Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zafarbowała mi koszula !

16 sty 2014 - 23:50:01

Mam nową białą koszulę z Mohito z czarnym paskiem wzdłuż guzików. Zamoczyłam ją dosłownie na 10 min wyjęłam, a ona zafarbowała przy tym pasku. Nie dość że są czarne plamy to jeszcze w kilku miejscach zżółkła...
Jutro rano wypiorę ją pralce, ale nie wiem czy to pomoże..

Czy przyjmą mi reklamację ? Jestem wściekła bo długo szukałam koszuli ładnej i taniej, a tu miałam ją raz na sobie i coś takiego...

zafarbowała mi koszula !

16 sty 2014 - 23:57:35

Paragon i do sklepu. Skoro sprzedają w takiej kolorystyce to nie ma prawa zafarbować... dodatkowo w ręcznym praniu. Nie pierz w pralce bo to raczej nic nie da a i na metce może być zakaz, tylko zanieś do sklepu, może przyjmą zwrot - moim zdaniem powinni.

zafarbowała mi koszula !

16 sty 2014 - 23:59:06

Reklamuj

zafarbowała mi koszula !

17 sty 2014 - 00:03:56

Cytat
dziobaczka
Paragon i do sklepu. Skoro sprzedają w takiej kolorystyce to nie ma prawa zafarbować... dodatkowo w ręcznym praniu. Nie pierz w pralce bo to raczej nic nie da a i na metce może być zakaz, tylko zanieś do sklepu, może przyjmą zwrot - moim zdaniem powinni.

na metce jest że niby w pralce i przy 40 stopniach.. więc powiem im że w pralce mi się tak zrobiło ;/

zafarbowała mi koszula !

17 sty 2014 - 00:06:20

ja mam podobne bluzki i piorę w rękach w letniej wodzie, ale jak pisze, że prać w pralce w 40 stopniach to oczywiście reklamuj :)

zafarbowała mi koszula !

17 sty 2014 - 00:20:19

Może miałaś za ciepła wodę jak ją moczyłaś? Albo idź na reklamację że badziewie sprzedają które poszcza kolor i farbuje

zafarbowała mi koszula !

17 sty 2014 - 00:41:38

mi kilkanaście bluzek tak zafarbowało i żałuję, że z żadną nie poszłam złożyć reklamacje, tym bardziej, że nie kosztowały one 20/30 zł.. więc moim zdaniem idź! nawet się nie zastanawiaj!

zafarbowała mi koszula !

17 sty 2014 - 00:55:00

Koniecznie idź z paragonem do sklepu!!! Skoro robią takie połączenia kolorystyczne - to powinien być dobrany odpowiedni typ materiału,który nie "puszcza" barwnika przy praniu...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Szafa zanika..