Obecnie rozmawiamy o:

free spin za rejestracje

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

Ubezpieczenie auta

14 gru 2017 - 18:21:14

No właśnie to prawda, że jeżdżąc po mieście zawsze coś się przytrafi. I faktycznie dobrze mieć ubezpieczenie w dobrym miejscu by w razie co nie mieć problemu z wypłatą. I teoretycznie chcę mieć niską składkę ale nie do końca kosztem jakości.

Ubezpieczenie auta

14 gru 2017 - 20:29:58

Cytat
yulku
Odświeżam temat, bo właśnie dostałam odnowienie polisy i aż mi się gorąco zrobiło, jak zobaczyłam kwotę. Dziewczyny czy ja mogę zmienić ubezpieczyciela? Czy jest szansa na obniżenie tej kwoty? Pomocy!!
pewnie ze mozesz zmienic ubezpieczyciela to nie cyrograf ze podpisujesz i do konca zycia jestes u jednego.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

Ubezpieczenie auta

15 gru 2017 - 14:53:44

A wiecie może jak taka zmiana ubezpieczyciela się odbywa? Czy wystarczy, że nie opłacę tamtej składki i ona wygaśnie? Bo poszukałam tańszego rozwiązania w tym słynnym <moderacja-reklama> i chyba bym jednak wybrała tańszą wersje.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-19 08:18 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Ubezpieczenie auta

18 gru 2017 - 10:07:35

Ja wiem, że możesz zmienić. Jak nie zapłacisz to chyba od tak nie wygaśnie, bo mogą automatycznie przedłużyć umowę - tak mi się wydaje.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

Ubezpieczenie auta

18 gru 2017 - 11:09:57

To co zrobić? Wysłać wypowiedzenie? A może zapytać się agenta jak się skontaktuje z konkurencji co zrobić?

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Ubezpieczenie auta

18 gru 2017 - 15:27:48

Wydaje mi się, że nawet kontakt z aktualnym nie zaszkodzi, żeby się zapytać jak to u nich wygląda. Może da się zrobić tak, że po wyborze nowej oferty dowiedzieć się kiedy wygasa aktualna i od kiedy może zaczynać się nowa - wtedy ma się zachowaną płynność jako tako.

Ubezpieczenie auta

18 gru 2017 - 16:21:21

Cytat
yulku
A wiecie może jak taka zmiana ubezpieczyciela się odbywa? Czy wystarczy, że nie opłacę tamtej składki i ona wygaśnie? Bo poszukałam tańszego rozwiązania w tym słynnym Rankomacie i chyba bym jednak wybrała tańszą wersje.
trzeba zadzwonic do agenta ktory wystawiał ci dotychczasowe ubezpieczenie a zmany dokonuje sie tuz przed wygasnieciem starej polisy tak by miec ciagosc w OC bo potem placi sie kary

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

Ubezpieczenie auta

19 gru 2017 - 11:29:44

Ubezpieczenie jest do 8 stycznia więc jeszcze mam czas. Czyli co zadzwonić do starego, czy napisać jakieś wypowiedzenie pisemne? Bo jednak chce nowe ubezpieczenie, bo już agent dzwonił co go w rankomacie znalazłam. I faktycznie mam lepsze warunki.

Ubezpieczenie auta

19 gru 2017 - 11:48:13

Cytat
yulku
Ubezpieczenie jest do 8 stycznia więc jeszcze mam czas. Czyli co zadzwonić do starego, czy napisać jakieś wypowiedzenie pisemne? Bo jednak chce nowe ubezpieczenie, bo już agent dzwonił co go w rankomacie znalazłam. I faktycznie mam lepsze warunki.
to sie nie zapytalas u nowego agenta co masz zrobic ze starym ubezpieczeniem które jest aktualne ale chcesz z niego zrezygnowac jak wygasnie ? od 14 grudnia ciagniesz te sprawe ja juz bym to ze 100 razy załatwila i zajeła sie czym innym chyba ze lubisz załawiac sprawy rozwlekajac je w czasie



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-19 11:49 przez agata74.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Ubezpieczenie auta

19 gru 2017 - 11:59:52

Czasami jest tak, że dodzwonić się do nich to już jakaś kurde większa sztuka... Albo nie odbierają, albo dzwonią, jak człowiek jest w pracy.

Ubezpieczenie auta

19 gru 2017 - 12:29:39

U mnie wystarczyło pisemne wysłanie wypowiedzenia z kopią umowy przed wygaśnięciem i podpisanie umowy z kolejnym, dostałam jeszcze od starego pomimo wypowiedzenia przedłużone ubezpieczenie na kolejny okres ale odesłam z kopią wypowiedzenia i zadzwoniłam aby wyjaśnić i potwierdzić że moja rezygnacja jest nieodwracalna, od tego czasu miałam spokuj.

Ubezpieczenie auta

19 gru 2017 - 13:20:32

na 1 auto mamy w mbanku- to jest AXA, a na 2 w Link4, jak dotąd nie było nigdy problemów z nimi więc na razie przy tym zostajemy, zwłaszcza że ceny mają konkurencyjne. Dodatkowo w mbanku można płacić składki co miesiąc- automatycznie pobierają z konta

Ubezpieczenie auta

19 gru 2017 - 15:22:47

Aby wypowiedzieć umowę OC należy to zrobić najpóźniej dzień przed jej końcem. Jeśli jej nie wypowiesz ona wznowi się automatycznie...a tak to możesz poszukać tańszego ubezpieczenia w innej firmie. Nie wiem jak w innych agencjach ale w naszej to agent przyjmuje wypowiedzenie od ubezpieczającego i sam załatwia sprawę przekazania go do odpowiedniego towarzystwa:) Rzeczywiście Link4 ( jeśli chcesz samo oc) WYCHODZI bardzo dobrze:)W razie czego możesz śmiało pisać na priv do mnie i chętnie pomogę, Mój narzeczony od 18 lat ma własną agencje z 15 różnymi towarzystwami więc chętnie pomożemy:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-19 15:24 przez aneta88tt.

Ubezpieczenie auta

02 sty 2018 - 09:57:07

Warto od razu przemyśleć pełne ubezpieczenia auta. Na pewno warto rozważyć dołączenie NNW do ubezpieczenia samochodu, bo dzięki niemu ubezpieczyciel wypłaci kierowcy i pasażerom odszkodowanie, gdy ucierpią w wypadku komunikacyjnym w Polsce i za granicą. Podobnie jest z assistance, które zapewnia przede wszystkim pomoc w momencie nieplanowanego unieruchomienia auta (np. holowanie lub pomoc w „odpaleniu” silnika, gdy rozładuje się akumulator). Co do AC – ta polisa nie jest obowiązkowa, ale zdecydowanie warto zastanowić się nad jej zakupem. AC pozwala na naprawę tych uszkodzeń auta, które powstały z winy jego właściciela (np. zniszczony przedni błotnik w wyniku „parkowania” na znaku drogowym) lub zostały spowodowane przez niezależne czynniki, takie jak warunki atmosferyczne (m.in. silny wiatr, obfite opady deszczu) czy atak wandali. Polisa AC umożliwia również otrzymanie rekompensaty w przypadku kradzieży samochodu. Warto wspomnieć, że assistance w razie wypadku dodajemy w Compensie gratis do ubezpieczenia AC.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Ubezpieczenie auta

17 sty 2018 - 12:58:02

W necie można znaleźć przeróżnego rodzaju kalkulatory i przede wszystkim porównania. Zdecydowanie warto się nimi sugerować. Warto zajrzeć choćby tu <moderacja>
:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-02-23 20:48 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

saldo