Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 22:02:23

uzywałam ale na blizny innego rodzaju. minimalna poprawę zauwazyłam

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 22:02:23

Cytat
sangria666
contratubex nie jest taki drogi (chyba ze cena poszla tak w gore) ja go mialam 3 lata temu i placilam cos kolo 40 zl
Bo jest CONTRATUBEX i CONTRACTUBEX Po długim czasie dziwienia się, że jedna maśc ma tyle różnych opinii i cen, wyczaiłam, że są dwie różne i łudząco podobnych nazwach. Uh.

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 22:02:47

ja używałam Cepanu i Contratubexu na bliznę na szyi po tym jak wbiła się tam szklana rurka, po kilkudniowym stosowaniu dostawałam takiego uczulenia że myślałam że wydrapię sobie skórę do krwi... ale u Ciebie niie musi tak być

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 22:04:55

nie używałam ale czytałam o nim i nie ma dobrych opinii

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 22:06:11

A te maści Contratubex i Contractubex są dobre?

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 22:12:05

Cytat
Kasia_Kopytko
Cytat
sangria666
contratubex nie jest taki drogi (chyba ze cena poszla tak w gore) ja go mialam 3 lata temu i placilam cos kolo 40 zl
Bo jest CONTRATUBEX i CONTRACTUBEX Po długim czasie dziwienia się, że jedna maśc ma tyle różnych opinii i cen, wyczaiłam, że są dwie różne i łudząco podobnych nazwach. Uh.

a mozesz podac jakis link gdzie mozna poczytac o contratubex??? Bo jak wpiszesz w google to wyskakuje contratubex ale jak wchodze na strony to wszedzie jest zdj zelu contractubex, wiec nie wydaje mi sie zeby byly 2 masci o tak podobnych nazwach bo producent pierwszej moglby posadzic producenta drugiej o "kradziez nazwy"

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 22:14:27

ja używałam ale mi nie pomógł, a za to strasznie śmierdzi :|

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 22:15:21

Ja raz uzylam tylko a ten zapach mnie odrzucil,myslalm ze zwymiotuje po niej:)poszlam do dermatologa po cos konkretniejszego i dostalam masc na tradzik DIFFERIN ale jest na recepte-jest baaardzo dobry na wypryski POLECAM!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-20 22:15 przez ewcia2702.

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 22:17:04

Używam właśnie cepan na bliznę bo mialam usuwany wyrostek. Zostało mi jakoś 1/4 tubki i jak było widać tak samo jest.
Na twarz mogę Ci polecić Acne-Derm. Tubka kosztuje ok 20 zł i jest naprawdę doby, ale trzeba stosować dłużej, po kilku dniach wiadomo że nie będzie rewelacji ;p

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 22:17:39

Cytat
ewcia2702
Ja raz uzylam tylko a ten zapach mnie odrzucil,myslalm ze zwymiotuje po niej:)poszlam do dermatologa po cos konkretniejszego i dostalam masc na tradzik DIFFERIN ale jest na recepte-jest baaardzo dobry na wypryski POLECAM!!!

Na kazdy rodzaj tradziku i cere dziala cos innego mi akurat ten zel nie pomogl do tego strasznie wysuszyl skore, wiec nie nalezy polecac masci, ktore sa na recepte bo najlepiej dobierze je lekarz

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 22:18:46

ja tez mam blizny po wypryskach uczuleniowych, tyle, że to są już kilku a nawet kilkunastoletnie blizny. cepan jest skuteczny ale na świeże blizny. byłam u kosmetyczki, bo chciałam wykonać na te blizny głęboki peeling ziołowy a ta poleciła mi 2-3 razy w tygodniu robic sobie peeling solą, cukrem lub jakimś gotowym co to pełno w sklepach tego:) a po peelingu posmarować skórę maścią z witaminą A. kosztuje ona ok. 3-4zł. i szczerze powiem, nie dość że skóra zrobiła się niesamowicie gładka i miękka, to blizny staja się coraz mniej widoczne:) a później tą samą metodę polecił mi dermatolog. także cos w tym musi byc:)

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 22:20:00

Cytat
magdaaaa_
Cytat
ewcia2702
Ja raz uzylam tylko a ten zapach mnie odrzucil,myslalm ze zwymiotuje po niej:)poszlam do dermatologa po cos konkretniejszego i dostalam masc na tradzik DIFFERIN ale jest na recepte-jest baaardzo dobry na wypryski POLECAM!!!

Na kazdy rodzaj tradziku i cere dziala cos innego mi akurat ten zel nie pomogl do tego strasznie wysuszyl skore, wiec nie nalezy polecac masci, ktore sa na recepte bo najlepiej dobierze je lekarz
Dlatego ja polecam,bo mi pomogl:) nie mam ani 1pryszcza a w dodatku blizny sa malo widoczne,prawie w ogole!

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 22:20:40

Cytat
verona86
ja tez mam blizny po wypryskach uczuleniowych, tyle, że to są już kilku a nawet kilkunastoletnie blizny. cepan jest skuteczny ale na świeże blizny. byłam u kosmetyczki, bo chciałam wykonać na te blizny głęboki peeling ziołowy a ta poleciła mi 2-3 razy w tygodniu robic sobie peeling solą, cukrem lub jakimś gotowym co to pełno w sklepach tego:) a po peelingu posmarować skórę maścią z witaminą A. kosztuje ona ok. 3-4zł. i szczerze powiem, nie dość że skóra zrobiła się niesamowicie gładka i miękka, to blizny staja się coraz mniej widoczne:) a później tą samą metodę polecił mi dermatolog. także cos w tym musi byc:)

a jak dokladnie zrobic taki peeling z cukru?

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 22:22:51

no ja placilam tyce co napisalam w zeszlym roku ale wiem ze bralam chyba wiekszy contractubex, uzywalam no-scara ale nic nie pomogl, nawet ogrobinke a zuzylam 3 opakowania, za to contractubex usunal bliznesprzed 10 lat - znacznie splycił

zweryfikowana
Posty: 561
Ostrzeżenia: 1/5

Cepan- używałyście?

20 wrz 2010 - 22:27:42

Cytat
magdaaaa_
Cytat
verona86
ja tez mam blizny po wypryskach uczuleniowych, tyle, że to są już kilku a nawet kilkunastoletnie blizny. cepan jest skuteczny ale na świeże blizny. byłam u kosmetyczki, bo chciałam wykonać na te blizny głęboki peeling ziołowy a ta poleciła mi 2-3 razy w tygodniu robic sobie peeling solą, cukrem lub jakimś gotowym co to pełno w sklepach tego:) a po peelingu posmarować skórę maścią z witaminą A. kosztuje ona ok. 3-4zł. i szczerze powiem, nie dość że skóra zrobiła się niesamowicie gładka i miękka, to blizny staja się coraz mniej widoczne:) a później tą samą metodę polecił mi dermatolog. także cos w tym musi byc:)

a jak dokladnie zrobic taki peeling z cukru?

Właśnie jak ją zrobić??

następna dyskusja:

pomocy:(boje sie