Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

e-papierosy doradzicie?

15 lis 2013 - 14:37:24

Cześć drogie szafowiczki.

Mam kilka pytań odnośnie e-papierosa. Chciałabym na gwiazdkę kupić swojemu mężowi e-papierosa i chcę dowiedzieć się z jakiej firmy są najlepsze? Nie ukrywam, że nie chcę czegoś z chińskiego marketu, bo widziałam, że tam są - z tego względu, że potem mogą być problemy z dokupowaniem wymiennej grzałki i innych rzeczy wymiennych do niego.

Może ktoś z waszych bliskich bądź znajomych "pali" takiego papierosa i orientujecie się jakiej jest firmy i czy godne polecenia?
Moja znajoma poleciła mi firmę VOLISH, czy znacie i możecie potwierdzić ?

Co do samego pomysłu, proszę bez "hejtów". Ja tylko pytam, pomysł na taki prezent wyszedł od mojego męża. Ja nie jestem za paleniem czegokolwiek, ale to moja sprawa chyba :D

Dzięki z góry za porady i opinie dotyczące e-papierosów.

niezweryfikowana
Posty: 73
Ostrzeżenia: 2/5

e-papierosy doradzicie?

16 lut 2014 - 21:42:11

Mam nadzieje, że kupilas tego e-papierosa, bo to rewelacyjny pomysł. Sam palilam od 10 lat i zaczęłam palić wlaśnie e-papierosa. Rewelacja! Zdecydowanie lepiej sie czuje, nie mam porannego kaszlu, nie mam zadyszki jak wejdę na swoje czwarte pietro i nie śmierdzę dymem. Ja mam papieroska firmy Lime i wszystko u nich w sklepie na stronie mylime.pl kupuję bo mają dobrej jakości towar.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

obuwie sportowe