Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

porady dot. ćwiczeń

22 sie 2013 - 17:37:39

Cytat
Brightstar
ale nie cwiczysz nic? tylko dieta?

Ćwiczenia również. 70 % diety 30 % ćwiczeń. :)
Cytat
hot-girl
A ja się z miłą chęcią zapytam . Co robiłaś ,że schudłaś 5 kg i w jakim czasie :) ?

5 kg schudłam w miesiąc, mogłabym więcej ale teraz mam idealną wagę.
Dużo ćwiczyłam + 5 posiłków dziennie co 3 godz. Jedz więcej warzyw i owoców najlepiej duszonych i suszonych. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-22 17:42 przez zakopane3.

porady dot. ćwiczeń

22 sie 2013 - 17:40:38

Cytat
zakopane3
Cytat
Eduarda
Poza tym wiesz... jest Chodakowska...wolałabym jej pytać...

Czy ja Ci bronię? Nie. Więc jeśli masz zamiar się kłócić może wyjść. Dla mnie Chodakowska jest nudna. Każdy ma swoją opinie. To może pokaż swoje ciało?

chcę Ci tylko uświadomić,że to bardzo nieskromne robić z siebie guru izakładać wątek z poradami na temat ćwiczeń, bo schudłaś 5 kg. Jak 100 000 kobiet przed Tobą...
Jeśli chodziło Ci o wspieranie innych wejdź na wątek "schudłaś-pokaż". Ja schudłam 15 kg, ale cieszę się prywatnie, nie na forum :)

porady dot. ćwiczeń

22 sie 2013 - 17:42:12

Cytat
Eduarda
moim zdaniem zazdrościsz dziewczynom które wrzucały swoje zdjęcia po schudnięciu i czekasz na ochy i achy dot. Twojej figury. 5 kg to niewiele.

Najtrudniej jest zrzucić właśnie takie 5-8 kilo. Zwłaszcza jak się nie miało zbytniej nadwagi. O wiele szybciej i łatwiej leci osobie grubszej.
Cytat
Eduarda
Poza tym wiesz... jest Chodakowska...wolałabym jej pytać...

Ona akurat też nie jest ekspertem, w jej ćwiczeniach jest masa błędów ;)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-22 17:46 przez Evans18.

zweryfikowana
Posty: 246
Ostrzeżenia: 2/5

porady dot. ćwiczeń

22 sie 2013 - 17:43:41

opisz dokladniej jak dlugo Ci to zeszło/?:)) i jaka diete stosowałas itp??:) ja jestem ciekawa:)

porady dot. ćwiczeń

22 sie 2013 - 17:46:16

zapamiętam. :)

porady dot. ćwiczeń

22 sie 2013 - 17:47:10

1) Forum jest publiczne
2) Nie tobie to oceniać, co jest mądre, a co nie

porady dot. ćwiczeń

22 sie 2013 - 17:52:10

Cytat
KillerQueen_
1) Forum jest publiczne
2) Nie tobie to oceniać, co jest mądre, a co nie

To że jest publiczne to nie znaczy, że jesteś anonimowa i możesz dogryzać komuś bez powodu.

Nie Tobie oceniać wielkość cycków, ot co!

BTW skoro jest publiczne, licz się z tym że jednak będziesz oceniana - jaka wypowiedź, takie komentarze :P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-22 17:54 przez Evans18.

porady dot. ćwiczeń

22 sie 2013 - 18:12:39

matko coraz więcej tu uszczypliwych dziewczyn... dlaczego takie jesteście?? ja ze swojej strony gratuluję chciałabym wyglądać tak jak ty :) pozdrawiam

porady dot. ćwiczeń

22 sie 2013 - 18:21:43

Dokładnie, ładna figurka,nie każdy musi mieć wielkie cyce,małe też mają swój urok i nie należy nikogo obrażać,w ogóle co to za tekst z tym komarem...żenada.

porady dot. ćwiczeń

22 sie 2013 - 21:04:36

Lepsza chyda z małymi niż gruba z dużymi:)
Tak w obronie autorki wątku:)
Super figura i gratuluje wytrwałosci bo wiem jak ciezko jest schudnąc osobie która nie ma nadwagi ale ma troche wiecej ciałka miejscami:)

porady dot. ćwiczeń

22 sie 2013 - 21:24:34

Ja mam podobny typ sylwetki,ale jeszcze szczuplejszy,staram się pracować jednak nad pośladkami,mam nadzieje,że efekty będą szybko widoczne :)
Ja też nie mam czym oddychać,ale taki żywot :D To wcale nie znaczy,że nie możemy ubierać bikini,bo nas "komar ukąsił"...

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

porady dot. ćwiczeń

22 sie 2013 - 21:38:01

Dobra, dobra koniec tych kłótni.
Autorkio jest wątek zbiorczy dotyczący odchudzania, z poradami co jeść, jak ćwiczyć itp. Masz chęci to tam zamieść swoje porady. I nie powielaj wątkow.

ten zamykam coby uniknąć dalszych swarów :)

następna dyskusja:

włożyłam tampona zaraz kiedy doszedł