Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->

Dziewczyny nie wiem czy dobry dział, ale to mało ważne. Pomóżcie odnaleźć naszą koleżankę. Wczoraj rano koło 9 wyszła z domu, miała jechać na uczelnię do Częstochowy, prawdopodobnie w ogóle nie dotarła. Na razie ślad urywa się na monitoringu w Zawierciu na przejściu podziemnym... więcej informacji w linku, jeżeli tylko ktoś coś wie, może pomóc - będziemy wdzięczne.

http://zawiercie.naszemiasto.pl/artykul/2132053,zaginiona-w-zawierciu-policjanci-szukaja-joanny-zielinskiej,id,t.html?utm_source=share-nm

podbijam!!! niestety nie moje okolice

udostępniłam na fb. mam nadzieję, że się odnajdzie
napisz do rmf moze też udostępnią, wielu ludzi ich lubi na fb i takie informacje się wtedy pojawiają



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-16 21:17 przez basia150609.

Nie wiadomo póki co czy w ogóle dotarła do Częstochowy. Może wysiadła wcześniej, w Myszkowie, Poraju, może nie wsiadła w ogóle do pociągu :/

zweryfikowana
Posty: 1.449
Ostrzeżenia: 1/5

Kompletnie nie mój teren, ale podbijam i trzymam kciuki.

Cytat
basia150609
udostępniłam na fb. mam nadzieję, że się odnajdzie
napisz do rmf moze też udostępnią, wielu ludzi ich lubi na fb i takie informacje się wtedy pojawiają

Dziękuję, a do rmf napiszę zaraz.

Oby się odnalazła cała i zdrowa.....

mam nadzieję, że się odnajdzie

Kurczę, wspolczuje rodzinie :( Straszne sa takie sytuacje... Moze jej komorka sie gdzies logowala? Policja to sprawdzila? Ma wylaczony telefon?

Cytat
Evans18
Dziewczyny nie wiem czy dobry dział, ale to mało ważne. Pomóżcie odnaleźć naszą koleżankę. Wczoraj rano koło 9 wyszła z domu, miała jechać na uczelnię do Częstochowy, prawdopodobnie w ogóle nie dotarła. Na razie ślad urywa się na monitoringu w Zawierciu na przejściu podziemnym... więcej informacji w linku, jeżeli tylko ktoś coś wie, może pomóc - będziemy wdzięczne.

http://zawiercie.naszemiasto.pl/artykul/2132053,zaginiona-w-zawierciu-policjanci-szukaja-joanny-zielinskiej,id,t.html?utm_source=share-nm
Szczerze wspólczuje i oby sie znalazła. Evans18 a to Twoja kolezanka mam rozumiec?

Kurczę może miała jakieś powody by zniknać, nigdy nie wiadomo, oby sie znalazła cała i zdrowa.

Życzę żeby prędko się odnalazła, cała i zdrowa...

Cytat
lilthug1
Kurczę, wspolczuje rodzinie :( Straszne sa takie sytuacje... Moze jej komorka sie gdzies logowala? Policja to sprawdzila? Ma wylaczony telefon?

Powiedzieli, że najpierw muszą się udać do operatora sieci, nie będę tego komentować. Powinny być posprawdzane wszystkie monitoringi z miasta, ale to trwa a czas ucieka. Telefon jest od około 8 rano wyłączony, ale od wczoraj nie odbiera i nie odpisuje na sms.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-16 21:24 przez Evans18.

Oby się odnalazła cała i zdrowa...

Cytat
mika1122
Szczerze wspólczuje i oby sie znalazła. Evans18 a to Twoja kolezanka mam rozumiec?

Kurczę może miała jakieś powody by zniknać, nigdy nie wiadomo, oby sie znalazła cała i zdrowa.

No dla mnie taka bardziej znajoma znajomej, ale czy to ważne, ważne żeby się odnalazła cała i zdrowa.

Cytat
Evans18
Cytat
lilthug1
Kurczę, wspolczuje rodzinie :( Straszne sa takie sytuacje... Moze jej komorka sie gdzies logowala? Policja to sprawdzila? Ma wylaczony telefon?

Powiedzieli, że najpierw muszą się udać do operatora sieci, nie będę tego komentować. Powinny być posprawdzane wszystkie monitoringi z miasta, ale to trwa a czas ucieka. Telefon jest od około 8 rano wyłączony, ale od wczoraj nie odbiera i nie odpisuje na sms.

Ja nie mogę,jak takie coś czytam to się we mnie gotuje. To czemu do jasnej ciasnej jeszcze nie ruszyli swoich szanownych czterech liter do tego operatora!! Matko!!! Przecież każda minuta jest cenna,ale wiadomo, po co..Ręce mi opadają momentami, naprawdę:(

Może ma ktoś jej hasło do facebooka albo poczty elektronicznej? Może się z kimś umawiała? Pisała? Może kogoś poznała w internecie. Sprawdźcie historię jej komputera, znaczy się ktoś, kto ma do tego dostęp..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Torebka stan dobry