Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
cookies11
laysy bekonowe.

nic innego chyba mi nie brakuje, potrafie zastapic czyms innym. a o gwiazdkach kiedys [bo juz chyba 2 lata temu] tez marzylam i marzylam, az dostalam tego mnostwo i mi przeszlo :)

leysow mi nie brakuje, ale z gwiazdkami miałam tak samo ; )

jezu danio batonik ! po co przypominałas :D ! to było takie dobre !

O rany ale jestem głodna!!! mi brakuje napoju pomarańczowego z dystrybutora sprzedawanego w jednej z lodziarni, lodów pistacjowych i cytrynowych z tej samej lodziarni, draży Rokko, takiego kremu czekoladowego w opakowaniu w kształcie serduszka z nakleją z Barbie (jadłam niedawno ale to nie to samo), takich dużych lizaków kręconych, chipsów raffulsów i takich kukurydzianych orzechowych pacman (w takim zielonym opakowaniu) i serowych ,,ekstra" w takim niebieskim opakowaniu, gum bananowych jusi fruit - jakoś tak to było...ah dużo było dobrych rzeczy...

Cytat
Arsene
Cytat
monikaaaa149
Cytat
Anetka1322
Mi brakuje batoników Różowa Pantera które strzelały w buzi i Frugo, u mnie dostępny tylko w dwóch sklepach :(

Przecież Frugo wróciło ;)).

Piłaś?? Śmiem twierdzić, że nie.... To fRUGO a tamto to jak porównanie teraźniejszej Polski do tej sprzed 45 roku.

nie zgodzę się z Tobą. smakuje tak samo przynjamniej zielone i czarne

gwiazdki są dostępne znów w sklepach, widziałam nawet je gdzieś ostatnio, niestety smak nie ten sam.... a JOJO-te pianki różowo białe?przecież to w każdym spożywczaku jest....
Ja tęsknie za oranżadą KASKADA...mmmmm....

Magic Stars i Cheetos'ow o smaku hot doga najlepsze były bułki mmm, o i jeszcze frugo ale już powraca mmm

Nie wiem co fajnego jest w FRUGO. Ale gwiazdek mi brakuje.

Frugo wróciło, u mnie w mieście są tylko w biedronce i w tym kiosku obok. Czarne, zielone,pomarańczowe i różowe, ale różowego nie mogę nigdy dostać, bo ciągle powykupywane :/ To i tak 1,99 ;D w monopolowym jak tylko się pojawiły to 2,5 zł ;/

oczywiście guma Donald ,lody Calypso oranżada z butelki ale z tamtych czasów; krówki ciągutki lizaki koguciki,cukierki półksiężyce hmmmmmmmm to były czasy:-)

GWIAZDECZKI MAGIC STARS, DO SMAROWANIA KREM SNICKERS I MILKY WAY I BATON SMYK JESZCZE BYŁY TAKIE PYSZNE CHIPSY W KSZTAŁCIE HABURGEROW I HOT DOGOW MNIAAAAAAAAM :( no i czekoladki rozowa pantera:(



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-22 22:47 przez yourdarling.

niezweryfikowana
Posty: 493
Ostrzeżenia: 2/5

czekolada wyciskana z tubek!

U mnie frugowa promocja 1,59
Guma Turbo:) i chrupki serowe z leader price"a



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-22 22:45 przez Effciks.

zweryfikowana
Posty: 2.279
Ostrzeżenia: 1/5

ciepłe lody :) i gumy takie okrągłe kulki ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-22 22:49 przez sauria80.

Taki batonik zbożowo-wiśniowy lub zbożowo-pomarańczowy z czekoladą...

Cytat
Zozool
czekolada wyciskana z tubek!
czeko tubki :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przyjaciółki