Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

Słodycze reklamowe

8 minut temu

produkty dla dziecka

11 minut temu

Prostownica tytanowa

godzinę temu

transport i spedycja

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

DZIEŃ DZIECKA

28 maj 2011 - 13:41:07

Hej dziewczyny,

chciałam podpytać co kupujecie dzieciakom ze swojej rodziny z okazji ich dnia :) do mam pytanie co by najbardziej chciały dostać Wasze pociechy?

mam problem z wyborem prezentu dla 2 i 4 latka, zabawek mają już po sufit, chciałabym kupić coś innego :)
Już nawet myślałam o wzięciu udziału w jakimś konkursie np: na www.babypstryk. pl (bez spacji przed pl) można wygrać sesję fotograficzną, więc to byłoby coś fajnego i pamiątka na całe życie :) ogólnie podobają mi się takie sesje, ale obecnie mnie nie stać, więc może wiecie czy są gdzieś podobne konkursy z właśnie takimi nietypowymi nagrodami?

o jeszcze tu obserwuje czasdzieci.pl/konkursy. pl czy coś się ciekawego nie pojawi :)


<moderacja> Proszę zakładać wątki w odpowiednich kategoriach



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-06 20:21 przez moderator.

DZIEŃ DZIECKA

28 maj 2011 - 14:00:56

my już jutro organizujemy dzień dziecka ponieważ w ciągu tygodnia tatuś pracuje do 19;(
wybieramy się z Julią do sali zabaw i może na małą wycieczkę chociaż pogoda marna;(
co do zabawek to Julia tydz temu miała urodziny więc ma ich a nadto, ale dostanie jeszcze gadająca kosiarkę Dyzio bo chciała taką zabawkę

DZIEŃ DZIECKA

28 maj 2011 - 14:16:01

Moja córcia 4 latka chce gre PAMIĘĆ bardzo fajna gra i nie tylko do zabawy ale równiez uczy pamieci :).
Chrześnicy 4 latka kupujemy rybkę i akwarium , to sobie zażyczyła :)
A tak to w sumie my córci kupujemy trampoline ogrodowa duża z siatką, bo zabawek zdecydowanie dosyć.
Fajna rzecz też basen jak ktoś nie ma Moja dostała na roczek i miała go przez 2 sezony teraz mamy duży.

DZIEŃ DZIECKA

28 maj 2011 - 14:46:49

my kupilismy dla naszej corczki domek ogrodowy ,narazie mamy go w domku bo pogoda marna .w mojej galeri dodam zaraz zdjecia domku:) ! teraz jest super promocja w auchanie i carefurze ( 280zł) juz go dosatala i bardzo polubila zabawe w nim :):)

DZIEŃ DZIECKA

28 maj 2011 - 14:52:37

Podoba mi się pomysł trampoliny i domku, ale akurat moi siostrzeńcy nie mają ogrodu, mieszkanie w bloku niestety.

DZIEŃ DZIECKA

28 maj 2011 - 15:37:32

A my idziemy jutro z małym do zoo :)

DZIEŃ DZIECKA

28 maj 2011 - 17:32:34

ja swojej kupiłam zestaw doktora:), bardzo lubi leczyć ;)
mam nadzieję że dotrze na czas;)

DZIEŃ DZIECKA

28 maj 2011 - 17:38:58

A my jutro wybieramy sie do kina na bajke Delfin Plum ;) I na zakupy ...a jak dopisze pogoda to odwiedzimy Zoo.
No i pewnie Wiki dostanie jakąś zabawke .

DZIEŃ DZIECKA

28 maj 2011 - 17:51:39

My kupujemy corce domek do ogrodu, nie szalejemy z prezentem bo przed swietami zrobilismy jej plac zabaw, 2 hustawy , zjezdzalnia i piaskownica.

DZIEŃ DZIECKA

28 maj 2011 - 19:53:37

my kupiliśmy małemu zjeżdżalnię, mały ma frajdę w domu, jutro jak nie będzie padać, zawieziemy na działkę. Od dziadków dostał rowerek, ale nie chce jeździć :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-28 19:53 przez adarose.

DZIEŃ DZIECKA

28 maj 2011 - 20:02:41

A ja planuję córeczkom kupić rowerki ale takie na 16' kółkach i dodatkowe boczne.
Jeżeli chodzi o domek to małe dostały taki namiot w kształcie domku bardzo kolorowy i juz dawno im się znudził, ale planuję go na wakacje znowu wyciągnąć u rozłożyć w ogrodzie.

W zeszłym roku małym kupiliśmy ślizgawkę i zrobiliśmy piaskownicę. Huśtawka już za malucha była montowana w domu teraz na dworze choć małe nie przepadają za nią. A czasem lubią pobujać się w hamaku.

Mam nadzieje że małym spodobają się rowerki.

Myślałam nad trampoliną i ten pomysł tez bardzo mi się podoba ale jak mam wybrać 2 rowerki dla córek a trampoliną stawiam na rowerki każde dziecko powinno mieć. zobaczymy może i dokupimy w późniejszym czasie trampolinę. Z tym że mąż powiedział że jak już kupić trampolinę to co najmniej 3m i z siadką żeby było gdzie poskakać. No ale to może innym razem.

DZIEŃ DZIECKA

28 maj 2011 - 21:27:10

ja mojej kupiłam piłke fisher price jest fantastyczna oczywiscie juz ją wyszukała (wczoraj )
no i dostała szybciej bawi sie non stop uczy liczyc śpiewa piosenki i wg mała ma 2 latka i chodzi z nią cały czas...ciekawe kiedy jej to przejdzie ;) zaraz po dniu dziecka ma ur i kupiłam jej fisher price telefon smartfonik tez edukacyjny mała uwielbia telefoniki tylko czekam az przyslą oby się opłacało ;) pozdrawiam

DZIEŃ DZIECKA

28 maj 2011 - 22:34:02

Ja kupuję więcej małych prezentów, żeby miał radochę na dłuzej. Zwykle wcześniej podkładam mu jakieś gazetki lub zdjęcia w internecie, żeby sprawdzić co by mu się spodobało. Na szczęście jest jeszcze na tyle mały, żeby nie pokojarzył faktów i nie nastawił się na jakąś super drogą zabawkę ;)
Liczę, że hitem będą święcące i wiercące się mrówki, poruszające się po torach :)
Kupi łam mu jedną na próbę czy się spodoba i w 2 dni wyczerpał całą baterię :P
Dokupuję jeszcze elementy do kolejki drewnianej, bo ostatnio sobie przypomniał, że ją ma, a 1-szego zabieram go do krainy malucha.
Tylko muszę wybrać jakąś na drugim końcu miasta, żeby mi potem nie marudził codziennie "mama ja chcę na kulki" :)

DZIEŃ DZIECKA

28 maj 2011 - 23:30:59

trampolinka - dopełnienie naszego małego placyku zabaw w ogrodzie, - no i oczywiście zabawy co niemiara w towarzystwie najlepszych przyjaciół)

DZIEŃ DZIECKA

29 maj 2011 - 11:40:38

super dziewczyny ,dzięki za pomysły :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ile kasy dać na prezent z okazji otworzenia restauracji??