Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kazda kobieta ma takie swoje gadzety i nawyki bez ktorych nie potrafi zyc....:)
W moim przypadku to sa nowe ciuchy of course:)))))
Poranna kawa,taka pachnaca i najlepiej z ekspresu...uwieeeelbiam:))))
Na pewno makijaz oczu...reszta malo wazna,oczy musze miec umalowane....w torebce musze miec perfumowany balsam do ciala,bardzo czesto sie przydaje...kobieta w torebce nosi takie dziwactwa czasami ze nie jeden facet wychodzi z podziwu,glownie dotyczy to asortymentu:))))
Moja siostra zawsze nosi ze soba miarke i takie "kobiece" obcegi:DDDD!Sama nie wiem po co,ale ile razy sie przydaly!!!!!!!
A Wy jakie skarby taszczycie w swych torebkach?I bez czetgo nie potraficie sie obejsc,hę:))?

ja nie mogę się obejść bez czekolady :) nałóg jak nic :)
poza tym frytki, hamburgery, pity :D niezdrowe, ale jakie smaczne :D
bez makijażu, Dr House :)
a jeśli chodzi o torebkę to standardowo perfum, błyszczyk, długopis, chusteczki nawilżające :)
a od jakiegoś czasu od Szafy.pl :D

Czarnej kredki do oczu i prostownicy ... ooo tak ! ;D

Z ta czekolada to tez tak mam.....cholera jasna,szkoda ze taka kaloryczna:)))))

Hmmmm no to tylko ja jestem jakaś inna? xD
Jedyne co mam zawsze przy sobie to bilet miesięczny, klucze i portfel :PP

Faktycznie prostownica dla mnie to tez podstawa....te wlosy takie ni to krecone ni to proste....a tak...prosze.....:)
Od razu lepiej;)))

Bo my nosimy chyba wiekszosc rzeczy zbednych he he:))!!!

Ja nie wspomnialam o nalogu tytoniowym...mam zawsze w zapasie,bo przeciez jak braknie??!

moje włosy też takie niezdecydowane ;)
dlatego im pomagam :D może kiedyś się obudzę, a one będą już proste na zawsze <marzyciel> ;)

a ja mam proste druty tzn. juz nie takie druty jak kiedys , ale mam proste i chcialabym miec chodz troche krecone ;)

herbata. - minimun 6 dziennie
lusterko zawsze przy sobie
błyszczyk- w każdej torebce i kieszeni płaszcza
okulary. tak, uwielbiam wyjątkowe oprawki
drobne na kawę z automatu;) z po2jnym mlekiem.

moze i to wstyd napisac ale ja nie moge obejsc sie bez papierosków[okropny nałóg-dziewczyny nawet nie zaczynajcie}

Ja mam slabosc do tego co szkodliwe,kaw wypijam do 10ciu....papierosy swoja droga....ta czekolada tez wchodzi w gtre;)

następna dyskusja:

Jagurtomaniaczki ! Polecajcie :)