Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Dobry barber w Rzeszowie

11 minut temu

Jakie ogrzewanie domu

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:36

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziwne szafiarki

28 kwi 2013 - 09:49:11

Hej dziewczyny.Chciałabym sie podzielić z wami pewną refleksją ,która nie ukrywam bardzo mnie wkurza.Otóż zauważyłam na szafie następujące zjawisko,ze bardzo często zdarza mi się,ze pytam o daną rzecz którą chce zakupić na szafie a szafowiczka nie odpisuje na moje pytania,pomimo,ze jest online,najgorsze jest to,że łaskawie odzywa sie po jakimś czasie ,najczęściej wtedy gdy już nie jetem zaintersowana lub kupiłam sobie cos innego,bo ilez można czekac aż ktoś łaskawie odpisze na zadane pytanie (np:podaj wymiary) i echo a za dwa tygodnie się obudzi i zawala mi skrzynkę odpowiedziami:(Też tak macie??



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-28 09:58 przez justyna9912.

Dziwne szafiarki

28 kwi 2013 - 09:57:14

Też tak mam.Prosiłam nie dawno o real fotki i do dzisiaj się ich nie doczekałam ;/
Widocznie nie zależy tym osobą na sprzedaży.

Dziwne szafiarki

28 kwi 2013 - 10:11:52

Niestety też mnie to spotkało a później rozpisują się narzekając na brak sprzedaży na szafce.

Dziwne szafiarki

28 kwi 2013 - 10:32:33

Cytat
ewciao
Niestety też mnie to spotkało a później rozpisują się narzekając na brak sprzedaży na szafce.
dokładnie-dziwne zachowanie....i to narzekanie ,że nie ma tu sprzedaży-obroty zerowe....

Dziwne szafiarki

28 kwi 2013 - 10:49:49

Mnie bradziej irytuje jak mi nie odpisują, nie odpisują po czym dostaje wiadomość "oj przepraszam ale już sprzedane" :( masakra.

Dziwne szafiarki

28 kwi 2013 - 10:58:08

mnie osobiście wkurza jak dla mnie totalny brak kultury ,kiedy ktoś pyta o dana rzecz,np.o wymiary ,ja mierzę ,odpisuję i ta osoba nic ,nawet glupiego "dziękuję ,nie pasuje "czy coś cokolwiek ...ale może ja jestem to starsze pokolenie ,które jeszcze umie rozmawiac pelnymi zdaniami...:)

Dziwne szafiarki

28 kwi 2013 - 11:23:23

dokładnie -sama już nie jeden raz prosiłam o wymiary i zero odzewu-też nie rozumiem takiego zachowania
pamiętam jeszcze jesienią jak prosiłam jedną mamusię o wymiary kurteczki chyba ze 3 razy-zależało mi na kupnie-nic i nic potem napisała że jutro i tyle-w końcu kupiłam gdzieś indziej a Pani 60 zł przeleciało koło nosa-:)

Dziwne szafiarki

30 kwi 2013 - 23:27:19

Cytat
monika_psujek
Mnie bradziej irytuje jak mi nie odpisują, nie odpisują po czym dostaje wiadomość "oj przepraszam ale już sprzedane" :( masakra.

oj tak

Dziwne szafiarki

30 kwi 2013 - 23:33:00

Mam to samo,cieżko im podać wymiarki,a jak sie prosi o zdjęcie na kimś,to dopiero problem i jedna odpisuje " niestety ale nie robie zdjęć na sobie""
...a ja odpisuje to dziekuje,widać ze co niektórym nie zależy na sprzedaży;]

Dziwne szafiarki

30 kwi 2013 - 23:34:59

Spotkałam się z tym już parę razy... to strasznie wkurza!!!
Są tez kłamczuchy które obiecują że zaraz podadza wymiary albo wrzucą inne zdjecie a później się nie odzywaja. Więc po co obiecywać??? nie rozumiem niektórych

Dziwne szafiarki

30 kwi 2013 - 23:35:41

nie martwia mnie tego typu "problemy" szukam innej rzeczy i tyle skoro hrabiance sie nie chce odpisac.

zweryfikowana
Posty: 1.309
Ostrzeżenia: 1/5

Dziwne szafiarki

30 kwi 2013 - 23:36:23

Cytat
sylwia8086
Mam to samo,cieżko im podać wymiarki,a jak sie prosi o zdjęcie na kimś,to dopiero problem i jedna odpisuje " niestety ale nie robie zdjęć na sobie""
...a ja odpisuje to dziekuje,widać ze co niektórym nie zależy na sprzedaży;]

A ja właśnie nie rozumiem, po co komu zdjęcia na osobie? Przecież każda z nas ma inną budowę i ciuszek zupełnie inaczej leży...

Dziwne szafiarki

30 kwi 2013 - 23:39:02

Cytat
margo_205
Spotkałam się z tym już parę razy... to strasznie wkurza!!!
Są tez kłamczuchy które obiecują że zaraz podadza wymiary albo wrzucą inne zdjecie a później się nie odzywaja. Więc po co obiecywać??? nie rozumiem niektórych
hm..a ja sie nie dziwie ,takie same są kłamczuchy kupujące,napstrykasz zdjęć na zyczenie,podasz wymiary i kontakt sie urywa...

Dziwne szafiarki

30 kwi 2013 - 23:40:26

Cytat
sylwia8086
Mam to samo,cieżko im podać wymiarki,a jak sie prosi o zdjęcie na kimś,to dopiero problem i jedna odpisuje " niestety ale nie robie zdjęć na sobie""
...a ja odpisuje to dziekuje,widać ze co niektórym nie zależy na sprzedaży;]
Wymiary podaje zawsze jeśli ktoś poprosi,ale nigdy nie robię fotek na "kimś". Nie że mi nie zależy po prostu tego nie lubię, nie robię i jakoś nie narzekam na brak klientek z tego powodu.
Co do odpisywania na wiadomości wiesz jak dostaje z 25-30 wiadomości w jednym dniu tak jak dzisiaj np. to nie mam czasu na przeglądanie wszystkich szaf szczegółowo i jeszcze każdej z osobna odpisać że nie nic nie znalazłam dla siebie.

Dziwne szafiarki

30 kwi 2013 - 23:41:30

Cytat
sweetie-kittie
Cytat
sylwia8086
Mam to samo,cieżko im podać wymiarki,a jak sie prosi o zdjęcie na kimś,to dopiero problem i jedna odpisuje " niestety ale nie robie zdjęć na sobie""
...a ja odpisuje to dziekuje,widać ze co niektórym nie zależy na sprzedaży;]

A ja właśnie nie rozumiem, po co komu zdjęcia na osobie? Przecież każda z nas ma inną budowę i ciuszek zupełnie inaczej leży...

i maja racje, tez nigdy nie robie zdjec na sobie, kazdy w danej rzeczy wyglada inaczej.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

STARA SZAFA.PL