Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wspomnienia

07 maj 2014 - 09:39:49

Jestem ciekawa czy tez tak macie,ze nachodza was wspomnienia z ktorymi nie mozecie sobie poradzic,rozpamietujecie momenty ktore juz przeminely itd. Mnie cos takiego ostatnio napadlo,nie chce ale samo przychodzi.smutno mi jest i w ogole.

wspomnienia

07 maj 2014 - 09:53:36

co masz na myśli?

wspomnienia

07 maj 2014 - 09:55:03

Każdy człowiek ma takie momenty, kiedy myśli o przeszłości i wspomina różne rzeczy... Mi też czasem jest smutno, dlatego warto skupić się na tym, co jest ;)

wspomnienia

07 maj 2014 - 09:58:48

trzeba pozamykać stare sprawy by potem nie mieć dołów z takich powodów.

wspomnienia

07 maj 2014 - 10:19:10

Oczywiście !

Moją metodą na takie chwile jest przeglądanie zdjęć z dobrymi momentami, pod zdjęciami są śmieszne dialogi i krótkie sentencje. Wcześniej prowadziłam też dwa notatniki - jednym pisałam co spotkało mnie smutnego / złego, ale co z tego wyniosłam, w a drugim celebrowałam dobre momenty.
O prowadzenie tego dziennika poprosiła mnie koleżanka do jakiś tam badań na studiach, pomogło przy okazji i polecam! :)

wspomnienia

07 maj 2014 - 10:21:02

Ja czasem mam takie mysli, co by bylo gdyby. Mam tu na mysli faceta z przeszlosci, ktoremu sie podobalam przez dluzszy czas i wiem, ze nadal tak jest ale ze wzgledu wtedy na "przyjaciolke"odpuscilam. No ale teraz,kazdy ma swoje zycie i takie mysli mnie dopadaja jak mam mega dola.

wspomnienia

07 maj 2014 - 10:35:46

Cytat
SunFlower23
Oczywiście !

Moją metodą na takie chwile jest przeglądanie zdjęć z dobrymi momentami, pod zdjęciami są śmieszne dialogi i krótkie sentencje. Wcześniej prowadziłam też dwa notatniki - jednym pisałam co spotkało mnie smutnego / złego, ale co z tego wyniosłam, w a drugim celebrowałam dobre momenty.
O prowadzenie tego dziennika poprosiła mnie koleżanka do jakiś tam badań na studiach, pomogło przy okazji i polecam! :)
fajna sprawa,ale jakbym przegladala takie zapiski to jeszcze gorzej

wspomnienia

07 maj 2014 - 10:37:39

Cytat
justa6
Jestem ciekawa czy tez tak macie,ze nachodza was wspomnienia z ktorymi nie mozecie sobie poradzic,rozpamietujecie momenty ktore juz przeminely itd. Mnie cos takiego ostatnio napadlo,nie chce ale samo przychodzi.smutno mi jest i w ogole.

kurcze mam to samo :(

wspomnienia

07 maj 2014 - 10:40:42

Cytat
justa6
fajna sprawa,ale jakbym przegladala takie zapiski to jeszcze gorzej

Kwestia podejścia do swojego życia i ogromnego dystansu.

Nie ma co się przejmowac rzeczami, które cię nie niszczą. Cała reszta bez znaczenia czy się uda czy nie. Każda porażka jest do przejścia. Mam tylko 26 lat i bardzo "luzackie" podejście dorzeczy, które w życiu się dzieją, a nie mają bezpośredniego wpływu na mnie, moich bliskich. Inaczej bym ześwirowała.

Wiadomo, że zdarzają się dni, kiedy trzeba się wypłakać w poduszkę. Odreagować.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.663

wspomnienia

07 maj 2014 - 10:46:15

Bardzo często tak mam. To pytanie "co by było gdyby" czasami jest zbyt mocno dołujące, ale to jedyne co teraz mogę zrobić;) Tylko wspominać.

wspomnienia

07 maj 2014 - 10:46:19

Ja także tak mam :/ Myślę co by było gdyby, rozpamiętuję. Wspominam, żałuję swoich decyzji. Nie jest to dobre, bo bardzo mi smutno...

wspomnienia

07 maj 2014 - 10:55:49

ja tam mam tak ze nawet po paru latach pamietam jakies szczegoly ze cos palnelam glupiego albo zrobilam i mimo tego ze pewnie nawet nikt juz tego nie pamieta albo nawet na to nie zwrocil uwagi to ja ciagle sie tym gryze :P

wspomnienia

07 maj 2014 - 11:02:23

Cytat
zambezi
ja tam mam tak ze nawet po paru latach pamietam jakies szczegoly ze cos palnelam glupiego albo zrobilam i mimo tego ze pewnie nawet nikt juz tego nie pamieta albo nawet na to nie zwrocil uwagi to ja ciagle sie tym gryze :P
tez tak mam.czlowiek zamiast wspominac fajne chwile,zaprzata sobie glowe tými najgorszymi.

wspomnienia

07 maj 2014 - 11:13:56

Cytat
justa6
Cytat
zambezi
ja tam mam tak ze nawet po paru latach pamietam jakies szczegoly ze cos palnelam glupiego albo zrobilam i mimo tego ze pewnie nawet nikt juz tego nie pamieta albo nawet na to nie zwrocil uwagi to ja ciagle sie tym gryze :P
tez tak mam.czlowiek zamiast wspominac fajne chwile,zaprzata sobie glowe tými najgorszymi.

no i to totalnie jakies glupoty, jakies jedno slowko powiedziane zamiast innego i rozpamietuje to przez pare lat :P

wspomnienia

07 maj 2014 - 11:20:39

Miałam tak po moim pierwszym związku, który w zasadzie był nieudany- i dlatego też odeszłam. Od 3 lat mam wspaniałego mężczyznę i jak wspomnienia- to tylko z nim.

A co robić w takich momentach? Na pewno nie możesz siedzieć sama w domu i rozpamiętywać, bo to co było, nie wróci. Wyjdź gdzieś ze znajomymi, pobiegaj- oooo tak, to najlepszy sposób na smutki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

oszukano mnie