Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomocy:(boje sie

21 wrz 2010 - 07:09:10

Spoźnia mi sie okres.. co prawda dopeiro 2 dni ale od 4razy mam regularnie co 24/23 dni . Wiem,jestem panikara ale mam jakas dziwna zolta wydzieline o rybim zapachu. Jestem b. ostrozna , zawsze licze sobie dni pl i niepł i specjalnie czekalismy z chlopakiem na te niepł.Nic nie pękło ani sie nie zsuneło.
.Zastanawiam sie czy przy zmianie prezerwatywy cos moglo przeniesc sie na dlonie.
Wiem mam czekac... ale musialam to napisac , pomyslalm,ze to mi pomoze

pomocy:(boje sie

21 wrz 2010 - 07:16:19

nie bój się ! :*
na 95 % nie jesteś w ciąży
do takiego czegoś dochodzi ale bardzo rzadko !
i to się wtedy nazywa chyba ; cud ;p
w tym miesiącu też mi sie spóźnił. o 10 dni !
testów nie było ale strach był ;D
nie ma ssię czego bać,
dla pewności zrób test ale dla mnie tu chyba wszystko jasne.

pomocy:(boje sie

21 wrz 2010 - 07:19:31

ja po prostu nie moge:( jestem totalna panikara:( przypomnialo mi sie , ze chlopak zmienial prezerwatywe po i po kilku minutach robilismy ot znowu i teraz wpadlam w panike. Dodam jeszcze,ze bola mnie troche piersi no ale przed okresem tak jest... mialam sporo stresow przez ten miesiac ale kurcze teraz to dopeiro mam stresa...

pomocy:(boje sie

21 wrz 2010 - 07:23:22

nie bój się, najlepiej poczekaj jeszcze kilka dni, gdyby nic się nie zmieniło zrób test

pomocy:(boje sie

21 wrz 2010 - 07:30:26

ja przy tym tescie to bym chyba oszalala z nerwów...a mam jaeszcze pytanie. Bylam w piątek u ginekologa. Badal mnie i mowil ,ze wszystko jest ok po a nadżerka. Myslicie ze to moze miec jakis wplyw? Generalnie czy gin przy takim rutynowym badaniu moze wykryc czy ktos jest w ciazy czy nie?

pomocy:(boje sie

21 wrz 2010 - 07:48:50

Witaj!

1. Wyluzuj - sama sie nakręcasz i stresujesz a to może tylko opóźni miesiączkę.
2. Jak jedna z szafiarek napisała - byłby to cud :P
3. Upławy moga byc związane z grzybicą pochwy a to też ma wpływ na miesiączkę. W każdym bądź razie nie powinny nieprzyjemnie pachnieć. Obserwuj a najlepiej udaj się do gina, to przepisze Ci jakies globulki i to wyleczysz :)
Pozdrawiam :)

pomocy:(boje sie

21 wrz 2010 - 08:56:26

"czy plemniki mogły przenieść sie na dłonie" no pytanie jak z brawo :D
Mnie zawsze wkurzało takie panikarstwo...rozumiem martwić się po pęknięciu prezerwatywy, po jakimś realnym "zagrożeniu"...ale nie w sensie o "kurcze kurcze będe mamą jak to sie mogło stać!" (bo seks generalnie tym "grozi" ) a Twoje zachowanie świadczy o tym że psychicznie wcale nie jesteś gotowa na seks.

pomocy:(boje sie

21 wrz 2010 - 09:40:00

raczej napewno nie jestes;p wiem jak ciezko 'zrobic' jes dziecko niestety :( takze w twoim przypadku nie martw sie

pomocy:(boje sie

21 wrz 2010 - 13:26:45

DZIEWCZYNO MAMY 21 WIEK ZABEZPIECZAJ SIE NORMALNIE GDZIE PEWNOSC JEST W 99,98% NP TABLETKI A NIE JAKIES LICZENIE DNI CO TAK NAPRAWDE SIE NIE SPRAWDZA BO BYLE KATAR I MOZE CI SIE PRZESUNAC....
A PREZERWATYWY MAJA 87% PEWNOSCI..... POMYSL

pomocy:(boje sie

21 wrz 2010 - 13:48:36

mam tabletki anty , mialam je brac dokladnie od tej miesiaczki.Zabezpieczam sie prezerwatywami a do tego wole sobie mniej wiecej obliczyc , zdaje sobie sprawe z tego ze wszystko moze sie przesunac. Ile max moze spoźniać sie okres?

pomocy:(boje sie

21 wrz 2010 - 13:52:14

okres moze sie spozniac nawet miesiacami.nadzerka moze miec na to wplyw no i ta wydzielina to dobrze nie wrozy,nie panikuj to dostaniesz - wiem po sobie :)

pomocy:(boje sie

21 wrz 2010 - 13:52:19

Cytat
highhope
mam tabletki anty , mialam je brac dokladnie od tej miesiaczki.Zabezpieczam sie prezerwatywami a do tego wole sobie mniej wiecej obliczyc , zdaje sobie sprawe z tego ze wszystko moze sie przesunac. Ile max moze spoźniać sie okres?

Mojej koleżance spóźnił się o 38 dni...w wyniku stresu.

pomocy:(boje sie

21 wrz 2010 - 13:54:34

masz uplawy
zrobila ci sie jakas silna infekcja grzybiczna swiadczy o tym nieprzyjemny zapach i zloty kolor
idz do ginekologa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-21 13:57 przez thundercat85.

pomocy:(boje sie

21 wrz 2010 - 14:01:11

Cytat
madzias439
DZIEWCZYNO MAMY 21 WIEK ZABEZPIECZAJ SIE NORMALNIE GDZIE PEWNOSC JEST W 99,98% NP TABLETKI A NIE JAKIES LICZENIE DNI CO TAK NAPRAWDE SIE NIE SPRAWDZA BO BYLE KATAR I MOZE CI SIE PRZESUNAC....
A PREZERWATYWY MAJA 87% PEWNOSCI..... POMYSL
Jak mnie denerwuje jak ktoś tak poleca tabletki...Dziewczyny, to jest wybór każdej z nas czy chce je stosować czy nie! Nie po to jest tyle innych zabezpieczeń, żeby każda musiała faszerować się sztucznymi hormonami. Ja jestem przykładem, że branie tabletek może dla niektórych skończyć się źle, to nie cukierki tylko hormony! Tysiąc razy lepsze dla organizmu jest obserwowanie własnego ciała i prezerwatywy, niż hormony...Zresztą tabletki są dla regularnie współżyjących par, a nie dla 16 latem kochających się raz w tygodniu.

pomocy:(boje sie

21 wrz 2010 - 14:05:03

dzieki dziewczyny:) bylam w pt u gin i mowilam jej o tych uplawach , dala mi skierowanie na cytologie. To fakt , stres robi swoje , pamietam jak mialam sesje i przesunal mi sie ale jedynie o 4 dni. No nic bede cierpliwa:)

następna dyskusja:

ŻYWORÓDKA