Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Akcja fanów.

02 paź 2011 - 19:45:07

Są tu jacyś fani Sunrise Avenue? Mam nadzieję, że tak! A nawet jeśli nie, to mam nadzieję, ze kojarzycie ich? Są twórcami takich hitów jak Hollywood Hills, Fairytale Gone Bad czy Forever Yours.

A więc do rzeczy..
Z inicjatywy polskich fanów Sunrise Avenue powstał pomysł bardzo ciekawego projektu, który ma na celu zwiększenie szans na koncert chłopaków w naszym kraju. Ma być także swoistego rodzaju zaproszeniem. Użytkownicy strony sunriseavenue.pl/ planują stworzyć kolaż a także mozaikę składającą się ze zdjęć nas samych- fanów. Kompozycja ma przypominać duże zdjęcie zespołu Sunrise Avenue. Wydrukowane projekty, oprawione w antyramy zostaną wysłane chłopakom do Finalndii. Stąd moja prośba, jeżeli mogłybyście nam pomóc, i wysłać po 1-3 Wasze zdjęcia na adres email, byłoby świetnie. Chodzi przede wszystkim o to, żeby chłopakom uświadomić, że są mile widziani w naszym kraju! Jeżeli ktoś jest zainteresowany wysłaniem SWOJEGO zdjęcia na projekt, proszę pisać na PW, lub nawet pod tym tematem napisać - wtedy podam adres e-mail, bo na forum nie można ;).
Więcej szczegółów na sunrieavenue.pl

Pomożecie ? ;>

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

błagam pomóżcie;(