Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SH różne miasta

27 kwi 2010 - 12:25:10

Towarowa koło PKP 60 zł za kg w pierwszy dzień dostawy rozbój w biały dzien;p

SH różne miasta

20 maj 2010 - 09:52:59

doda ktoś cos ciekawego, jakieś inne miejsca? :) a kiedy kolejne wymiankowe w Pniu?

SH różne miasta

20 maj 2010 - 10:07:44

Na Św. Marcinie obok Czekoladarni, ciuchy na sztuki
Na Garbarach sklep nazywa się chyba "Beauty", niestety też na sztuki, ale można dostać unikaty.
Na Ratajczaka ciucholand "U Ady", na kilogramy.

SH różne miasta

20 maj 2010 - 10:09:01

ulica słowiańska i osiedle sobieskiego - odziez z Anglii - nowy towar w niedzielę!

SH różne miasta

17 paź 2010 - 10:23:03

o.s przyjaźni (o ile się nie mylę ;)) koło małego tesco. Codziennie o kilkadziesiąt procent taniej. W sobote 5zł/sztukę. W poniedziałki nowa dostawa. Ktoś zna może lumpy z okolic: os. pod lipami, os. przyjazni, aleje solidarnosci ?

SH różne miasta

17 paź 2010 - 10:27:55

dabrowskiego nad rossmanem:):) tam zawsze cos znjade:)

SH różne miasta

20 paź 2010 - 19:15:46

Polecam butik SH - Portobello, na Półwiejskiej 14 w bramie (bliżej Browaru, często na wysokości sklepu stoi tam ktoś ze strzałką).
ciuchy są wycenione, ale i przebrane skrupulatnie.
można też oddać je w komis, co jest w sumie nietypowe jak na SH w Poznaniu.
fajne rzeczy tam mają ;)

poza tym moim SH eldorado jest Łazarz - sama Głogowska dostarcza wielu wrażeń pod tym względem ;)

SH różne miasta

04 lis 2010 - 18:27:34

Zgadzam sie , na Glogowskiej jest kilka ale ja czesto chodze na rynek Jezycki, na samym rynku mozna znalezc ubrania markowe za grosze bo niektore za 2 lub 3 zl, ale trzeba miec cierpliwosc zeby szperac, zazwyczaj jets natlok ludzi i ciuchy sa swigniete na straganie

SH różne miasta

31 lip 2011 - 20:28:37

na skrzyżowaniu głogowskiej z hetmańską obok "Górczyńskiego centrum handlowego" odzież second hand London ciuchy niektóre z H&M S.OLIVERA w soboty 15zł/ kg

SH różne miasta

04 paź 2011 - 21:22:51

Ja jestem zadowolona z nowo otwartego sklepu z odzieżą na wagę na os. Jagiellońskim, a dokładniej przy ulicy Obrzyca 2 po drodze z przystanku na os. Piastowskim w stronę rynku na jagiellońskim. Fajne ciuszki i nie ma tłoków , gdyż sklepik jest niewielki ale wyszukałam tam już kilka "perełek" :) i chętnie tam wracam w każdym tygodniu.
W poniedziałki mają dokładany nowy towar.

SH różne miasta

04 paź 2011 - 22:10:09

Skle Portobello na ulicy Półwiejskiej, tzn trzeba wejsc w brame ale sa oznaczenia , w zasadzie to chodze tam najczesciej i za kazdym razem znajduje cos dla siebie!

SH różne miasta

05 paź 2011 - 14:46:28

Warszawa, ul. Płocka obok Wolskiej.
Jest tam taki ciuchland i raz w miesiącu mają 3 dni wyprzedaży, gdzie wszytko jest po 1 zł.
Najbliższa wyprzedaż będzie 27 października.
Polecam, bo można znaleźć na prawdę fajne rzeczy.
Ja kupiłam sobie ostatnio i mężowi ponad 20 sztuk, co prawda buszowałam po sklepie ponad 4 godziny, ale wypolowałam same firmówki w dobrym stanie i jakości.
Wszystko h&m, a za spodnie, na dokładkę firmówki, zapłacić 1 zł to jak za darmo :)

SH różne miasta

06 paź 2011 - 18:58:47

Hej ;-) Po przejrzeniu multum wątków na temat sh mam do Was pytanie. Czy orientuje się któraś gdzie jest jakiś fajny lumpek w Katowicach? najlepiej w okolicach centrum. Wiem, że był fajny w superjednostce, niestety został zlikwidowany. ;(
Licze na was :D

SH różne miasta

06 paź 2011 - 19:02:33

ja własnie też w katowicach nie mieszkasz, ale dojeżdzam tam od niedawna do szkoły, więc pomyślalam, że moze bym sobie wstąpiła gdzieś pobuszować :-D

zweryfikowana
Posty: 4.122
Ostrzeżenia: 1/5

SH różne miasta

06 paź 2011 - 19:03:15

tak w super jednostce byl swietny :( jedna z bocznych uliczek kolo kochanowskiego... tylko nie wiem dokladnie ktora ;/ i na placu miarki jest fajny :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przyszli teściowie - prezent na Święta ....