Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

gorący temat

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

WALENTNKOWA NOC

04 lut 2010 - 00:26:14

a teraz was dziewczyny zapytam o pomysl na walentynkowa noc ;p chce dla mojego narzeczonego wymyslec cos naprawde goracego ale nie wiem za bardzo co ;p moze macie jakies ciekawe pomysly?? :)

WALENTNKOWA NOC

04 lut 2010 - 00:29:15

nie bede orginalna seksowna bielizna wysokie szpilki kajdanki i bara bara riki tiki ... hehe mojego by to powalilo hehe i mam taki zamiar tak zrobic :P

WALENTNKOWA NOC

04 lut 2010 - 00:29:25

Może zrób coś dobrego do szamanka, oglądajcie filmy, niech zostanie na noc ? :):* Powodzenia!
A, sory nie skumałam trochę. :) Pomaluj się mocniej, rozpuść włosy i do dzieła! :*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-04 00:30 przez kabaczuS.

WALENTNKOWA NOC

04 lut 2010 - 00:32:19

Cytat
kabaczuS
Może zrób coś dobrego do szamanka, oglądajcie filmy, niech zostanie na noc ? :):* Powodzenia!
A, sory nie skumałam trochę. :) Pomaluj się mocniej, rozpuść włosy i do dzieła! :*
z tym jedzonkiem dobry pomysl a jakie najlepsze afrodyzjaki?:) podobno awokado jest dobrym afrodyzjakiem a co jeszcze?:)

WALENTNKOWA NOC

04 lut 2010 - 00:34:02

do jedzenia zrob to co on lubi czasami nie warto eksperymentowac bo nie wiadomo czy bedzie smakowalo ... a na deser moze smiatana i truskawki :)

WALENTNKOWA NOC

04 lut 2010 - 00:37:44

moze kostki lodu? ;p

WALENTNKOWA NOC

04 lut 2010 - 00:46:28

Cytat
natasza111
do jedzenia zrob to co on lubi czasami nie warto eksperymentowac bo nie wiadomo czy bedzie smakowalo ... a na deser moze smiatana i truskawki :)

Truskawki o tej porze roku..
Może przebierz sie w jakiś komplecik Obsessive :)))

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 4/5

WALENTNKOWA NOC

07 lut 2010 - 19:42:10

Podbija, spędzimy tą noc razem będę u niego spała co zrobic żeby było miło..jesteśmy ze sobą 3 lata ale nie uprawiamy sex`u..jak spędzić miło tą noc?

WALENTNKOWA NOC

07 lut 2010 - 20:00:33

Cytat
ejar
Podbija, spędzimy tą noc razem będę u niego spała co zrobic żeby było miło..jesteśmy ze sobą 3 lata ale nie uprawiamy sex`u..jak spędzić miło tą noc?

A nie można po prostu rozmawiać, a potem patrząc sobie w oczy powoli zasypiać? Dla mnie to najwspanialszy plan na spędzenie walentynkowej nocy:P

WALENTNKOWA NOC

07 lut 2010 - 20:09:50

Jako ze jestem ON to ci napisze mnie np kreci laseczka w skórza czy latexie jeszcz ejak do tego ma kajdanki z futerkiem i bacik to MMM marzenie :) i zeby tak porozkazywala normalnie Super :) Polecam ci Kombinezon Latexu :) <moderacja>Proszę nie podawać linków, reklamujących inne portale.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-14 10:18 przez moderator.

WALENTNKOWA NOC

07 lut 2010 - 20:17:39

Cytat
Seba1983Elk
Jako ze jestem ON to ci napisze mnie np kreci laseczka w skórza czy latexie jeszcz ejak do tego ma kajdanki z futerkiem i bacik to MMM marzenie :) i zeby tak porozkazywala normalnie Super :) Polecam ci Kombinezon Latexu :) http://www.swistak.pl/a5584735,-JEDYNY-TAKI-KOBIECY-KOMBINEZON-MOTOR-M-L-s6246.html

ale nie każdy facet ma takie fantazje;) gdyby mój mnie w czymś takim zobaczył to najpierw by brechtał pół godziny :)

WALENTNKOWA NOC

07 lut 2010 - 20:20:40

No tak :) dlatego jak sie dobiera Drugą połowe nalezy patrzec tez na styl ubierania sie :)

WALENTNKOWA NOC

07 lut 2010 - 20:21:09

Cytat
ejar
Podbija, spędzimy tą noc razem będę u niego spała co zrobic żeby było miło..jesteśmy ze sobą 3 lata ale nie uprawiamy sex`u..jak spędzić miło tą noc?

Wg niego milo byloby pewnie tylko w jeden sposob ;)

WALENTNKOWA NOC

08 lut 2010 - 12:51:58

Cytat
musiaaa
Cytat
ejar
Podbija, spędzimy tą noc razem będę u niego spała co zrobic żeby było miło..jesteśmy ze sobą 3 lata ale nie uprawiamy sex`u..jak spędzić miło tą noc?

Wg niego milo byloby pewnie tylko w jeden sposob ;)

a to niby czemu? nie dla każdego faceta seks jest tym najmilszym sposobem..

WALENTNKOWA NOC

08 lut 2010 - 12:54:42

jasne, sex nie jest dla kazdego najwazniejszy ... nie wiem skad te myslenie ;)

ja akurat nie musze nad tym myslec co i jak, ja to WIEM ;) hehe :)

następna dyskusja:

Mam dość!