Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

14 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

28 minut temu

wykonawca budowlany

38 minut temu

szaty liturgiczne online

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

o co chodzi z tymi wymianami?

01 wrz 2011 - 10:49:23

Witam Szafowiczki Kochane! ;)


Wstaje i znowu jestem jakaś poirytowana zachowaniem co niektórych, wczoraj 2 razy dziewczyna mnie zwyzywała, że nic nie znalazłam u Niej w szafie...ale dziś to już SZCZYT! Czy też tak macie, że wchodzicie tutaj... 20 wiadomości z pytaniami o wymiany, kiedy odpisuję (nie podają konkretnie półki nic) TO NAGLE ALBO CISZA, ALBO ZWYRODNIAŁE NIE! ZA TO NIE ZA TO TEŻ NIE...Mam ostatnio wrażenie, że niektóre kobietki myślą, że jak ja coś oferuję u siebie za 30zł... to od niech powinnam wziąć tshirt albo jeszcze większe nic... staje się to troche bez sensu.. miałam ostatnio parę przesympatycznych szafowiczek - bez problemowo się dogadałyśmy, a niektóre to ja nie wiem w ogóle PO CO PISZĄ? tracę tylko swój czas na przeglądanie pokolei szaf..


PRZEPRASZAM MUSIAŁAM SIĘ WYŻALIĆ BO ZNOWU SIĘ WKURZYŁAM.. wracam za chwilę dalej do nauki (obrona za parę dni..... a ja na szafie siedzę ) NO, i Dzień Dobry dla wszystkich takich leniuchów porannych jak ja ;-) i pracusiów !

zweryfikowana
Posty: 1.304
Ostrzeżenia: 1/5

o co chodzi z tymi wymianami?

01 wrz 2011 - 11:42:47

Nie no mnie jeszcze nikt nie wyzwał gdy odmówiłam:) Ale zauważyłam ,że chamstwo na szafie się szerzy jak plaga więc na bank kiedyś będę miała jakąś nieprzyjemną sytuację z kimś - cały czas się słyszy o oszustwach,chamskich odzywkach itp.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

oblałam prawko!!!!