Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

14 minut temu

wykonawca budowlany

23 minut temu

szaty liturgiczne online

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przyjęcie zaręczynowe

03 kwi 2014 - 18:02:15

W weekend majowy przyjeżdża mój facet na niby oficjalnie zaręczyny do moich rodziców, ale bardziej ma być to na zasadzie zapoznania się naszych rodziców, bo mieszkają daleko od siebie i nie chcemy żeby poznali się dopiero na ślubie. Nie będzie klękania i tych staroświeckich spraw. Kompletnie nie wiem w co się ubrać:/ Sukienka, czy mgiełkowa bluzka i czarne spodnie rurki....?
Możecie coś polecić? Może macie coś w swojej szafie na sprzedaż odpowiedniego.
Dodam, że przyjęcie jest u mnie w domu, nie w lokalu.
Proszę o linki albo zdjęcia



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-03 18:50 przez maja_20.

Przyjęcie zaręczynowe

03 kwi 2014 - 18:04:53

elegancko :) sukienka, zakiecik?

Przyjęcie zaręczynowe

03 kwi 2014 - 18:05:21

Sukienka. Ja bym nie chciała takich zaręczyn

Przyjęcie zaręczynowe

03 kwi 2014 - 18:06:12

HAHAHAHA! Wiesz, skoro sama to nazywasz przyjęciem to błagam, jak można wpaść na pomysł żeby założyć legginsy??? Od razu wyskocz w dresie i udawaj zaskoczenie.... Powinna być sukienka

Przyjęcie zaręczynowe

03 kwi 2014 - 18:06:38

Odpowiednio do sytuacji. Nie wyskakuj w legginsach.... :/
Żakiet, spodnie... może koszula? Jakaś sukienka... spódniczka?

Przyjęcie zaręczynowe

03 kwi 2014 - 18:09:41

Miałam na myśli spodnie obcisłe, nie leggisny sorki.Samotnaola- ja też nie chcę takich zaręczyn tym bardziej że nieoficjalne były w październiku,ale narzeczony mieszka z 500km ode mnie i chciałabym żeby nasi rodzice się poznali wcześniej niż na ślubie:)

Przyjęcie zaręczynowe

03 kwi 2014 - 18:09:46

To zapewne rodzinne przyjęcie a legginsy to sobie można do sprzątania założyć

Przyjęcie zaręczynowe

03 kwi 2014 - 18:12:26

sukieneczka :)

Przyjęcie zaręczynowe

03 kwi 2014 - 18:14:43

Koniecznie sukienka. Żadne spodnie tutaj nie pasują :)

Przyjęcie zaręczynowe

03 kwi 2014 - 18:17:37

Przyjęcie zaręczynowe? Jak to wygląda? Musi oficjalnie klęknąć przy wszystkich, bo przed Tobą nie wystarczy? Nie czaję.

Załóż sukienkę.

Przyjęcie zaręczynowe

03 kwi 2014 - 18:21:10

Sukienka!

Przyjęcie zaręczynowe

03 kwi 2014 - 18:23:29

Cytat
corkachaosu
Przyjęcie zaręczynowe? Jak to wygląda? Musi oficjalnie klęknąć przy wszystkich, bo przed Tobą nie wystarczy? Nie czaję.

Załóż sukienkę.


Nieee, to coś takiego że prosi o moją rękę rodziców. Mamie kwiaty daje, tacie prezent, zapoznają się nasi rodzice. Takie coś. Klękanie, wręczanie pierścionka to była Nasza prywatna chwila:)

Przyjęcie zaręczynowe

03 kwi 2014 - 18:24:48

Cytat
corkachaosu
Przyjęcie zaręczynowe? Jak to wygląda? Musi oficjalnie klęknąć przy wszystkich, bo przed Tobą nie wystarczy? Nie czaję.

Załóż sukienkę.
osobiście też tego nie rozumiem ale np mój brat też miał takie przyjęcie, całe dwie rodziny się spotkały oprócz mnie :P
poza tym Córkachaosu zobacz że na fb albo nk często jest fotorelacja z zaręczyn facet klęka przed laską, osobiście nie rozumiem tego

Przyjęcie zaręczynowe

03 kwi 2014 - 18:27:10

Cytat
samotnaola
Cytat
corkachaosu
Przyjęcie zaręczynowe? Jak to wygląda? Musi oficjalnie klęknąć przy wszystkich, bo przed Tobą nie wystarczy? Nie czaję.

Załóż sukienkę.
osobiście też tego nie rozumiem ale np mój brat też miał takie przyjęcie, całe dwie rodziny się spotkały oprócz mnie :P
poza tym Córkachaosu zobacz że na fb albo nk często jest fotorelacja z zaręczyn facet klęka przed laską, osobiście nie rozumiem tego

Głównie chodzi o to,żeby Nasi rodzice się poznali, mieszkają daleko od siebie i głupio byłoby Nam gdyby poznali się w dniu ślubu.

Przyjęcie zaręczynowe

03 kwi 2014 - 18:30:54

Cytat
maja_20
Cytat
samotnaola
Cytat
corkachaosu
Przyjęcie zaręczynowe? Jak to wygląda? Musi oficjalnie klęknąć przy wszystkich, bo przed Tobą nie wystarczy? Nie czaję.

Załóż sukienkę.
osobiście też tego nie rozumiem ale np mój brat też miał takie przyjęcie, całe dwie rodziny się spotkały oprócz mnie :P
poza tym Córkachaosu zobacz że na fb albo nk często jest fotorelacja z zaręczyn facet klęka przed laską, osobiście nie rozumiem tego

Głównie chodzi o to,żeby Nasi rodzice się poznali, mieszkają daleko od siebie i głupio byłoby Nam gdyby poznali się w dniu ślubu.
rozumiem ale dziwne że dopiero teraz się poznają

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tłuste plamy na butach ze skóry ekologicznek