Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

wykonawca budowlany

godzinę temu

szaty liturgiczne online

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć dziewczyny, krępuje mnie jedna rzecz mianowicie chodzi o to, że mama mojego chłopaka dość często daje mi w prezencie różne ciuszki kupione w SH, są to z reguły fajne rzeczy i raczej nie drogie, ale dziwnie mi brać te rzeczy... powiedziałam jej , że dziękuję ale ja nie mogę tego przyjąć (z jakiej racji te prezenty...)i zaproponowałam zapłatę za nie, ale ona mówi że to było tanie i nie ma o czym mówić, i widzę, że cieszy się jak znajdzie mi fajny ciuszek który mi się podoba. Powiedzcie co o tym myślicie?
po ślubie niestety nie pójdziemy "na swoje" tylko będziemy mieszkać z nią, jest na prawdę w porządku kobieta, ale mam jakieś dziwne obawy, że kupuje mi te rzeczy żeby mi się przypodobać i do minimum skrócić dystans, a to wydaje mi się trochę niepokojące. Przesadzam??? szukam dziury w całym?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-24 19:37 przez introwertyczna.

Ja często przyjmuję od mamy chłopaka spodnie czy bluzke, którą kupiła i jest za mała i sama jak kupie coś dla siebie nietrafionego proponuje jej :D

Ciesz się. Moja teściowa za to zabiłaby mnie gołymi rękami, gdyby mogła. Ładnie podziękuj i tyle.

Niby mile, ale troche krepujace. Wpada w twoj gust?

miło z jej strony, znaczy że Cię lubi:) może czasem Ty jej coś daj bez okazji, np czekoladki, kawę lub zrób domowe ciasto:)

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

Nie wiem co Ci odpowiedzieć. Mnie też to by żenowało.Może za pierwszym razem bym przyjęła, ale potem już nie.

Ja bym się czuła skrępowana i jeżeli uraziłoby ją to, że nie chce to zaproponowałabym wspólne wypady. Ona płaci za siebie, ja za siebie i tyle.

myślę, że masz miłą przyszłą teściową a Ty sama szukasz problemu.
skoro nie chce zapłaty, bo płaci jakieś grosze, to przyjmij, powiedz dziękuję a od czasu do czasu wpadnij z ciastem czy kawą.

nie lubię jak ktoś wciska mi ubrania (tym bardziej używane) na siłę.

Myślę, że się powinnaś cieszyć, że jest miła.
A jeśli to dla Ciebie krępujące to tez jej coś kup;)

Chciałabym taką teściową ;)

To masz szczęście, że kupuje Ci fajne ciuchy :D Mnie matka mojego byłego kupowała rzeczy, które delikatnie mówiąc mi się nie podobały :P
A co do sprawy to może w zamian za te ubrania zaoferuj swoją pomoc w zakupach, lub w czymś innym żeby się odwdzięczyć skoro nie chce żebyś płaciła za ubrania.

A co mam o tym myśleć? Chce być miła i tyle.

ma jakąś/jakieś córki? :> jeśli nie, może to jest powód, cieszy się, że wreszcie może kupować ubrania jakiejś dziewczynie. Trochę krępująca sytuacja, rzeczywiście. No ale skoro jej to sprawia radość :)

Traktuję Cie jak córkę:) to chyba dobrze?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zwrot towaru w C&A duplikat paragonu