Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ginekolog po stosunku?

06 mar 2012 - 08:51:00

bylam juz dawno zapisana do ginekologa. Wczordj kochalismy sie bo dzis mam dzien najbardziej plodny a staramy sie o dzidzi . A dzis mam wizyte u gin. I boje sie ze cos mi tam wygrzebie i znow nie zajde w ciaze. Pomozcie

ginekolog po stosunku?

06 mar 2012 - 08:59:21

:D co Ci może wygrzebać ?

ginekolog po stosunku?

06 mar 2012 - 09:11:49

hahaha ! "wygrzebie cos" :D Chyba troche za szybko żeby isć i zobaczyc czy jestes w ciazy :D

ginekolog po stosunku?

06 mar 2012 - 09:18:50

nie chodzi o to by zobacyl cy jestem w ciazy! Zapisana bylam miesiac temu na rutynowa kontrole,ale ciekawa jestem jesli wczoraj zostaly we mnie plemniki to czy to jej badanie nie przeszkodzi im przejsc do jajeczka i zaplodnic.

ginekolog po stosunku?

06 mar 2012 - 09:21:25

Wiem, że badania ginekologicznego nie powinno się robić przy zagrożonej ciąży. Myślę, że raczej badanie w Twoim przypadku nie powinno przeszkodzić plemnikom:P.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-06 09:22 przez sandra1988.

ginekolog po stosunku?

06 mar 2012 - 09:53:33

Cytat
miskajarka
nie chodzi o to by zobacyl cy jestem w ciazy! Zapisana bylam miesiac temu na rutynowa kontrole,ale ciekawa jestem jesli wczoraj zostaly we mnie plemniki to czy to jej badanie nie przeszkodzi im przejsc do jajeczka i zaplodnic.
Ty piszesz poważnie czy żartujesz ?
Twoje pytanie tylko udowadnia że wciąż zapłodnienie dla wielu jest zagadka...
może przy okazji wizyty poproś lekarza o wykład
i nie pisze tu z przekąsem czy ironią tylko on jest najbardziej kompetentną osobą ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-06 10:12 przez incognito82.

ginekolog po stosunku?

06 mar 2012 - 11:08:59

"Grzebać" to lekarz raczej nie powinien, badanie to trochę inaczej wygląda...
Ja myślę, że jeśli zachowały się jeszcze jakieś "leniuchy", które jeszcze nie wyruszyły to i tak mogą nie zdążyć do celu:)

ginekolog po stosunku?

06 mar 2012 - 11:23:02

takie watki mnie rozwalaja:):) ludzie czy chodziliscie do szkoły?:)

ginekolog po stosunku?

06 mar 2012 - 11:26:05

a z kim sie starasz o to dziecko? z tym mężem co cię leje?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

ginekolog po stosunku?

06 mar 2012 - 11:32:54

Cytat
miskajarka
nie chodzi o to by zobacyl cy jestem w ciazy! Zapisana bylam miesiac temu na rutynowa kontrole,ale ciekawa jestem jesli wczoraj zostaly we mnie plemniki to czy to jej badanie nie przeszkodzi im przejsc do jajeczka i zaplodnic.

ja nie mogę <facepalm> :O :O Może najpierw troszkę edukacji by się przydało. Bez kitu ale dziwna jesteś - tu piszesz, że planujesz dziecko a w innym wątku, że facet Cię leje i zastanawiasz się nad powrotem do niego.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-06 11:34 przez martischa.

ginekolog po stosunku?

06 mar 2012 - 12:26:01

Po prostu mozliwe ,ze wszystko co Ona tutaj pisze o jedno wielkie klamstwo i po prostu nudzi jej sie srasznie i zaklada watki zeby ludzie z Nia pisali. Dziewczyno wez sie za cos pozytecznego wytrzyj kurze albo przewietrz swoje szare komorki na spacerze, poza tym pytanie jest godne smiechu.

ginekolog po stosunku?

06 mar 2012 - 12:34:59

a właściwie to już masz dziecko czy się starasz o nie z rzekomo bitym ciebie mężem?zdecyduj się w końcu-konkretnie !!!!

<moderacja-CAPS LOCK off>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-06 12:56 przez moderator.

ginekolog po stosunku?

06 mar 2012 - 12:37:49

Mi się wydaje że ona z tym nowym chłopakiem się stara chyba

ginekolog po stosunku?

06 mar 2012 - 12:38:53

HAhahahaha <ściana> :D Spoko, fajnie, że Ci lekarz grzebie w macicy czy jajowodzie, mój takich zwinnych raczek nie ma :D Proponowałabym się cofnąć do podręcznika do biologii, takiego z podstawówki najlepiej. Wydaje mi się, ze wszystkie Twoje wątki to prowo, jeśli tak, to niech Cię porządnie przegrzebie ten lekarz, może Ci ulży. Jak nie, to współczuję poziomu wiedzy.

ginekolog po stosunku?

06 mar 2012 - 12:39:02

Ta stara sie z nowopoznanym chlopakiem i zastanawia sie czy nie wrocic do meza ze wzgledu na dziecko ktore juz maja .... oj ma wyobraznie laska :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

umowa na zastępstwo a ciąża