Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zostałam okradziona

02 paź 2011 - 12:24:45

nie można pozwolic umrzeć temu wątkowi- ona widzi że sprawa powoli ucicha!!!

zostałam okradziona

02 paź 2011 - 12:27:04

jak najbardziej jestem za tym ,zeby dziewczyny odzyskaly swoje pieniadze!!!

zostałam okradziona

02 paź 2011 - 12:29:40

ja też
ale ile ich było tyle ucichło;(

zostałam okradziona

02 paź 2011 - 12:32:28

ja ostatnio zawalczylam z oszustka i czekam na zwrot pieniedzy:)

zostałam okradziona

02 paź 2011 - 12:32:46

Moze pozglaszaly na policje, a niekoniecznie pisza na forum.

zostałam okradziona

02 paź 2011 - 13:39:09

i co zrobiłyście dziewczyny? Ja jutro idę na policję, myślę, że sprawa jest do wygrania. Ale może złączmy siły, niech każda oszukana pójdzie, wtedy będziemy miały większe szanse! na allegro wiem, ze portal oddaje pieniądze, jeśli dochodzi do oszustwa.

zostałam okradziona

02 paź 2011 - 15:15:06

Wczoraj gadałam ze znajomym policjantem o tej sprawie - i powiem Wam tylko tyle - idzcie ją zgłosić - beknie sobie za to a wy odzyskacie kase i będziecie miały satysfakcje

zostałam okradziona

02 paź 2011 - 15:55:35

nawet jak odzyskaly kase albo poszły na policje powinny tu być
ja już swoje odzyskałam a nadal interesuje sie tą sprawą

zostałam okradziona

03 paź 2011 - 11:34:08

witam:) Ja dalej nie mam kasy, a juz ja tydzien strasze. Widze, że ma to gdzieś wiec jutro na policje się wybieram. Powinna zostac za to ukarana. Nie mozemy jej odpuscic.
najgorsze jest to, że czułam, że to ściema. Przecież za wiekszą kase mogla to na allegro wystawic, a wystawiła tu i niby jak jej ubywało to wciaż wystawiala nowe. Nawet pytalam czy to nie sciema. no szkoda slow. chyba chcialam wierzyc ze ludzie tacy nie sa:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-03 11:35 przez buziaczek886.

zweryfikowana
Posty: 5.787
Ostrzeżenia: 1/5

zostałam okradziona

03 paź 2011 - 11:37:53

Cytat
__blondi__
i co zrobiłyście dziewczyny? Ja jutro idę na policję, myślę, że sprawa jest do wygrania. Ale może złączmy siły, niech każda oszukana pójdzie, wtedy będziemy miały większe szanse! na allegro wiem, ze portal oddaje pieniądze, jeśli dochodzi do oszustwa.
Ale na all sie płaci za wystawienie i prowizję od sprzedaży a tu na szafie jest ZA DARMO. Z czego maja Ci oddać? Z własnej kieszeni?

zostałam okradziona

03 paź 2011 - 13:02:37

Dziewczyny.. Kupiłam coś u jednej szafowiczki- malgoosia, i zapłaciłam jej pieniądze 6 września jeśli się nie mylę. I ona PODOBNO 7 wysłała do mnie przesyłkę. Czekałam cierpliwie, aż do niej napisałam po dwóch tygodniach-odpisała żebym poszła sobie na pocztę i się dowiedziała, a zresztą wg niej na przesyłki czeka się nieraz ponad miesiąc. Po paru dniach napisałam znowu i poprosiłam o numer nadania przesyłki-z czego ona stwierdziła, że ona nie wysłała poleconym, bo paczki nigdy jej nie ginęły i że nie było takiej potrzeby. Skoro ona nie ma potwierdzenia nadania to jaką ja mam pewność, że ona w ogóle mi to wysłała? 23 napisałam do administracji, ale z ich strony cisza.. Mam szansę odzyskać pieniądze? Co mam robić?
Nie rozumiem jak ludzie mogą się tak zachowywać..

zostałam okradziona

03 paź 2011 - 15:41:27

Hej dziewczyny, pisze żeby poinformować że dziś wysłałam zawiadomienie o popełnieniu przestępstaw w którym opisałam całą sytuację. Nie mam ochoty użerać się z tą kobietą i tu już nawet nie o pieniądze chodzi ale o zasady. Wiem że dużo osób, które zostały oszukane nie ma czasu żeby chodzić na policję i czekać godzinami na zgłoszenie zawiadomienia o popełnieniu przestępstaw (sama jestem w takiej sytuacji), dlatego chciałam was poinformować, że takie zawiadomienie można złożyć takze pisemnie lub mailowo. Poniżej załączam link dotyczący sposób zgłaszania info. o przestępstwie- moze komuś sie przyda- ja swoje zgłoszenie razem z potwierdzeniem dokonania przelewu i korespondencją z tą panią wysłałam listem. Was zachęcam do tego samego :)
http://krzeszowice.malopolska.policja.gov.pl/default.aspx?docId=198 a to link :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-03 15:41 przez monikaz2001.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.131

zostałam okradziona

03 paź 2011 - 18:50:51

W związku z wieloma naruszeniami regulaminu w tym wątku zostaje on zamknięty.
Ponadto zgodnie z regulaminem serwisu sprawy dotyczące oszustw zgłaszamy do administracji za pośrednictwem formularza pomocy znajdującego się pod adresemzły/color]


http://szafa.pl/profil/pomoc

Nicki osób, które oszukują można zamieszczać na forum TYLKO w wątku: CZARNA LISTA

Forum nie jest miejscem rozwiązywania prywatnych kłótni, oszustw transakcyjnych i obrażania siebie wzajemnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GROUPON, czy któraś korzystała?