Obecnie rozmawiamy o:

Jakie ogrzewanie domu

47 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:36

Meble na wymiar Warszawa

dzisiaj o 11:22

wykonawca budowlany

dzisiaj o 11:12

szaty liturgiczne online

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 17:19:14

Hm.. a czym sie interesujesz? Może zapisz się do jakiegoś kółka albo nie wiem, klubu sportowego czy coś w tym stylu... Zainteresowania często łączą ludzi :)

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 17:19:37

Cytat
adrianna_k30
ja też nie mam przyjaciółki , za to mam faceta ;) ogólnie "nie przepadam" za dziewczynami , nie wiem dlaczego :)

racja :)

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 17:20:25

ja spotkałam dopiero na studiach prawdziwą przyjaciółkę, moja bratnia a mieszka na drugim końcu Polski :D kocham większe miasta bo przyciągają wielu ciekawych ludzi

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 17:20:37

hej mam bardzo podobny problem. Mam 21 lat i obecnie studiuję w innym mieście niż mieszkam (codzennie dojeżdżam). Teoretycznie przyjaźnie się z jedną dziewczyną od 15lat, ale nie wiem czy mogę to nadal nazywać przyjaźnią co nas łączy - obecnie studiujemy na tej samej uczelni ten sam kierunek, więc widujemy się całkiem często. Ale odkąd ona znalazła chłopaka to widujemy się już tylko na zajęciach, nie poza szkołą. Kiedys miałam kilku znajomych ale to było w liceum. Czasem jeszcze do niedawna proponowałam mojej "przyjaciółce" żebyśmy gdzies wyszły cos porobiły, ale ona często ma jakies głupie wymówki, wykręca się, woli teraz znajomych chłopaka. Jest mi trochę przykro z tego powodu,ale postanowiłam,ze nie będę się już prosić o jej towarzystwo i płaszczyć się przednią, skoro ona nie czuje potrzeby się ze mna widywać.

Moje życie wygląda mniej więcej tak- szkoła->dom->szkoła->dom itd.

Czuję się bardzo samotna, Tak jak Ty nie mam żadnych planów na majówkę, a bardzo bym chciała pojechać gdzieś nad wodę, coś pozwiedzać pochodzić po górach, cokolwiek, ale nie mam z kim. Aż nie chce mi się wracać do szkoły jak sobie pomyślę, że wszyscy będą opowiadać co oni to nie robili i pytać mnie jak ja spędziłam długi weekend.

Samotność jest okropna. Najgorsze, ze nie wiadomo jak się z tego wyrwać, tym bardziej, żeja jestem bardzo zamknięta w sobie. Teraz poza tym bardziej zacznę to odczuwać bo jest ładna pogoda i siedzenie w domu dołuje o wiele bardziej niż zimą.



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-29 17:30 przez indianna732.

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 17:22:06

łączę się z tobą w bólu, bo dokładnie mam to samo ;)
na imprezie nie pamiętam kiedy już byłam.. bo moja "przyjaciółka" woli wyjść z jej nowymi koleżankami, które mają kasę, bo ona sama do biednych nie należy, do mnie leci tylko jak jej źle lub sobie przypomni o mnie ;]

zweryfikowana
Posty: 293
Ostrzeżenia: 1/5

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 17:24:22

A ja mam chłopaka i znajomych, ale nie przyjaciół. Kiedys mi to bardziej przeszkadzało, ale jakoś przeszło. :)

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 17:24:24

bardzo ciezko jest znalezc przyjaciela i napewno nie robi sie tego na sile. okazuje sie on w codziennych sytuacjach .. sama mam dwie przyjaciolki z jedna troche slabszy kontakt niestety teraz ale wiem ze jest tam dla mnie. jest tez re osob ktorzy byli moimi przyjaciolmi, i mamy slabszy kontakt bo bylo nam jaks nie po drodze i takich ktorzy aspiruja do tego zeby byc moimi przyjaciolmi. ludzie mnie raczej nie zawodza wiec mam wielu przjaciol.
ale i tak najwazniejsza jest jedna przyjaciolka . sprobuj odezwac sie do starych przyjaciol.

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 17:25:37

myśle że nie powinaś się tym tak bardzo przejmować i wpadać w doły tylko" przejąść inicjatywe" ....pisałaś że zagadujesz do ludzi to może np z jakąś dziewczyną z klasy pogadaj albo zapytaj czy nie poszłą by z tobą np w sobote na piwo,do kina czy po szkole na zakupy czy spACer może się zgodzi a wtedy będziecie mieć okazje pogadać ,a może nawet i zaprzyjaźnić się ...
przecież od czegoś trzeba zacząć .........
nie smutaj się tylko weź się do roboty życze powodzenia:**

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 17:25:52

mam dokładnie to samo.. tylko że ja dodatkowo studiuje zaocznie a tam już w ogóle sie nie da żadnych fajnych znajomych spotkać każdy po zajęciach idzie w swoją stronę..ale trudno takie zycie ..jak siedze w domu to napewno nikogo nie poznam no ale jak nie mam z kim wyjść to sama nie bede chodzić ;)

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 17:30:01

a tak w ogóle jestem ze śląska ;D ktoś jest też?: )

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 17:31:10

Cytat
mzap88
jestem szczera, może to ludzi odstrasza, nie wiem.

szczerość odstrasza, fakt
ja sobie bardzo cenię szczerość, czasami jestem szczera aż do bólu (bez jakiś chamskich słów) i czasami się zastanawiam, czy to jest dobre, czy złe. chwile później przekonuje się, ze wole byc taka, a nie inna

domyslam sie, ze jest ci ciezko, zapisz sie do jakiegos kolka, na jakies zajecia, napewno kogos poznasz :)

poza tym, lepiej jest sie przyjaznic z plcia meska, przynajmniej jest takie moje zdanie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-12 16:54 przez martuskaa92.

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 17:31:49

Cytat
marta_dg
a tak w ogóle jestem ze śląska ;D ktoś jest też?: )

a skąd dokładnie?

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 17:33:41

Cytat
indianna732
a skąd dokładnie?
dąbrowa górnicza :)

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 17:34:26

Cytat
marta_dg
Cytat
indianna732
a skąd dokładnie?
dąbrowa górnicza :)

kurcze trochę daleko, ja z rybnika;)))

Nie mam przyjaciół.

29 kwi 2012 - 17:36:03

Ja myslalam ze mam , choc czułam ze pamietaja o mnie jak cos potrzebuja ...
ale łudziłam sie ..
dzis mam urodziny , dostałam sms od dalszych bardzo znajomych i od nikogo mi bliskiego

i co i od dzis mam wszystkich w dupie , ciagne tylko w moja strone

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

niewystawianie komentarzy.