Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

7 minut temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 16:50:38

Znalazłam taką stronęzłycolor=#FF0000]<moderacja> Proszę podawać linki na pw[/color] Absolutnie nie jest to reklama. Można tutaj kupić pakiet karmy dla zwierzaków z 4 fundacji (na dole strony). My kupujemy i płacimy, a ta firma dostarcza do schroniska. Np. obiad dla konia kosztuje 3zł, a dla 3 kociaków 5 zł. Można też wybrać pasze, musli i np. maście do końskich kopyt. Są też opcje pakietów za kilkadziesiąt złotych, ale zwierzaki to się pewnie nawet z jednego obiadku ucieszą. Ja kupiłam na razie za 8 zł, ale dodałam sobie stronę do zakładek to jeszcze do niej wrócę. Pomóżmy!

LINK DLA CHĘTNYCH NA PW, BO WIDZĘ, ŻE MODERATORZY TEŻ NIE SĄ POZYTYWNIE NASTAWIENI DO POMAGANIA ZWIERZAKOM...



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-21 21:42 przez karina87.

zweryfikowana
Posty: 5.698
Ostrzeżenia: 3/5

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 16:53:25

Pewnie wiekszość nie podzieli mojego zdania, ale uważam, ze lepiej byłoby dac pieniadze na biedne, głodne dzieci.

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 16:56:26

super akcja ! w wolnej chwili na pewno coś kupię ;)

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 16:58:38

juz biegne na stornke i dodaje swoja rowniez mozna pomoc przez klikniecie:)
<moderacja> Proszę podawać linki na pw



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-21 19:27 przez moderator.

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 17:09:29

Cytat
djmc14
Pewnie wiekszość nie podzieli mojego zdania, ale uważam, ze lepiej byłoby dac pieniadze na biedne, głodne dzieci.
Dzieciom też się przydadzą, pewnie. Na takich stronach też klikam. Ale wolę na zwierzaki, bo niestety wiele ludzi o nich zapomina i traktuje jak przedmioty, którym nie potrzebna ciepła buda ani miska z karmą...

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 17:11:13

Cytat
djmc14
Pewnie wiekszość nie podzieli mojego zdania, ale uważam, ze lepiej byłoby dac pieniadze na biedne, głodne dzieci.

no masz rację ja nie podzielam Twojego zdania. Od pomocy ludziom są opieki społeczne a także wiele wiele innych fundacji. Poza tym każdy wydaje kasę na co chce. Może jestem wyrodną suką ale mi bardziej żal jest zwierząt niż ludzi. Z takich ludzi niejednokrotnie wyrastają bestie, które później znęcają się nad zwierzętani o czym ostatnio coraz częściej słychać!


ale żeby nie było w pajacyka klikam :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-21 17:11 przez martischa.

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 17:11:21

Cytat
Monisiento
juz biegne na stornke i dodaje swoja rowniez mozna pomoc przez klikniecie:)
http://www.pustamiska.pl/

Dzieki za linka. Tu jeszcze nie byłam;)

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 17:12:13

Cytat
djmc14
Pewnie wiekszość nie podzieli mojego zdania, ale uważam, ze lepiej byłoby dac pieniadze na biedne, głodne dzieci.

Ja podzielam :))

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 17:15:04

ja staram sie udzielac gdzie sie da, mam sympatie do zwierzat, ludziom ten pomagam ale to zalezy
mialam kiedys sytuacji ze podszedl do mnie pan i poprosil na bulke jak mu powiedzialam zeby poszedl ze mna do sklepu i mu kupie jesc odrazu uciekl;// wiec pomagam tylko przez sms <fundacje>, wlasnie przez internetowe linki, badz na zywo ale tylko dla tych co nie szukaja picia;/

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 17:29:38

co do głodnych dzieci - oczywiście serce mi się łamie jak widze te smutne oczy . ale opowiem Wam pewną historię .. Zdarzyło się to w te wakacje. Byłam przystanku pks i pkp, byłam z mamą, podeszło do nas dziecko Romów/Romskie (nie wiem jak się odmienia) w okolicy oczywiście pełno Romów z dziećmi się kręciło i żebrali o kasę, no więc podeszło to dziecko i chciało 50gr. moja mama spytała czy jest głodne, powiedziało , że tak, no więc mówie do niego, to chodź kupie ci bułke, podeszłam z nim do budki z bułkami, chcąc wziąć pączka, dziecko WYDARŁO SIE , że nie chce tej tylko inną, dobra wziełam tą co chciało. I wiecie jak mi podziękowało ? i tu cytuję ''noo ! tylko jedną ?!''
Nie zal mi tych dzieci ! a w sumie troche tylko .. starzy nie mają co robić tylko sie pier*olą po kątach, dzieci sobie narobią i niech żebrają ;|| szlag mnie trafia jak ich widze .. Zresztą to jedna z takich sytuacji jaka mnie spodkała. Uhh !!;||

sorki za offta ale musiałam sie wygadac ;D ;||

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 17:34:11

Cytat
djmc14
Pewnie wiekszość nie podzieli mojego zdania, ale uważam, ze lepiej byłoby dac pieniadze na biedne, głodne dzieci.

zgadzam się w 100%

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 17:34:27

Cytat
Nusia_15
co do głodnych dzieci - oczywiście serce mi się łamie jak widze te smutne oczy . ale opowiem Wam pewną historię .. Zdarzyło się to w te wakacje. Byłam przystanku pks i pkp, byłam z mamą, podeszło do nas dziecko Romów/Romskie (nie wiem jak się odmienia) w okolicy oczywiście pełno Romów z dziećmi się kręciło i żebrali o kasę, no więc podeszło to dziecko i chciało 50gr. moja mama spytała czy jest głodne, powiedziało , że tak, no więc mówie do niego, to chodź kupie ci bułke, podeszłam z nim do budki z bułkami, chcąc wziąć pączka, dziecko WYDARŁO SIE , że nie chce tej tylko inną, dobra wziełam tą co chciało. I wiecie jak mi podziękowało ? i tu cytuję ''noo ! tylko jedną ?!''
Nie zal mi tych dzieci ! a w sumie troche tylko .. starzy nie mają co robić tylko sie pier*olą po kątach, dzieci sobie narobią i niech żebrają ;|| szlag mnie trafia jak ich widze .. Zresztą to jedna z takich sytuacji jaka mnie spodkała. Uhh !!;||

sorki za offta ale musiałam sie wygadac ;D ;||

apropo rumunów żebrzących. kiedyś moja babcia wyszła ze sklepu i była tam rumunka z małym dzieckiem na rękach, babci się żal zrobiło, a że nie miała juz pieniedzy tylko pomarańcze które kupiła to dała tej pani pomarańcza. a ta się zaczęła na nią drzeć, że ona chce pieniądze a nie pomarańcze i wzięła tę pomarańczę i rzuciła nią gdzieś w krzaki;/

a teraz pytanie do tych wszystkich co to mówią o głodnych dzieciach: ile pieniedzy przeznaczyłyście na pomoc dla nich?

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 17:37:31

ja pomagam w siedzeniu przed tv - 6 grudzien, mam 2 telewizorki :) zawsze cos
wysylam sms o tresci pomagam ok 5 miesiecznie - wiem wiem to nie duzo ale zawsze cos
no i tutaj klikam prawie codziennie np. pajacyk :)
nie w siedzeniu tylko podczas :*** przepraszam:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-12-21 17:37 przez Monisiento.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 693

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 19:28:12

Bardzo ciekawa akcja, niestety na razie mamy w regulaminie zakaz linków.
Podawajcie na prywatnych wiadomościach..

Możemy kupić im obiad!

21 gru 2010 - 19:31:31

Cytat
beatrx
Cytat
Nusia_15
co do głodnych dzieci - oczywiście serce mi się łamie jak widze te smutne oczy . ale opowiem Wam pewną historię .. Zdarzyło się to w te wakacje. Byłam przystanku pks i pkp, byłam z mamą, podeszło do nas dziecko Romów/Romskie (nie wiem jak się odmienia) w okolicy oczywiście pełno Romów z dziećmi się kręciło i żebrali o kasę, no więc podeszło to dziecko i chciało 50gr. moja mama spytała czy jest głodne, powiedziało , że tak, no więc mówie do niego, to chodź kupie ci bułke, podeszłam z nim do budki z bułkami, chcąc wziąć pączka, dziecko WYDARŁO SIE , że nie chce tej tylko inną, dobra wziełam tą co chciało. I wiecie jak mi podziękowało ? i tu cytuję ''noo ! tylko jedną ?!''
Nie zal mi tych dzieci ! a w sumie troche tylko .. starzy nie mają co robić tylko sie pier*olą po kątach, dzieci sobie narobią i niech żebrają ;|| szlag mnie trafia jak ich widze .. Zresztą to jedna z takich sytuacji jaka mnie spodkała. Uhh !!;||

sorki za offta ale musiałam sie wygadac ;D ;||

apropo rumunów żebrzących. kiedyś moja babcia wyszła ze sklepu i była tam rumunka z małym dzieckiem na rękach, babci się żal zrobiło, a że nie miała juz pieniedzy tylko pomarańcze które kupiła to dała tej pani pomarańcza. a ta się zaczęła na nią drzeć, że ona chce pieniądze a nie pomarańcze i wzięła tę pomarańczę i rzuciła nią gdzieś w krzaki;/

a teraz pytanie do tych wszystkich co to mówią o głodnych dzieciach: ile pieniedzy przeznaczyłyście na pomoc dla nich?

u nas też łażą Rumuny i mają jakąś tam karteczkę podrobioną że zbierają na operacje dla dzieci a to pic na wodę fotomontaż. Babeczka z jednego sklepu mówiła, że oni w ciągu dnia zarobią tyle co niektórzy emeryci w ciągu miesiąca, także no sorry ale takich to mi nie żal

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kociak w strasznym stanie :(((((