Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 1/5

w ostatni dzień okresu kochałam się ze swoim facetem okres trwa u mnie 3-4 dni
A. doszedł bezposrednio we mnie w pozycji 'na pieska' ( podobno sprzyja przy zajsciu w ciazy )
Z racji tego ze byl to ostatni dzien okresu leciała jeszcze sladowa ilosc krwii prawie ze zerowa wiec wlozylam tampona zaraz po tym jak doszedl we mnie czy moglo to pomoc w zajsciu w ciaze.?

trolololo.

jeszcze chwila i nie będziesz mogła pisać :(

ile ty tych wątków założysz na ten temat?bez przesady,



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-15 12:35 przez brunetka71.

tak jak pisałam wczesniej ,jest małe prawdopodobieństwo zajscia w ciżę:)

PO CO 500 TAKICH SAMYCH WĄTKÓW!?

niezweryfikowana
Posty: 91
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
jovita
PO CO 500 TAKICH SAMYCH WĄTKÓW!?
pomyliłaś się o 498 :) nie dużo:)

Ktoś tu się chyba bardzo nudzi.
Tu zapomniałaś wspomnieć, że pękła wam prezerwatywa.
Nie rozumiem tylko jednego...skoro chcesz zajść w ciążę to po co kochacie się z prezerwatywą?

już wszystko szczegółowo wiemy ,że leci leci krew ,w jakiej pozycji się kochałaś ,jak i kiedy pekła gumka ze puste na czubeczku było:) może jeszcze kiedy poszłaś sikac robic po tym:)?i kiedy sie podmyłas itd. itd. :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-15 12:42 przez brunetka71.

Dziecko idź do pracy lub do szkoły,a nie siedzisz na szafie i wymyślasz nowe wątki. A jak jesteś taka niezorientowana kiedy można zajść w ciążę,to radzę wizytę u ginekologa.

chyba lepiej będzie naprawdę,jesli jeszcze nie zajdziesz w ta ciąże,poczekaj az dojrzejesz trochę spoważniejesz,bo to co piszesz,pokazuje jak dziecinna jeszcze jesteś



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-15 12:46 przez brunetka71.

Tak jesteś w ciąży gratuluję będą to trojaczki!


Dziewczyno ogarnij się ile masz lat?!?
Jak czegoś nie jesteś pewna leć po test ciążowy albo idź do ginekologa


Nie zakładaj tylu takich samych albo podobnych wątków bo wszyscy już mają tego dość zaśmiecasz tylko forum a zawsze możesz poszukać podobnego wątku i opisać swoją sytuację!

uprawiasz seks bez zabezpieczenia.

ZAWSZE wtedy możliwa jest ciąża.

Mnie przeraża tylko jedno - że takie inteligentne osoby mogą faktycznie zajść w ciąże i wtedy szkoda mi tylko tego dziecka która się pojawi bo ono rodziców sobie nie wybiera...

Po co karmicie trolla...

następna dyskusja:

POZYTYWNY TEST CIĄŻOWY