Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 -->

Stylizacja na rocznicę śmierci h/n?

25 maj 2013 - 19:47:54

Cytat
kelaii
nie wiem, może mam nieodpowiednią wrażliwość i się nie znam, bo za krótko tutaj jestem, ale wydaje mi się, że troll jest udany. dlaczego? dlatego, że po pobieżnym przejrzeniu forum zauważyłam, że są tutaj pytania o stylizacje praktycznie na każdą okazję: sto tysięcy wątków z wciąż tymi samymi pytaniami o odpowiedni strój na komunię, barmicwę, imieniny cioci, imprezę na działce, etc., że faktycznie, jeszcze tylko pytań o stylizację na cmentarz brakowało.
osobiście nie szokuje, ani nie zniesmacza mnie fascynacja postacią historyczną, a z tego, co udało mi się wyczytać z googli na temat dextelli fascynuje się ona postacią, a nie jego poglądami. więc o co chodzi?
następna sprawa, która mnie uderzyła - hejt przed tym, jak dextella przyznała się, że trolluje. tego też nie rozumiem. prosiła o ocenę stylizacji, więc trzeba było oceniać stylizacje. do tego to forum powstało.
nie uważam, żeby ten temat w jakikolwiek sposób obrażał pamięć zmarłych osób. bo i dlaczego? ma ktoś jakiś argument? z góry zaznaczam, to tylko i wyłącznie moje opinie, mogę się mylić i w ogóle.

Ten troll nie mniej "udany", jak twój poprzedni. Nie zaglądam już do tego wątku. ŻE-NA-DA

Stylizacja na rocznicę śmierci h/n?

25 maj 2013 - 19:52:05

matko boska. istnieje coś takiego, jak sprawdzanie ip, prawda? nie wiem, gdzie przebywa obecnie dextella, ale ja przebywam w Legnicy i, z tego co mi się wydaje, dextelli ani ze mną nie ma, ani ja nią nie jestem. przeglądałam forum, zobaczyłam temat, postanowiłam się wypowiedzieć. nikogo nie obraziłam. do nikogo się nie rzuciłam z hejtem. byłam ciekawa, czy ktoś nie widzi tej całej dramy w taki sposób, w jaki widzę go ja. czy to, że mam inne zdanie zaraz oznacza, że muszę też być trollem, albo dextellą?

Stylizacja na rocznicę śmierci h/n?

25 maj 2013 - 19:53:59

potwierdzam :D ona nie jest mną, ale sishoof :D

Stylizacja na rocznicę śmierci h/n?

25 maj 2013 - 20:00:52

OMG te wątki tutaj są coraz lepsze..

ale chyba nic mnie juz tutaj nie zdziwi ;)

Stylizacja na rocznicę śmierci h/n?

25 maj 2013 - 20:08:36

dawajcie dalej :D czytam nadal z przyjemnością, moze mi sie przyda to jako obserwacje do jakiejs pracy na studia ;)

Stylizacja na rocznicę śmierci h/n?

25 maj 2013 - 20:13:14

Proponuję zamknąć wątek bo jedyne słowo jakie ciśnie mi się na usta to ŻENADA...

Stylizacja na rocznicę śmierci h/n?

25 maj 2013 - 20:16:37

Cytat
dziefczynka
Proponuję zamknąć wątek bo jedyne słowo jakie ciśnie mi się na usta to ŻENADA...

Stylizacja na rocznicę śmierci h/n?

25 maj 2013 - 20:18:54

Wyszukana prowokacja, gratuluję fantazji

Stylizacja na rocznicę śmierci h/n?

25 maj 2013 - 20:20:20

zajrzałam na Twoj profil i nie mogę przestać się śmiać :D hyhyhy gdzie się uchowało takie dziwadło? :P

Stylizacja na rocznicę śmierci h/n?

25 maj 2013 - 20:29:57

Cytat
nadinkaaa
zajrzałam na Twoj profil i nie mogę przestać się śmiać :D hyhyhy gdzie się uchowało takie dziwadło? :P

W tym akurat, jak się ubiera, nie widzę nic śmiesznego, nie każdy lubi miętę, ombre i inne hot outfity. Ale po tym wątku, to w sumie jak zobaczę tak ubraną osobę, to zaraz mi się przypomni autorka tegoż wątku i jej chore pomysły - tak więc, droga dextello, dziwisz się później, że mają Was ludzie za dziwaków. Sama na siłę robisz Wam tutaj taką, a nie inną 'reklamę'. Mam nadzieję, że jesteś jedyną tak skrzywioną jednostką.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-25 20:30 przez ursusc360.

Stylizacja na rocznicę śmierci h/n?

25 maj 2013 - 20:37:10

ponawiam swoje pytanie: dlaczego uważacie, że trolling jest nietrafiony? w jaki sposób ten temat obraża zmarłe osoby? muszę być mocno znieczulona, skoro nie uważam słowa "żenada" za konstruktywny argument.

Stylizacja na rocznicę śmierci h/n?

25 maj 2013 - 20:40:59

" Stylizacja na rocznicę śmierci h/n? " wtf..

Stylizacja na rocznicę śmierci h/n?

25 maj 2013 - 21:22:54

Cytat
dextella
dawajcie dalej :D czytam nadal z przyjemnością, moze mi sie przyda to jako obserwacje do jakiejs pracy na studia ;)
Wystarczy, że opiszesz siebie, masz sporo materiału :I
Nie doszukuj się na siłe butthurtów, lub jakichś skrajnych emocji z naszej strony- przecież cie nie znamy, więc raczej niewiele nas obchodzisz, wieksze emocje widziałam przy wątkach o karmieniu dziecka piersią.
A już ta poza w stylu "piszcie dalej, nawet nie wiecie jak mnie bawicie" jest strasznie na siłe, zwłaszcza, że to ty najmocniej się emocjonujesz i starasz pokazac jak nas zrobiłaś xI
Aż mi się przypomniał taki piekny topik o tym czy mamy ubrania na swój pogrzeb, bo w każdej chwili możemy umrzeć, to dopiero był cudny trolling(może to nawet był twój, ale jesli tak to strasznie obniżyłaś loty)
Ja niestety z moimi trollingami wstrzymam się do prima aprilis ;I
Elo rap joł joł

Stylizacja na rocznicę śmierci h/n?

25 maj 2013 - 21:28:13

Nie no nie mogę się powstrzymać Masakra przez duże M.
Jeszcze laleczki voodoo ci brakuje, albo może już masz:).

Stylizacja na rocznicę śmierci h/n?

25 maj 2013 - 23:47:29

yyy? rocznica smierci a ty maskarady odwalasz... no jak kto woli...

następna dyskusja:

To wstyd!!!!!!!!!!11