Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 6 7 8 -->

Listopadowe Mamcie 2011

09 wrz 2011 - 06:35:42

Moja mała ma 1900 g a jestem w 31 tygodniu, lekarz też twierdzi że waga na 32 tydzień. Ciuszki powoli sie kompletują w sobotę na dalsze zakupy.

Listopadowe Mamcie 2011

09 wrz 2011 - 08:23:44

Teraz nasze maluchy strasznie szybko przybierają na wadze ok 200g tygodniowo

zweryfikowana
Posty: 1.458
Ostrzeżenia: 2/5

Listopadowe Mamcie 2011

11 wrz 2011 - 22:15:53

no dziewczyny odzywajcie się coś tutaj jak się czujecie,co wam dolega a co nie;p
o a to pytanie teraz mi się przypomniało,czy wasza dzidzia już się obróciła,moje jest pośladkowo i boję się że tak zostanie chciałąbym bardzo sama urodzić chociaż znam już ten ból:P:)

Listopadowe Mamcie 2011

12 wrz 2011 - 08:01:08

witam.mam 2 terminy 15-25.juz sie nie moge doczekac.prawie całą wyprawke już mam.to moja pierwsza dzidzia,b.boję się porodu ale staram sie na razie o nim nie myśleć.

zweryfikowana
Posty: 1.458
Ostrzeżenia: 2/5

Listopadowe Mamcie 2011

12 wrz 2011 - 08:36:32

z pierwszym dzieckiem już wszystko miałąm a teraz boję się że nastawie się na tą dziewczynkę nakupuję rzeczy a będzie chłopak...,bardzo bym chciała ,była by parka ale może dlatego też tak się bronię od tej wyprawki,coś nie wierzę w to heh;)

Listopadowe Mamcie 2011

12 wrz 2011 - 10:21:55

U mnie też wyprawka przygotowana, w przyszłym tygodniu będziemy przygotowywać pokoik dla dziecka, i będę się potem zabierała za pakowanie torby. Jakie ciuszki zabieracie dla maleństwa do szpitala? w moim akurat trzeba mieć swoje. Moja dzidzia w 30tc była główką do dołu ale teraz czuję jakby się przekręciła ale pewna nie jestem, obecnie 32tc. Pozdrawiam mamuśki i zaglądajcie częściej:)

Listopadowe Mamcie 2011

15 wrz 2011 - 11:33:58

Teraz jestem w 34 tyg. Moja Mała leży główką do dołu. I okazało się,że możliwe że wagowo dobije do 4g! Jestem tym troszkę przerażona. I jak do 38 tyg nie urodzi się sama będą wywoływać poród. Martwię się strasznie. Teraz zacznę przygotowania. W poniedziałek wybieram się do szpitala w którym będę rodzić,mam mieć rozmowę z lekarzem. Trzymajcie się dziewczyny:) Życzę Wam i Maluchom zdrowia:))

Listopadowe Mamcie 2011

15 wrz 2011 - 11:37:24

U mnie 32 tc. Moja 2 tygodnie temu miała 1850, więc mniej więcej tyle powinna mieć teraz, też jestem wystraszona że tak szybko rośnie i mam nadzieję że urodzę przed terminem.

Listopadowe Mamcie 2011

15 wrz 2011 - 11:50:41

Witam mamuśki :):)
Ja byłam na usg w poniedzialek i dzidzi ma 1700 g jestem w 31 tc jutro zaczynam 32 :)
Z maluszkiem jest wszytko ok z czego sie ciesze jest ulozony glowka do dolu i raczej juz tak pozostanie :)Lekarz potwierdzil plec bedzie CHLOP :) i teraz z mezem i corcia zastanawiamy sie nad imieniem.
Powiedzcie czy wasze malenstwa tez daja wam tak popalic tzn moj maluszek caly czas kopie wypycha sie rozpycha az poprostu czasami mam dosc :(
W 1 ciazy czekalam tylko jak corcia kopnie czy patrzylam na brzuch jak faluje a tu non stop :D:D cos niesamowitego :):)

Listopadowe Mamcie 2011

15 wrz 2011 - 12:15:29

Moja to też taka wierci piętka, wczoraj tak mi dokopała że już zaczęłam do niej mówić że ma wychodzić to inaczej sobie porozmawiamy:) Dziś jest troszkę spokojniejsza, ale może wieczorem znowu da popis.

Listopadowe Mamcie 2011

15 wrz 2011 - 12:38:20

witajcie mamuski. Jesli któras potrzebuje ubranka dla dziewczynki to piszcie na priv. Miałam urodzic córcie urodził sie synek.Ubranka odstapie za grosze

Listopadowe Mamcie 2011

15 wrz 2011 - 12:44:20

Jeszcze rok temu byłam w ciąży, a jak Wy będziecie niecierpliwiły się porodu, my będziemy obchodzić roczek... nawet nie wiem kiedy to zleciało :D
trzymam za Was kciuki

niezweryfikowana
Posty: 730
Ostrzeżenia: 1/5

Listopadowe Mamcie 2011

15 wrz 2011 - 13:20:48

Moja mała tez sie rozpycha czasami tak mocno ze aż boli .... dzis mi sie przydarzylo coś dziwnego jestem w 32 tyg ciazy , razem z mezem wybralismy sie po zakupy do marketu jak tylko weszlismy poczułam ze4 coś ze mnie cieknie , mąż zapytał co sie stało bo jak szłam tak sie zatrzymalam odpowiedzialam ze coś ze mnie wycieka , pobieglismy do łazienki kiedy zdjełam spodnie majtki miałam mokre co to moze byc ?? strasznie sie wystraszyłam mąż takze

Listopadowe Mamcie 2011

15 wrz 2011 - 15:36:25

Ja mam termin na 25listopada.
Ciaza nie jest dla mnie stanem blogim, od poczatku mam jakies dolegliwosci: na poczatku 4 miesiace wymiotow, bole kregoslupa i kosci ogonowej, teraz mam zaslabniecia, klopoty ze snem, dokucza mi woreczek zolciowy ehh ale to wszystko wynagradzaja mi kopniaczki mojej coreczki:-*:-* bylam aktywna zawodowo przed ciaza a teraz nawet zmywanie podlogi mopem powoduje to ze musze sie polozyc.
Ja schudlam 6kg na poczatku i teraz przytylam 5kg:-*
Ciesze sie tym ze mam ladny brzusio i figura nie ucierpiala ani uroda;-).
Ja mam juz uszykowane prawie wszystko na przyjscie naszej Milenki;-)
A i bede miec porod rodzinny, chcialam tez miec ZZO ale lekarz dal mi do zrozumienia ze w naszych szpitalach jest za malo anestezjologow i z tym znieczuleniem moze byc problem:-( normalnie kocham polska sluzbe zdrowia:@:@
bejbikis to zapewne wydzielina, ja tez mam jej teraz zdecydowanie wiecej, bez wkladek sie juz nie obejdzie ale ja nie czuje jak mi leci. Powiedz o tym ginowi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-15 15:46 przez Motylica22.

Listopadowe Mamcie 2011

15 wrz 2011 - 16:08:26

Też mam czasami takie uczucie zwłaszcza jak dłużej połażę, to podobno normalne że ilość tej wydzieliny może być teraz większa. Bez wkładek ani rusz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Picie glukozy w ciąży