Obecnie rozmawiamy o:

Słodycze reklamowe

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

45 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

59 minut temu

wykonawca budowlany

godzinę temu

szaty liturgiczne online

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Waga dziecka

31 lip 2013 - 14:51:35

Witam mam do was pytanie odnośnie wagi dziecka bo jestem już po terminie i mam pewne obawy co do tego czy te rzeczy które kupiłam dla swojego dziecka nie będą za małe. Podczas ciąży przytyłam ok 8kg ale lekarz powiedział mi że z 5kg waży dziecko wraz z tymi wodami i pozostałościami. Macie wiedze na ten temat?

Waga dziecka

31 lip 2013 - 15:37:40

Jeśli twoje dziecko ma 5kg razem z wodami i całą resztą to będzie malutkie:)Samych wód płodowych jest ok 1l czyli jakiś 1kg a do tego łożysko itp to pewnie drugi kg. Swoją drogą dziwne że nie podał Ci wagi dziecka tylko tak ogólnie. Przecież z USG to wszystko można wyliczyć.

Waga dziecka

31 lip 2013 - 16:14:28

jak pięc kilo z wodami i łożyskiem to malutkie będzie dziecko :)

Waga dziecka

31 lip 2013 - 17:04:45

No właśnie podał wszystko ogółem. A tak po za tematem wagi to sie boje i jeszcze ten fakt że to już 5 dni po terminie

Waga dziecka

31 lip 2013 - 18:33:00

Spokojnie jeśli to 5 dni po terminie to nic strasznego. Możesz urodzić 14 dni po terminie:)Ale wtedy to się już od razu zgłoś do szpitala:)

Waga dziecka

04 sie 2013 - 20:01:39

spokojnie nie denerwuj się;) ja urodziłam 7 dni po terminie;) też się martwiłam i w ogóle;) zazdroszcze Ci ze tak mało przytyłaś;/ ja to aż 20 kg, ale po porodzie wróciłam do domu 10 kg lżejsza;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co myślicie???? normalna czy nie???