Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

potwierdzenia z poczty

08 gru 2012 - 23:25:58

Ile trzymacie potwierdzenia wysłania?

Czy jeśli już dostaniecie komentarz np pozytywny od szafiarki, jest jakaś możliwość, że coś jej się odwidzi i nagle poczuje w sobie chęć naciągania ludzi? no nagle powie, że żadna paczka nie doszła a komentarz wystawiła np wprzypadkowo, bo miała komu innemu? ( duzo tu sposobów naciągania na szafie:P )

Bo nie wiem czy trzymać te potwierdzenia, czy jesli komentarz wystawiony to wszystko jest jasne :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-08 23:27 przez kara2606.

zweryfikowana
Posty: 1.211
Ostrzeżenia: 1/5

potwierdzenia z poczty

08 gru 2012 - 23:27:16

ja trzymam potwierdzenia do komentarza:)
jak mi wystawi komentarz , to uznaję transakcję za zamkniętą:)

potwierdzenia z poczty

08 gru 2012 - 23:28:31

Skoro komentarz wystawiła to po co trzymać potwierdzenie? Co ma się jej nagle odmienić. Ja trzymam zazwyczaj do momentu aż ktoś mi napiszę, że paczka doszła.

potwierdzenia z poczty

08 gru 2012 - 23:29:18

jak napisze, że odebrała. jeśli jednak tego nie zrobi i nie odpisuje już na wiadomości to sama sprawdzam w wyszukiwarce, jeśli jest odebrana, to wyrzucam potwierdzenie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-08 23:29 przez jolieetolie.

potwierdzenia z poczty

08 gru 2012 - 23:30:34

ja tam czekam coś koło miesiąca i dopiero później wyrzucam. Bo po takim czasie przesyłka zdąrzy już kilka razy dość i jakby coś miało być nie tak to też to jest sporo czasu na skontaktowanie się. Ale na szczęście jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby się komuś odwidziało po takim czasie.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 4.337

potwierdzenia z poczty

08 gru 2012 - 23:31:47

trzymam stosunkowo długo bo około roku a pozniej wyrzucam do pieca taki gruby plik tych potwierdzeń
robie to dlatego ze kiedys na all, wysłałam buty a dziewczyna po 1,5miesiąca napisała kiedy w koncu je dostanie..na szczescie miałam potwierdzenie i okazało sie ze ktos je odebrał i ukradł (prawdopodobnie) bo chciała zebym wysłała na adres firmy w której pracowała no i miała po butach

potwierdzenia z poczty

08 gru 2012 - 23:31:57

Jak napisze, że przesyłka doszła to wtedy wyrzucam :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

potwierdzenia z poczty

08 gru 2012 - 23:33:41

Dawno dawno temu, na początkach szafy zorganizowałam sobie taki kartonik wielkości pudełka od butów i tam zaczęłam wrzucać te kwity nadaania. Niedawno zorientowałam się, że od jakiś dwóch lat nie wyrzucam ich i uzbierałaby się spora baza danych osobowych;)

Ogólnie zasada niepisana na portalach zazwyczaj jest taka że trzyma się miesiąc około.

potwierdzenia z poczty

08 gru 2012 - 23:35:02

Cytat
jolieetolie
jak napisze, że odebrała. jeśli jednak tego nie zrobi i nie odpisuje już na wiadomości to sama sprawdzam w wyszukiwarce, jeśli jest odebrana, to wyrzucam potwierdzenie.
Trzymaj do czasu, az osoba potwierdzi ze odebrala. W wyszukiwarce sprawdzisz, wyrzucisz potwierdzenie, a za tydzien lub dwa odzywa sie osobka ,twierdzac ze jednak przesylki nie dostala...i jak wtedy bez potwierdzenia, udowodnisz jej ze klamie. Musisz trzymac.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-08 23:35 przez CzerwoneUsta.

potwierdzenia z poczty

08 gru 2012 - 23:38:33

Mam pocztową książkę nadawczą, potwierdzenia mi się nie gubią są w jednym miejscu. Koszt książeczki to jakieś 3-5 zł, mieści ona około 500 naklejek <paczek>. Bardzo praktyczna i wygodna.
Warto nadmienić, że w książeczce nie wypisujesz za każdym razem danych nadawcy, co przy większej ilości paczek jest zbawienne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-08 23:47 przez jefrozka.

potwierdzenia z poczty

08 gru 2012 - 23:44:28

ja 3mam do 3 miesięcy tak dla własnego spokoju :p a potem dre i wyrzucam

potwierdzenia z poczty

08 gru 2012 - 23:49:22

ja trzymam pół roku, bo juz różne "akcje" miałam ;P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak sprawdzić biling w play