Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziwne, ja wczoraj wysłałam normalnie 2 listy polecone, w jednym była opaska, w drugim bluzka - zapłaciłam 7,60.

a ja mam w nosie całą poczte,drożyzna od nowego roku ze zgroza postanowiłam ze bedę wysyłac kurierem i wiem ze na nastepny dzień jest u odbiorcy a z poczta to różnie bywa i jeszcze te ceny,dość ze przesyłki podrożały to i koperty też za niedług nikt nie będzie wysyłać przez poczte,ale z tym że nie mozesz wysyłac w listach ubrań to wysymysł panny w okienku bo skoro miałby być jakiś zakaz to obowiązywałby na każdej poczcie a tak nie jest,więc grzecznie pani powiedz,że ma obowiązek ci przyjąć paczke a jak nie zawołaj naczelnika aby ci pokazał ten przepis ze jest zakaz wysyłania ubrań w kopercie jako list:)

a u mni nadal nie przyjmują listem poleconym ubran

Zauwazylam ze zalezy od poczty niektorzy uslyszeli cos w sieci i chca natrzepac poczcie wiecej kasy moze maja za to premie :P

mi pani w łodzi na poczcie powiedziała, że od nowego roku nie ma możliwości wysłania czegokolwiek co ma wartośc handlową listem poleconym. list=kawałek papieru, tylko! byłam zmuszona drobnostke wysłać paczką, za która zapłaciłam ponad 2 razy więcej!!
koszmar.

na mojej poczcie oprócz cen! wszystko po staremu.

Cytat
rudamarysia
Żadnych problemów nie miałam.

U mnie babka wzięła ale powiedziała że nie dostanę odszkodowania w razie zaginięcia owych listów ;)

Cytat
anett_a92
mi pani w łodzi na poczcie powiedziała, że od nowego roku nie ma możliwości wysłania czegokolwiek co ma wartośc handlową listem poleconym. list=kawałek papieru, tylko! byłam zmuszona drobnostke wysłać paczką, za która zapłaciłam ponad 2 razy więcej!!
koszmar.

dziwne ze w łodzi panie na poczcie takie przepisowe,a jak widac tu na forum w innych miejscowosciach problemu nie robią
w łodzi wiec tylko cyrk zrobili z wysyłkami bo jak widac gdzie indziej problemu nie ma
tylko w łodzi więc cyrk robią z przesylkami



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-21 19:54 przez czarnajagoda3.

u mnie od zeszlego tygodnia nie chca wysylac ciuchow itp. jako listu poleconego ;/ musialam wyslac jako paczka ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

koszmar