Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

warto?

28 lip 2013 - 20:35:21

oj tak dawniej było tu inaczej robiłam kilka wymian tygodniowo ;) mase rzeczy sprzedałam teraz jest lipa mega zastój ;/ na bieżąco wrzucam fajne rzeczy wysyłam wiadomości z pyt o wymiane z czego mało kto na nie odpisuje
gdzie ta dawna szafa?eh..;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-28 20:39 przez czyrna17x.

warto?

28 lip 2013 - 20:43:28

ja ostatnio też poobniżałam ceny to zaraz dostaje wiadomości "co jest z tą rzeczą nie tak, że taka niska cena", i tak źle i tak niedobrze

warto?

28 lip 2013 - 20:49:07

Podwyżka cen na poczcie trochę się chyba przyczyniła do spadku sprzedaży i wymian na szafie. No i teraz sporo wyprzedaży jest.

warto?

28 lip 2013 - 20:54:22

ja mam ciągle z tym problem, obniżam ceny i nadal nic :(

zweryfikowana
Posty: 1.737
Ostrzeżenia: 1/5

warto?

28 lip 2013 - 20:54:40

Ja mam kilka kartonów ciuchów których chce się pozbyć.
Nie zależy mi na zarobku! Byle żeby pozbyć się w końcu tych ciuszków które zalegają.

Więc jak Wam się coś podoba z mojej szafy to proponujcie ceny!!!

warto?

28 lip 2013 - 21:02:54

przejrzałam szafy wszystkich wypowiadających się szafowiczek i nie wiem gdzie macie te promocje... chyba ze promocją nazywacie używaną bluzkę za 45zł+przesyłka gdzie podobna w stradim po 39,99... jedna dziewczyna rzeczywiście miała rzeczy po 5 zł ale takie że za darmo nie wiem czy by ktoś kupił... wiadomo że nikt nie odda za darmo ale takie czasy że na wyprzedażach rzeczy są tanie i nikt nie bedzie kupował używanych za te samą cene :)

warto?

28 lip 2013 - 21:04:13

Cytat
amanduska153
Ja mam kilka kartonów ciuchów których chce się pozbyć.
Nie zależy mi na zarobku! Byle żeby pozbyć się w końcu tych ciuszków które zalegają.

Więc jak Wam się coś podoba z mojej szafy to proponujcie ceny!!!

piszesz tak, że nie zależy Ci na zarobku, a wystarczy zerknąć na ceny ubrań w Twojej szafie.... To się zdecyduj...i wcale nie sprzedajesz tanio.

warto?

28 lip 2013 - 21:10:24

zależy co komu w oko wpadnie

warto?

28 lip 2013 - 21:38:46

Jak się doda cenę wysyłki do ceny rzeczy, to wcale tak tanio nie wychodzi. Podczytuję czasami watek o perełkach z lumpeksu - jak ktoś wie, że np. dżinsową koszulę upoluje za 10 zeta, to nie ma ochoty za taką samą na szafie płacić 40.

niezweryfikowana
Posty: 184
Ostrzeżenia: 2/5

warto?

28 lip 2013 - 21:40:51

ZRÓB W DANY DZIEŃ PROMOCJĘ :)

warto?

28 lip 2013 - 21:40:53

Często widze na szafie coś fajnego jednak rzadko cos tutaj kupuje ze względu na to, że jednak nie wiem jak dany ciuch wygląda na mnie. Wole zapłacic 20zł więcej za coś co wcześniej przymierzyłam. Dużo szafiarek niechlujnie robi zdjęcia, opisy ubrań są jak dla mnie niewyczerpujące, a nie mam też ochoty za każdym razem zadawać pytanie o dany produkt i później czekać na odpowiedź.

warto?

28 lip 2013 - 21:45:58

dziewczyny sie wakacjuja, a nie siedza na szafie tak jak my :D:*

warto?

28 lip 2013 - 21:47:31

Cytat
Orioness
Jak się doda cenę wysyłki do ceny rzeczy, to wcale tak tanio nie wychodzi. Podczytuję czasami watek o perełkach z lumpeksu - jak ktoś wie, że np. dżinsową koszulę upoluje za 10 zeta, to nie ma ochoty za taką samą na szafie płacić 40.

Mam podobnie. Aż złość mnie bierze, że komuś udało sie upolować perełke, a tu na szafie koszulka+przesyłka za 40zł.

warto?

28 lip 2013 - 21:48:10

A jak podajecie tylko rozmiar, to też nie każdej chętnej na kupno czy wymianę chce się pisać i dopytywać o wymiary.

Cytat
brozowa
Cytat
Orioness
Jak się doda cenę wysyłki do ceny rzeczy, to wcale tak tanio nie wychodzi. Podczytuję czasami watek o perełkach z lumpeksu - jak ktoś wie, że np. dżinsową koszulę upoluje za 10 zeta, to nie ma ochoty za taką samą na szafie płacić 40.

Mam podobnie. Aż złość mnie bierze, że komuś udało sie upolować perełke, a tu na szafie koszulka+przesyłka za 40zł.

Ja tam się cieszę, że ktoś perełkę za grosze dorwał :) A potem zaglądam do szaf i za zwykłą bawełniana bokserkę ktoś trzy dychy plus przesyłka woła :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-28 21:52 przez Orioness.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

teczka męska Kraków - gdzie kupić?