waszych samochodach

20 lip 2011 - 18:49:41

Cytat
ilovebobby
Cytat
czarno_czarna
Głupota ludzka się szerzy coraz bardziej. Jestem dopiero po gimnazjum a już to wiem -.-
Chodzi o to, aby by wyrozumiałym. Czyli kierowca bedzie się raczej trzymal przepisów, bo raczej żaden rodzic nie będzie szybko jeździł z dzieckiem, bo się o nie boi dużo bardziej niż o dorosłego pasażera. No i to też jest taką prośbą o nie trąbienie na to auto, bo dziecko może spac. No i też takim trochę ostrzeżeniem, zeby samemu uważac, bo kierowca może się zagapic, czy coś bo będzie coś musiał podac dziecku czy coś w tym rodzaju

Zgadzam się.

no no lepiej bym tego nie ujela :)

naklejki na waszych samochodach

20 lip 2011 - 18:50:14

może po prostu niektórzy ludzie maja tak, że jak widza taka naklejke to mimo wszystko sa bardziej ostrozni niz zwykle... Zreszta co Ci to przeszkadza? przecież to Cie nie zobowiązuje do niczego, no prosze... Jak chce to na swój samochód mogę sobie naklei wielkiego rózowego fallusa i nic Ci do tego ;) Zajmij sie swoja d*pa, swoim autem i swoim zyciem...Które swoją trochę chyba jest super nudne, skoro sobie wymyślasz tak durne problemy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-20 18:52 przez BlueOrchid.

naklejki na waszych samochodach

20 lip 2011 - 18:50:23

Cytat
Tamara017
Wyobrazni ? No prosze cie ...ale wydaje mi sie ze własnie moja wyobraznia siega duzo dalej od twojej ;]


No chyba jednak nie, skoro pytasz o zasadność umieszczania takich naklejek w aucie.. Już kilka mądrych dziewczyn wyżej wyjaśniło po co one są..

naklejki na waszych samochodach

20 lip 2011 - 18:50:29

Cytat
czarno_czarna
Głupota ludzka się szerzy coraz bardziej. Jestem dopiero po gimnazjum a już to wiem -.-

jak widać za mało jeszcze wiesz ;]

naklejki na waszych samochodach

20 lip 2011 - 18:50:37

bynajmniej:)

naklejki na waszych samochodach

20 lip 2011 - 18:51:41

No chyba jednak nie, skoro pytasz o zasadność umieszczania takich naklejek w aucie.. Już kilka mądrych dziewczyn wyżej wyjaśniło po co one są..[/quote]

Pytam o zdanie, a to jednak rożnica...

zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

naklejki na waszych samochodach

20 lip 2011 - 18:52:07

ja mam z napisem "myśl o bezpieczeństwie stop ciotom drogowym i kapelusznikom" bo taka prawda i "Uwaga dziecko" bo mam siostrę małą którą trzeba się opiekować podczas jazdy w samochodzie i to przygotowuje osoby jadące za mną .przez jego nieuwagę może stać się coś złego w samochodzie więc jeśli popatrzy na taką nalepkę to pomyśli o tym..

naklejki na waszych samochodach

20 lip 2011 - 18:52:20

Cytat
oryginal
a ja sie tylko przyczepie że bynajmniej to nie przynajmniej, bo wg mnie naklejki nikomu krzywdy nie robią więc co ci to przeszkadza?

hahhah chciałam dokładnie to samo napisać :) po co używacie słów których znaczenia nie rozumiecie ?

Może Ci brawurowi palanci zastanowią się zanim zaczną wyprzedzać, szarżować, że nie chodzi o drugiego faceta za kierownicą, ale o bezbronne dziecko. Sama mam dwójkę dzieci ale nie mam naklejki. Ale jak ktoś chce ? Czemu nie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-20 18:52 przez Eduarda.

naklejki na waszych samochodach

20 lip 2011 - 18:53:26

Cytat
Tamara017
Oj długo juz jezdze kochana, długo ;)
Po co taki wątek? zeby poznac waszą opinię
Mnie osobiscie to wkurza bo uwazac i tak trzeba i tak
a czy ty myslisz ze jak jedzie jakis baran to jego obchodzi czy zabije dziecko czy nie ?
Wiec po co takie cos naklejac,
mnie to np. uraziło (jak na ta naklejke popatrzyłam to tak jakby mi ktos powiedział-jedz wolno koło mnie, absolutnie nie za blisko, a sprobuj mi wjechac w tył to sie nie pozbierasz...! bo przeciez ja mam dziecko! ono jest wazniejsze od ciebie!)
A jeżeli faktycznie byś spowodowała wypadek, wjechałabyś w tył, Ty wyszłabyś tylko ze złamaną nogą a dziecko byś zabiła, bo niewiele brakuje, aby zmiażdzyć tył jakbyś się wtedy czuła? Ktoś wcześniej wspomniał, że dzieci są kruche, fakt dorosłej osobie pewnie bardziej by się poszczęściło niż dziecku

naklejki na waszych samochodach

20 lip 2011 - 18:53:57

Ja ostatnio widziałam auto z naklejką na szylnej tybie "UWAGA BABA!!"... podjechałam obok aby z ciekawośći zobaczyć czy rzeczywiście kobitka, patrze, a tam blond tapir siedzący jak kurczak na grządce... Oczywiśćie błyszczyk/wsteczne i poprawki wydymanych usteczek...
NIE MAM NIC DO BLONDYNEK ;-)) tak na wszelki wypadek wole napisac ;-))

I PODPISUJĘ SIĘ POD WYPOWIEDZIĄ CZARNO-CZARNej



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-20 18:58 przez elvircia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

proszę o radę bo ja wysiadam ;|