Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

ja kupiłam w Loel Style, przesylka szla baardzo dlugo, ale w koncu doszła

Cytat
belieef
ma ją ktoś?
[attachment 630196 277e9466_500x500.jpg]

real foto. z fan page'a Azjatyckiego stylu, można ją u nich kupić :)

Kurteczka japan. Real foto, po prawej ja. Jak widać lepiej prezentuje się na Azjatce ważącej 35 kg, ale jest ok:) Na zimę się nie nadaje, zdecydowanie.



jeszcze kilka zdjęć - wszystko ze sklepu www . azjatyckistyl . pl



A macie może zdjęcie tego futerka?


zweryfikowana
Posty: 1.176
Ostrzeżenia: 1/5

Ciuchy Japan Style na zdjeciach wygladaja super ... Opisuja jakie sa swietne itp . Niestety w rzeczywistosci to masakra ... Podam przyklad. W zeszlym roku znalazlam na allegro swietna bluze JAPAN STYLE , w opisie bylo ze jest gruba i ciepla i ze mozna ja nosic w jesienne dni . A kiedy juz przyszla paczka , prawie po miesiacu okazalo sie, ze ta bluza to zwykla cienka szmata w ogole niezgodna z opisem, w dodatku po 1. praniu sie zmechacila ;\ .
Drugi przyklad to to ze pare tygodni temu siostra zamowila zimowy plaszczyk , mial wygladac jak na tym zdjeciu , jak widac cudownie wyglada , na cieply i w ogole , a jaki sie okazal ? Nie dosc ze cienki , to wyglada doslownie jak sweter , jedynie kaptur sie zgadzal ;/ . Naprawde nie polecam kupowac na allegro w tych JAPAN STYLE , to sa oszusci i nic wiecej ;/



[embed_image 65087278204fa48f2089fb8b375ffc21]
ma ktoś może real foto, bardzo by mi zależało ! ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-30 08:07 przez nuta102.

Cytat
marcelka7771
Kurteczka japan. Real foto, po prawej ja. Jak widać lepiej prezentuje się na Azjatce ważącej 35 kg, ale jest ok:) Na zimę się nie nadaje, zdecydowanie.
moge linka do niej?

Cytat
janette86y
DZIECZYNY KUPIC CZY NIE? bardzo mi sie spodobal ten sweterek jednak zastanawiam sie czy warto go kupic firma niestety japan style.Przesylka z Chin, zamawianie z tej firmy to troche jak loteria hehe. Czy ktoras z was ma ten sweterek, wiecie jak wyglada na zywo? Jest troche szeroki 90-100cm ja nosze rozmiar S

Waszym zdaniem kupic czy nie, a jesli tak to jaki kolor; bialy, rozowy czy zielony?


ja mam biały ;)

Dziewczyny czy macie może tą bluzkę? Bardzo mi się podoba ale komentarze różne i nie wiem czy kupić?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-13 17:57 przez anuskaa.

na fotkach, gdzie mają je na sobie śliczne i filigranowe japoneczki, ciuchy wyglądają przecudnie , ale niestety nie wiąże się to z rzeczywistiościa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-20 17:07 przez Novamoda_pl.

Sama posiadam 2 rzeczy mianowicie 2 bluzy. W realu wyglądają jak na zdjęciach, ale materiał - PORAŻKA !

ktos wie jak ta sukienka wygladu w realu? :)



następna dyskusja:

Oryginalne rurki Bershka czy to żart???zobacz!!!