Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Nie mam przyjaciół.

01 maj 2012 - 01:20:31

Cytat
karolina9278
ja też nie mam żadnych przyjaciół i troszke mnie to dobija.

Nie mam przyjaciół.

01 maj 2012 - 01:24:09

@kiedywrocetu
ha :) ja też lepiej dogaduje się z facetami, świetnie się dogaduje z kumplami mojego chłopaka i wolę to, niż te głupie baby ^^

Nie mam przyjaciół.

01 maj 2012 - 01:34:34

skąd ja to znam!!! :( smutnee :(

Nie mam przyjaciół.

01 maj 2012 - 01:34:59

Cytat
__CzaRnULka__
Cytat
marta_dg
Cytat
indianna732
kurcze trochę daleko, ja z rybnika;)))

noo, szkoda .. :< a może ktoś jeszcze jest ? ;)
Cytat
miiszel
u mnie to samo .

więc nie martw się nie jestes sama :P

mimo że to przykre i żałosne cieszę się że nie jestem sama :D

Aaa ja z Katowic :)


ja koło Rybnika więc może ;)

Nie mam przyjaciół.

01 maj 2012 - 11:42:04

prosiaczek993 oo no widzisz ^^ ja daleko do wrocławia nie mam więc mozemy się zawsze zgadać :)

Nie mam przyjaciół.

19 maj 2012 - 00:52:43

mam tak i ja.. a do tego mieszkam na takiej wiosce bezludnej ze chyba juz zawsze tak bedzie..

Nie mam przyjaciół.

19 maj 2012 - 01:00:23

Cytat
meggy1392
Cytat
__CzaRnULka__
Cytat
marta_dg
Cytat
indianna732
kurcze trochę daleko, ja z rybnika;)))

noo, szkoda .. :< a może ktoś jeszcze jest ? ;)
Cytat
miiszel
u mnie to samo .

więc nie martw się nie jestes sama :P

mimo że to przykre i żałosne cieszę się że nie jestem sama :D

Aaa ja z Katowic :)


ja koło Rybnika więc może ;)


ja tez z tych okolic :)

zweryfikowana
Posty: 649
Ostrzeżenia: 2/5

Nie mam przyjaciół.

19 maj 2012 - 01:13:51

Cytat
adrianna_k30
ja też nie mam przyjaciółki , za to mam faceta ;) ogólnie "nie przepadam" za dziewczynami , nie wiem dlaczego :)

mam tak samo, wole sie jakiemus fajnemu facetowi wyzalic na GG hehe

Nie mam przyjaciół.

25 maj 2012 - 22:31:11

Witam Was
Mam podobny problem.. otóż jestem w drugiej klasie technikum i przez te dwa lata trzymalam sie z pewna dziewczyna i nagle jakis czas temu cos peklo zaczela miec o wszystko pretensje choc nic zlego jej nie robilam i stalo sie poklocilysmy sie hmm o ile to mozna nazwac klotnia po prostu ona sie obrazila.... zaraz po tym zaczela sie trzymac z innymi laskami w klasie i nagle wszyscy sie odemnie odwrocili... nie wiem o co komu chodzi kazdy na mnie krzywo patrzy.... chce olac juz ta szkole.... na przerwie sama na lekcjach sama to jest okropne.... niewytrzymuje juz tego ; (((

Nie mam przyjaciół.

25 maj 2012 - 22:36:12

mam ten problem moja przyjaciółka miała 6 lat a ja 11 kiedy się poznałyśmy w wakacje i zawsze tylko się widywałyśmy co roku od 3 lat widziałam się z nia tylko raz i tęasknie ogromnie ale ona widocznie nie jest aż taką przyjaciółką

Nie mam przyjaciół.

12 lis 2012 - 16:41:22

Ludzie po prostu za dużo od innych wymagają i nie potrafią docenić tego co już mają, tym bardziej kiedy jest to dobre. Ja zawsze byłam sama, niby miałam tam jakieś koleżanki, ale były one zawsze ch*** warte. Zawsze wolały towarzystwo dziewczyn które wydawały im się fajniejsze ode mnie (bogatsze, wygadane, chętne do imprez -po prostu te ''silne'' ,czasem nawet wredne i fałszywe, wcale nie uważałam, żeby były lepszymi przyjaciółkami niż ja- one po prostu były 'fajniejsze'. ) Dziś mam 22 lata i jestem sama- mimo, że jest mi czasem przykro z tego powodu(w końcu jestem człowiekiem i niestety potrzebę akceptacji i wyjścia czasem do ludzi ciągle czuję) wolę być sama, niż mieć koleżanki które lubią mnie przez to że coś mam takiego dla nich imponującego.. wolałabym, żeby ktoś mnie szczerze polubił za to ,że jestem dobrą koleżanką. A nie za to,że jestem wredną suką której lepiej nie podskakiwać:) ostatnio pozrywałam wszystkie kontakty , o które właściwie tylko ja już dbałam... i wydaję mi się ,że nie będę miała już żadnej koleżanki. Mogłabym nawet to zamienić na jakiegoś fajnego dobrego chłopaka, reszta mnie już nie obchodzi;/ także dziewczyny trzymajcie się i zastanówcie się, czy wy też byście nie były takimi laskami które odrzucają czyjąś przyjaźń, bo ten ktoś nie jest dostatecznie ''fajny'' - gdybyście miały ku temu okazję oczywiście...

Nie mam przyjaciół.

12 lis 2012 - 16:46:36

U mnie to wygląda tak : nie potrzebuję znajomych / przyjaciół na pokaz, ludzie są fałszywi (nie wszyscy). Także wolę mieć tak jak teraz jedną przyjaciółkę, faceta i 2 lepsze kumpele niż stado fałszywych znajomych, obrabiających tyłek za plecami. Takie jest moje zdanie i w życiu nie zmienię go.

Nie mam przyjaciół.

12 lis 2012 - 16:47:58

"Samotności, jakaś ty przeludniona.."

Nie mam przyjaciół.

12 lis 2012 - 16:50:45

Cytat
adrianna_k30
ja też nie mam przyjaciółki , za to mam faceta ;) ogólnie "nie przepadam" za dziewczynami , nie wiem dlaczego :)

Nie mam przyjaciół.

12 lis 2012 - 17:06:07

przyjaciółka + facet + 2 dobre kumpele - to bardzo dużo:)pewnie,że jest to lepsze od stada tego bydła:/ ja jedyne co bym chciała to fajnego chłopaka, w którym miałabym przyjaciela... wiadomo,że to nie jest to samo co dobra kumpela bo czasem jednak ktoś o kobiecym, podobnym do ciebie patrzeniu na świat jest potrzebny. No ale cóż... czasem nie można mieć wszystkiego

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

UPIERDLIWA PRZYSZŁA TEŚĆIOWA