Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

2 minuty temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Tytuły filmów

23 sie 2010 - 22:26:20

polecane :

keith, pamiętnik, pianista, slumdog milioner z ulicy, francuski pocałunek, wciąż ją kocham.

Tytuły filmów

23 sie 2010 - 22:26:38

komedia zdecydowanie NIE ZADZIERAJ Z FRYZJEREM;D\Aco do horrow to znam ich setki miliony bo tylko je ogladam i polecic moge m.in KOSZMAR Z ULICY WIAZOW WRZYSTKIE CZESCI stary ale jary :D , RECobie częsci , pokój 1408 POLECAM !!!! droga bez powrotu ,SILENT HILL do tej pory sie go boje :D ale jest superi wiele wiele innych ;)polecam tezLabiryn Fauna ;pps a co do Sieroty to baardzo fajny film :)

Tytuły filmów

23 sie 2010 - 22:37:35

1. Borat mi przychodzi do głowy
2. Nie oglądam
3. Księżna, naprawdę bardzo mocno polecam, dobra obsada, wspaniały wzruszający film.

Tytuły filmów

23 sie 2010 - 22:46:53

- Miłość na Żądanie (nie oglądałam, ale podobno niezły), Las Vegas Parano, Clerks, Żywot Briana
- Rec, Psychoza, Lśnienie
- Zielona Mila, Piękny Umysł, Blow, Tajemnica Brokeback Mountain

Tytuły filmów

23 sie 2010 - 22:49:18

Cytat
wonka080
Cytat
aneczkafn
Cytat
wonka080
Cytat
aneczkafn
Cytat
wonka080
- komedia - KAC VEGAS :)
- horror - może bardziej thriller, ale ja się bardzo bałam - SIEROTA! Świetny film.
- dramat, Melodramat , ogólnie wyciskacz łez - PAMIĘTNIK :)

oglądałam dziś "sierotę" i nie zachwycił mnie jako horror, nic się nie bałam:) może dlatego że ja bardziej boję się filmów gdzie są duchy i demony...brrrr
Ale chyba nie zaprzeczysz, że od początku trzyma w napięciu? :)

to prawda, w napięciu trzyma i trochę byłam zaskoczona końcówką filmu:) ale nie jest typem filmu bynajmniej moim zdaniem po którym strach zasnąć choć chyba to też zależy od osoby:)
Nie nie, strach zasnąć może nie, ale MOMENTY są ;) Moim zdaniem film bardzo dobry.

CHŁOPIEC W PASIASTEJ PIŻAMIE to też jest dobre kino, ale to bardziej taki film "na myślenie" ;) Nie wiem czy się nadaje na pidżama party ;P
racja chłopiec w pidżamie świetny film, warty obejrzenia:) ale on chyba się zalicza do dramatów lub coś w tym stylu

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KUPUJESZ-PŁAĆ!