Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

SPRAY - ROZCIĄGANIE OBUWIA

22 kwi 2010 - 12:45:47

Dziewczyny,
dajcie jakieś rady, bo chyba mnie coś zaraz trafi ;/

KAŻDY, dosłownie KAŻDY but mnie obciera - powsząwszy od japonek poprzez sandałki, balerinki, szpilki a nawet jesienne botki!
Jedyne buty, które mnie dotychczas nie obtarły to chyba emu.

No i znowu - wczoraj dostałam balerinki i oczywiście, co? nawet na dwór nie zdążyłam w nich wyjść a obtarły mnie już podczas chodzenia po domu ;/

Słyszałam, ze są spray'e do rozciągania obuwia ze skóry - dodam, że te balerinki są z zamszu naturalnego.
Dodaję zdjęcia, czerwonym kółkiem zaznaczyłam, gdzie mnie obcierają.
czy te spraye są skuteczne? możecie podać ich nazwy? będę szukała na all, bo u mnie w obuwniczych robią wielkie oczy kiedy pytam ;)



SPRAY - ROZCIĄGANIE OBUWIA

22 kwi 2010 - 12:49:05

nie słyszałam o żadnych, ale podbijam bo mnie też często buty obcierają, na szczęście nie każde. A może Ty masz tak delikatną skórę na stopach i dlatego. Bo żeby nawet japonki?

SPRAY - ROZCIĄGANIE OBUWIA

22 kwi 2010 - 12:49:33

nie słyszałam ale podbiajam:) Też by mi sie taki spray przydał bo dość często nie butki obcierają...

SPRAY - ROZCIĄGANIE OBUWIA

22 kwi 2010 - 12:50:08

jest taki domowy sposób: natrzeć wnętrze buta denaturatem (nie żartuję;P) i pochodzić po domu, a potem wystawić na balkon do wyschnięcia i wywietrzenia. Nie wiem czy w Twoim wypadku to wystarczy, ale spróbować warto:)

SPRAY - ROZCIĄGANIE OBUWIA

22 kwi 2010 - 12:51:15

osobiście nie używałam ale wiem że są i działają moja przyjaciółka kiedyś kupiła z 2 lata temu więc za wiele nie pamięta podbijam temat bo chętnie dowiem się coś więcej, tym bardziej że kupiłam buty które mnie obcierają w tych samych miejscach co Ciebie ;/
wiem tylko tyle że rozpyla się go do środka i w skarpetce trzeba stać ok 10 min... nie wiem czy to prawda czy to wymysł akurat tamtego producenta.... :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-04-22 12:52 przez inesss20.

SPRAY - ROZCIĄGANIE OBUWIA

22 kwi 2010 - 12:47:28

ja mam coccine za 9zł i troche pomógł;]

SPRAY - ROZCIĄGANIE OBUWIA

22 kwi 2010 - 12:51:31

Na allegro widzialam takie cuda i slyszalam ze dzialaja rewelacyjnie.

Ja osobiscie rozciagalam butki smarujac po wewnetrznej stronie spirytusem i zakladajac na noge skarpete.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.957

SPRAY - ROZCIĄGANIE OBUWIA

22 kwi 2010 - 12:53:34

Słyszałam o denaturacie i occie, ale sceptycznie podchodzę :)
Przeraża mnie wizja denaturatu, który przesiąka na moje poranione pięty :)
Słyszałam też o mokrych skarpetach, ale nie chce mi się już męczyć.
Wczoraj próbowałam rozchodzić te buty a dzisiaj muszę chodzić w laczkach cały dzień takie mam poranione stopy.

Nie wiem, naprawdę mam chyba jakieś nadwrażliwe stopy.

SPRAY - ROZCIĄGANIE OBUWIA

22 kwi 2010 - 12:50:00

Mnie też ten wątek interesuje! Słyszałam, że można rozciągnąć ubierając wilgotną skarpetę na nogę i chodzć tak po domu ( w tych butach ), ale nie próbowałam jeszcze, a taki spray można pooć np. w deichmanie kupić, a na allegro jest chyba tylko jeden!

SPRAY - ROZCIĄGANIE OBUWIA

22 kwi 2010 - 12:53:55

Ja oddałam moje ślubne do szewca i są idealne :)

SPRAY - ROZCIĄGANIE OBUWIA

22 kwi 2010 - 12:57:24

Cytat
martuuus
Nie wiem, naprawdę mam chyba jakieś nadwrażliwe stopy.

Nie masz, wierz mi. Mnie tez wszystkie buty obcieraja. Kupilam 2 lata temu kozaki w CCC lasockiego skorzane. Dopiero w tym roku pieta na tyle mi sie rozeszla ze byly naprawde wygodne.

Mysle ze warto sprobowac z tym sprayem bo nie kosztuje majatek na all.

SPRAY - ROZCIĄGANIE OBUWIA

22 kwi 2010 - 12:59:42

mnie też wszystkie obciarają nowe a nawet i stare jak długo w nich nie chodzę a potem założę, np moje ukochane klapki letnie :(

SPRAY - ROZCIĄGANIE OBUWIA

22 kwi 2010 - 12:56:06

tez mam taki problem z butami. Strasznie obcieraja mi piety. Zakupiłam u szewca pianke do rozciagania butów ale to nic nie dało.Nawet podkładałam coś pod pięte żeby stopa była wyżej i nie obcierała ale też nic. W kiosku zakupiłam wkladki filcowe takie jak na zdj za 2zł , wycięłam z nich takie elementy(zdj2) i włożyłam do buta. Akurat ten filc jest mieciutki i moge cały dzień w nich chodzic i zero obtarcia:)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zaginela paczka co mam zrobic?