Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 22:28:23

Działa, ale trzeba często i dosyć długo stosować. A zapach wcale nie jest zły.

zweryfikowana
Posty: 561
Ostrzeżenia: 1/5

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 22:31:43

Cytat
yohomie
Działa, ale trzeba często i dosyć długo stosować. A zapach wcale nie jest zły.

Bardzo Ci pomógł czy prawie w ogóle??

Cepan- używałyście?

21 wrz 2010 - 12:07:17

Ja mam blizny po uczuleniu i stosuję od pewnego czasu Cepan.

Na opakowaniu jest napisane że stosować 2 razy dziennie, więc tak stosuję ;)
do zapachu się przyzwyczaiłam, ale większej poprawy na razie nie widzę ;)

ktoś pisał, że smaruje się 4-5 razu dziennie, czy tak zalecił Ci lekarz?

Cepan- używałyście?

21 wrz 2010 - 12:14:06

Cytat
ppauline
Cytat
yohomie
Działa, ale trzeba często i dosyć długo stosować. A zapach wcale nie jest zły.

Bardzo Ci pomógł czy prawie w ogóle??

Działa, moja siostra stosowała.smarowała dosc grubo i robiła opatrunek(zawijała bandażem całą twarz i tak szła spac ;_))) smiesznie wyglądała,ale efekt był super!!! pozniej poszła do kosmetyczki na 3 sesje pilinngu (chyba z kwasów owocowych) i teraz ma ładniutką bużke

Cepan- używałyście?

25 wrz 2010 - 14:17:43

Najlepszy na blizy jest amerykański żel silikonowy Kelo-cote, od niedawna dostępny w aptekach w Polsce, dosyc drogi 70zl za 6 g ale bardzo wydajny, bezzapachu i bezbarwny szybko wysycha i nie pozostawia oleistych obślizgłych miajsc na skórze przede wszystkim jest niedrażniący a mam bardzo wrażliwą skóę, mam wielką bliznę po wypadku, kiedy otwierali mi brzuch i widzę że to naprawdę działa moja blizna sięzmiękczyła i stała się mniej widoczna, odbarwiła się ima barwę otaczającej jej skóry Pytajcie jeśli chcecie coś więcej wiedziec jestem specjalistka od środków na blizny bo wszystkie stosowałam i tylko ten żel tak doskonale działa Pozdrawiam Paulina

Cepan- używałyście?

25 wrz 2010 - 14:20:04

Używałam na blizny po operacji... Niestety, raczej nie pomógł.

Cepan- używałyście?

25 wrz 2010 - 14:29:00

Cytat
bekii
Ja mam blizny po uczuleniu i stosuję od pewnego czasu Cepan.

Na opakowaniu jest napisane że stosować 2 razy dziennie, więc tak stosuję ;)
do zapachu się przyzwyczaiłam, ale większej poprawy na razie nie widzę ;)

ktoś pisał, że smaruje się 4-5 razu dziennie, czy tak zalecił Ci lekarz?

Tak, tak zalecil mi lekarz, ktory zreszta jeszcze nigdy w leczeniu mnie nie zawiodł. w przypadku uzywania cepanu rowniez.

Cepan- używałyście?

26 wrz 2010 - 16:11:27

Hej. Przyłączam się do do wypowiedzi pauclau :) Dostałam próbkę żelu kelo-cote od dermatologa. Produkt szybko przypadł mi do gustu. To jak szybko wysycha, skwitowałam odgłosem wow!!! Nie trzeba więc go wcierać, wklepywać, pozostawia na skórze fajną niby mgiełkę. Jest bezzpachowy. Stosuję go od miesiąca na blizny po trądziku, które stają się mniej widoczne. Fajnie, że zaraz potem można nałożyć makijaż, który w miejscu nałożenia żelu, nie spływa i jest OK:) Polecam, warto.

Cepan- używałyście?

26 wrz 2010 - 16:13:18

a no scar

Cepan- używałyście?

26 wrz 2010 - 16:13:30

contatubex(drogi) lub nieco tansza masc o nazwie blizna, dobra, silikonowa, polecam

Cepan- używałyście?

26 wrz 2010 - 16:14:51

Od lutego smaruję nim codzinnie, nawet po kilka razy i powiem wam z ręką na sercu, ze działa cuda. Potrzeba tylko cierpliwości.

Cepan- używałyście?

26 wrz 2010 - 16:17:08

Używałam na blizny po zadrapaniach (taki mój urok, ze zawsze chodzę podrapana), niestety nie pomogło :( Drugi minus to zapach, chodziłam śmierdząca cebulą, zapach co najmniej niemiły ;/ :)

Cepan- używałyście?

26 wrz 2010 - 16:18:01

ja po Contratubexie i Cepanie dostawałam uczulenia (swędzące wypryski) - mam bliznę na szyi, ale niestety - być może te specyfiki sprawdziłyby się w zmniejszeniu blizny ale po kilkakrotnym zastosowaniu dostawałam uczulenia.

Cepan- używałyście?

26 wrz 2010 - 16:19:49

nie mam takich problemow wiec nie pomoge ale podbije :)

Cepan- używałyście?

26 wrz 2010 - 16:40:07

Dodam jeszcze że warto zwracać uwagę na skład na tubce a nie tylko na to co jest napisanetłustym drukiem ta maść blizny, na tubce napisane jest silikonowa a jak się okazuje tylko 5% silikonu więc to takie małe kłamstewka producentów Cepan i contratubex też wszyscy lekarze mówią że silikonowe a mają zero silikonu jak się popatrzy na skład chemiczny Kelo-cote to 100% silikonu i dlatego pewnie jest bardzo mało drażniąca, bo na moją cerę tojakikolwiek zapachowy dodatek powoduje swedzenie i purpurową reakcję Pozdrawiam

następna dyskusja:

pomocy:(boje sie