Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

Film z wesela - kto żałuje?

26 sty 2010 - 10:12:40

Film z wesela - kto nie posiada czy tego żałuje? Kto ma - jak często go ogląda i czy drugi raz też by się zdecydował?
Czyli burza mózgów - za i przeciw, argumentujcie wybór :)

Film z wesela - kto żałuje?

26 sty 2010 - 10:17:10

My z mężem posiadamy film z wesela :) Jesteśmy po ślubie dopiero 3 miesiące a film ogladalismy juz z 10 razy :)))) Super pamiątka. Jeśli drugi raz miałabym wybór byłby taki sam by film był :)))) Polecam. Pamiątka na całe życie :)

Film z wesela - kto żałuje?

26 sty 2010 - 10:18:23

Ja nie mam, bo nie było wesela i póki co nie będzie, ale moim zdaniem to fajna rzecz taki film ;)
Przecież to wspomnienia, radość i rodzina, w smutnych chwilach zawsze można sobie włączyć i pooglądać ;)

Film z wesela - kto żałuje?

26 sty 2010 - 10:18:40

Ja miałam wesele już 5 lat temu i nie żałuje, że mieliśmy kamerzysty. Teraz mam co pokazać synusiowi (4latka).

Film z wesela - kto żałuje?

26 sty 2010 - 10:19:53

A ja nie chce kamerzysty:-)

Film z wesela - kto żałuje?

26 sty 2010 - 10:25:09

Moja ciocia wychodzila w 2002 roku za mąż i oni nie mieli kamerzysty tylko same zdjęcia. Szczerze powiem ze teraz tego żałuja

Film z wesela - kto żałuje?

26 sty 2010 - 10:26:58

ja mam filmy wszystkich z mojego rodzenstwa, (4 szt) wesela były bardzo udane, a filmy oglądamy często jak nas najdzie w sobotę czy niedzielę, fajnie tak powspominać ;)

Film z wesela - kto żałuje?

26 sty 2010 - 10:29:18

hmmm... mi sie zdaje ze dobrze jest miec kameryste, alenie taki co inteligentny cala msze nagrywa bo komu sie chce to ogladac?:P nawet mlodzi nie bardzo chca :P ale z wesela powspominac,posmiac,przypomniec to chyba fajnie by bylo ;)

Film z wesela - kto żałuje?

26 sty 2010 - 10:36:46

ja wesela nie mialam , ale gdybym miala, nie chcialabym filmu:)

mialam przyjecie - slub cywilny :)

Film z wesela - kto żałuje?

26 sty 2010 - 10:39:52

film, zdjecia cudowna sprawa
ja jestem za, pamiatka dla potomnych hehe :)

Film z wesela - kto żałuje?

26 sty 2010 - 10:40:03

My z mężem jesteśmy po ślubie 4 miesiące, i również mieliśmy kamerzystę i nie żałujemy:) Oglądaliśmy ten film już n razy:D
Szczerze mówiąc, uroczystość ślubu a potem wesele minęło tak szybko... I wiele ciekawych momentów, które umknęły nam w trakcie imprezy zauważyliśmy oglądając film z wesela:) Jest to naprawdę wspaniała pamiątka, polecam wszystkim, na pewno nie pożałujecie:)

Film z wesela - kto żałuje?

26 sty 2010 - 10:41:37

Hmm, te dziewczyny, które wypowiedziały się "za" argumentują wspomnieniami, pamiątką na całe życie, można dzieciom pokazać...
A Wy , 01rudzia i jeanny88 i każda następna osoba, która uzna kamerę za zbędny wydatek? Nie przekonują Was te argumenty? Tym bardziej, że jeszcze nic straconego, bo każda z nas może zmienić jeszcze zdanie... :)

Film z wesela - kto żałuje?

26 sty 2010 - 10:41:56

Swietna pamiątka ale na stare lata mozna popasc w depresje że było sie takim pieknym i młodym....ale tak powaznie to nie raz jak oglondam zdjecia z dziecinstwa to żałuje że jest i tak mało a człowiek chce sobie cos powspominac...wiec mysle że takie wydarzenie jest czyms szczególnym a ludzie lubia wracac do chwil kiedy byli szczesliwi.A z innej "modej beczki"za pare lat mozna pooglondac jaka królowała moda i czy kiedys powróci:)

Film z wesela - kto żałuje?

26 sty 2010 - 10:45:08

Cytat
hankak
Hmm, te dziewczyny, które wypowiedziały się "za" argumentują wspomnieniami, pamiątką na całe życie, można dzieciom pokazać...
A Wy , 01rudzia i jeanny88 i każda następna osoba, która uzna kamerę za zbędny wydatek? Nie przekonują Was te argumenty? Tym bardziej, że jeszcze nic straconego, bo każda z nas może zmienić jeszcze zdanie... :)

ja nie chce - ogladalam wideo z wesela szwagierki i dziekuje... dziecku wole zdjecia pokazac...

Film z wesela - kto żałuje?

26 sty 2010 - 10:45:17

A nie lepiej zainwestować w fotografa? Czy po zdjęcia nie sięgniemy szybciej niż włączymy film?
Tu dziewczyny obejrzały z 10 razy, n razy bo to "świeża" sprawa, są krótko po ślubie, a później? Zdjęcia też są nośnikiem chwili :)

następna dyskusja:

"Zjedz mnie gdy...."Ciekawy prezent na Walentynki.