Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

śliczne te ciuszki. oby były takie jak na zdjęciach :)

Ej a może zamawiała któraś z was ten żakiet albo widziała jakieś foty real? Opłaca się go kupić? Bardzo mi zależy, dzięki z góry ;)))


Nie podoba mi się ta tunika, tandetnie wygląda!

niezweryfikowana
Posty: 130
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
kottka
ktos zamawiał takie cudo ? prosiłabym o opinie :)
ja mialak .
nie polecam
zupelnmie co inego ; [
masakra ;/

A ma ktoś może ta kurteczke??


ja mam tylko spodnie, całkiem inaczej wyglądały niż te na zdjęciu.. :/ i do tego po kilku praniach wyblakły. nie wiem jak inne rzeczy

Ma ktoś tą koronkową narzutkę? Może już było ale trudno przejrzeć 180 stron :<

Ja mam pytanie do butów Japan Style, a dokładnie obcasów, jak one się prezentują i jak się w nich chodzi?




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-14 22:15 przez zulova.

Cóż, skusiłam się na koszulę, bardzo mi się podobała od dawna.
Nie jest to ta aukcja, bo tamte się skończyły, ale poznaję, że to chyba ta sama, materiał wygląda identycznie i ta sama koronka na wykończeniu na dole.
Okazuje się, że materiał lipny, nieco mniejsze wymiary niż podane na aukcji, koronka na dole w jednym miejscu ucięta (!), wstawka przy dekolcie też inna niż na zdjęciu w aukcji, a nawet różni się od tej tutaj
[embed_image 57730019592cd0bcc9969d9a3fe109b1]
[embed_image bd0482c017c58e29df347b402610badc]
[embed_image c6743f68e5edd7b84aa0fd6c04932a82]
Real foto nie wstawię, bo nie chce mi się a i nie ma to sensu.
Podsumowując: ciuszki wyglądają ślicznie na filigranowych modelkach, ale ja się sparzyłam i już się więcej nie skuszę, choć nadal wiele rzeczy mi się podoba.

Ma ktoś może te jeansy?
jak się prezentują?


Ma ktoś tę sukienkę? Albo może widziała ktoraś z was jej inne zdjęcia?

[embed_image 01fd565ef2cb1a6f4315e233e72c265d]

Zazwyczaj to jest tak : Jaka cena taka jakość.
Choć nie zawsze ale jeśli widzę na alle... napis JAPAN STYLE omijam go szerokim łukiem :) . Kupiłam sweterek tunikę i baardzo długo szedł śmierdział jakimś tankowcem a na dodatek musiałam sama go dokończyć bo nie był zakończony i nitki fruwały .
Ogólnie cena nie jest wysoka ale chyba lepiej sobie odpuścić niż kasę puścić. :) Dołączam zdjęcie podobnego sweterka jako ostrzeżenie



dziewczyny chyba nie rozumieją idei tego wątku, miały być realne zdjęcia, a nie "czy ktoś ma tą bluzkę/sukienkę?" ;/

mi sie podobaja ciuchy JS ;DD sama mam kilka rzeczy - i trzymaja sie bardzo dobrze ;D:)

następna dyskusja:

Reeboki za 5zl