Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

naklejki na waszych samochodach

19 sie 2011 - 13:28:40

ja tez mam taka naklejke.i co komus to ma przeszkadzac???? jade z dzieckiem-jade ostroznie,wolniej-nie trab nie pospieszaj...jak ci sie spieszy rowami jezdzij...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.907

naklejki na waszych samochodach

19 sie 2011 - 13:42:48

nie wiem czy była taka odpowiedź,
ale mi się wydaje, że jak ktoś wiezie dziecko to nie szarżuje po drogach
i to jest informacja dla kierowcy za nim, żeby nie titać, nie wrzeszczeć, bo on sobie jedzie powoli, bo wiezie dziecko ;)

naklejki na waszych samochodach

19 sie 2011 - 16:26:04

no zagotowalo sie we mnie ...droga autorko jakby w ciebie piepszal samochod moze bys i wyszla calo ale juz w dziecko moze byc problem i wlasnie po to sa te naklejki aby uwazac NAJBARDZIEJ na te male kruchutkie istotki jakimi sa DZIECI.brrrr ale nie masz sie czego czepiac,co za baba yhhh

naklejki na waszych samochodach

19 sie 2011 - 16:33:22

przeciez dziecko to najcenniejszy "ładunek" jaki wieziesz, dlaczego widzac tira z naklejka uwaga latwopalne , co wiezie cysterne z paliwem od razu suwasz sie i zachowujesz ostrożnośc- ?

zostawiam to bez komentarza.....

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

naklejki na waszych samochodach

12 lut 2014 - 15:33:17

Odsyłam tutaj - http://decorand.pl/index.php?filter_name=na+auto
Naklejki na samochody akurat muszą być szczególne, tak żeby szybko się nie znudziły i faktycznie długo służyły. Tego się nie usuwa po kilku tygodniach ;-)

naklejki na waszych samochodach

12 lut 2014 - 17:14:33

mam dwójkę dzieci i nie potrzebuję naklejek ani nalepiać ani szczególnie nie zwracam na nie uwagi!
to ze trzeba być uwaznym to każdy wie i naklejki nic nie zmienią!

naklejki na waszych samochodach

12 lut 2014 - 19:20:51

moim zdaniem taka naklejka nie jest tylko po to żeby ostrzegać ze jadę z dzieckiem i nie wjedź we mnie a jak nie mam naklejki to możesz wjeżdżać kiedy chcesz ,tylko informuje ze jest dziecko w samochodzie i żeby być bardziej ostrożnym ale także bardziej wyrozumiałym

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

naklejki na waszych samochodach

01 kwi 2014 - 15:01:35

Kwestia tego jakie to będą naklejki, ale zazwyczaj będą one miały na dzieci bardzo pozytywny wpływ, mowa choćby o - http://www.decorand.pl/naklejki-scienne-dla-dzieci Sami wiecie co najbardziej lubią wasze dzieci ;-)

naklejki na waszych samochodach

01 kwi 2014 - 15:24:21

Cytat
penda
Kwestia tego jakie to będą naklejki, ale zazwyczaj będą one miały na dzieci bardzo pozytywny wpływ, mowa choćby o - http://www.decorand.pl/naklejki-scienne-dla-dzieci Sami wiecie co najbardziej lubią wasze dzieci ;-)

Nie ma to jak czytanie ze zrozumieniem ....

zweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

naklejki na waszych samochodach

01 kwi 2014 - 18:31:40

Tamara017 prawnie to nic nie daje,a pozornie
- matka wioząca dziecko ma nadzieje, że kierowca za nią zachowa szczególną ostrożność i przewidzi, że jak niemowle uleje i zacznie się dusić to ona może gwałtownie zahamować,
- dla niektórych kiepskich kierowców jet to też wymówka mam dziecko to mogę jeździć byle jak, pozatym markety często maja miejsca dla rodziców z dziećmi i można tam spokojnie zaparkować z taką nalepką

naklejki na waszych samochodach

14 kwi 2014 - 14:04:56

Sama mam taką naklejkę. Przykleiłam ją nie po to, żeby inni uważali, ale żeby byli bardziej WYROZUMIALI. I nie trąbili jak nienormalni, bo jadę 50, a nie 90 km/h .

naklejki na waszych samochodach

01 lip 2014 - 01:18:38

czasami mnie śmieszą niektórzy i ich naklejki na samochód :D, ale przynajmniej się można pośmiać w korku sam mam zamiar kupić sobie takie ale nie wiem gdzie :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-01 01:19 przez harmidon.

naklejki na waszych samochodach

09 lip 2014 - 10:30:07

Cytat
Tamara017
Oj długo juz jezdze kochana, długo ;)
Po co taki wątek? zeby poznac waszą opinię
Mnie osobiscie to wkurza bo uwazac i tak trzeba i tak
a czy ty myslisz ze jak jedzie jakis baran to jego obchodzi czy zabije dziecko czy nie ?
Wiec po co takie cos naklejac,
mnie to np. uraziło (jak na ta naklejke popatrzyłam to tak jakby mi ktos powiedział-jedz wolno koło mnie, absolutnie nie za blisko, a sprobuj mi wjechac w tył to sie nie pozbierasz...! bo przeciez ja mam dziecko! ono jest wazniejsze od ciebie!)

no rzeczą normalną jest to, że dla każdej matki jej dziecko jest najważniejsze i na pewno jest ważniejsze niż ktoś kogo nie zna.. widać, że nie masz dziecka .

naklejki na waszych samochodach

09 lip 2014 - 21:57:55

Cytat
marwal
no zagotowalo sie we mnie ...droga autorko jakby w ciebie piepszal samochod moze bys i wyszla calo ale juz w dziecko moze byc problem i wlasnie po to sa te naklejki aby uwazac NAJBARDZIEJ na te male kruchutkie istotki jakimi sa DZIECI.brrrr ale nie masz sie czego czepiac,co za baba yhhh

naklejki na waszych samochodach

31 lip 2014 - 23:41:47

przydały by się naklejki na samochód z płomieniami!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-31 23:42 przez harmidon.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maluszki na bsenie