Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

wakacje last minute

wczoraj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.016
Ostrzeżenia: 1/5

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 23:08:12

Ja owszem miałam, ale się pozbyłam go niestety nie starczyło mi miejsca w pokoju po remoncie ... :(

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 23:10:53

straasznie mi się podoba:) ja mam dwa ptaszniki tzn teraz jednego ponieważ drugi przez moją głupote uciekł gdzieś ze swojego domku, ale tego kraba pajak nie przebije, no uroczy jest :) i z tego co piszesz to chyba ciekawszy jesli chodzi o obserwacje zachowania mmm... chyba sobie sprawie takie cudo, ale czy nie pozżerałby moich krewetek? i w ogóle jaki ma stosunek do rybek w akwarium?? zdarzają się "ciche morderstwa" ?:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-12 23:11 przez gwiazda179.

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 23:10:55

nowe zdjęcia na życzenie :) teraz wygląda dużo ładniej, bo nabrał kolorków, jak da mi zrobić zdjęcie to wstawie
morderstwa się zdarzają, ale jeśli masz większe rybki to raczej nie powinno do nich dojść. Jak z krewetkami to nie wiem, ale niektórzy mają je razem w akwarium. Tylko nie mam pojęcia na ile jest to dla nich bezpieczne- trzeba poszukać na forach.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-12 23:17 przez studentkakasia.

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 23:16:37

a tak poza tym to masz sliczne akwarium :)

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 23:17:17

Jestem pod takim wrażeniem, że zaczęłam szukać coś na ich temat. Natrafiłam na fajną stronkę, gdzie chłopak opisuje swojego kraba:)

http://www.kraby.pl/artykuly.php?p=krab.txt

Muszę pomyśleć o takim żyjątku :) Tylko może i są tanie, ale wyposażenie i gadżety trochę kosztują:)
straasznie mi się podoba:) ja mam dwa ptaszniki tzn teraz jednego ponieważ drugi przez moją głupote uciekł gdzieś ze swojego domku, ale tego kraba pajak nie przebije, no uroczy jest :) i z tego co piszesz to chyba ciekawszy jesli chodzi o obserwacje zachowania mmm... chyba sobie sprawie takie cudo, ale czy nie pozżerałby moich krewetek? i w ogóle jaki ma stosunek do rybek w akwarium?? zdarzają się "ciche morderstwa" ?:P

Gdzieś w Twoim domu lub u sąsiadów grasuje ptasznik? Słabo mi. Kiedyś chciałam mieć tarantulę, ale boję się pająków ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-12 23:38 przez cHAWAJE17.

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 23:17:53

hah jakie genialne sprytne stworzonko :D i kto by pomyślał, że można sobie kraba trzymać w pokoju ? :D

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 23:22:55

Cytat
cHAWAJE17
Jestem pod takim wrażeniem, że zaczęłam szukać coś na ich temat. Natrafiłam na fajną stronkę, gdzie chłopak opisuje swojego kraba:)

http://www.kraby.pl/artykuly.php?p=krab.txt

Muszę pomyśleć o takim żyjątku :) Tylko może i są tanie, ale wyposażenie i gadżety trochę kosztują:)
nie jest tak źle, najwazniejsze jest nie za małe akwarium, filtr, grzałka i dobre oświetlenie. Część lądową można jakoś zorganizować, ja ją zrobiłam z kamieni polnych.
Ja dałam ogłoszenie w internecie, ze szukam akwarium o jak największych rozmiarach i jak najmniejszej cenie :D i jakie było moje zdziwienie gdy dostałam odpowiedź. W taki sposób za 100 zł dostałam 160 litrowe akwarium z pokrywą, wiec trzeba kombinować



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-12 23:25 przez studentkakasia.

zweryfikowana
Posty: 1.368
Ostrzeżenia: 1/5

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 23:25:35

dla mnie jest brzydki, i się boje takich potworków z takimi nogami, bo mi podobne trochę jak wspomniałaś do pająka [bleee].
ale jeśli Ci się podoba to zazdroszczę ;)
ja muszę mieć zwierzę które mogę pogłaskać i które mi pomruczy ;)

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 23:26:12

Cytat
rougepoupee
dla mnie jest brzydki, i się boje takich potworków z takimi nogami, bo mi podobne trochę jak wspomniałaś do pająka [bleee].
ale jeśli Ci się podoba to zazdroszczę ;)
ja muszę mieć zwierzę które mogę pogłaskać i które mi pomruczy ;)
takie też oczywiście mam, mojego psa nic nie zastąpi, ale do tego lubię moja akwariowe zwierzątka.

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 23:26:48

Jeej!!Świetny!! :*

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 23:31:02

W razie czego służę pomocą w urządzaniu akwarium i tym podobnych

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 23:31:32

pierwsze skojarzenie?
fuuuuj ;p

ale jak popatrzałam na zdjęcia po raz drugi i na te, które wrzuciłaś później, to stwierdzam, że jest uroczy :)

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 23:33:26

a że się tak zapytam btw do jakiej wielkości te kraby rosną? i co ile mają wylinke?;>

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 23:36:12

i ze TY sie go nie boisz :P

KRAB TĘCZOWY- ma któraś z Was?

12 lut 2010 - 23:36:30

To wszystko zalezy od kraba i od tego w jakich żyje warunkach. Mój miał jedną pod koniec września, a druga dwa tygodnie temu. Mój teraz ma grzbiecik szerokości z 5 cm, bez nóżek.

Cytat
zzakupoholiczka
i ze TY sie go nie boisz :P
nie ma się czego bać, jest za szybą :) ale raz uciekł i chodził po pokoju



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-12 23:37 przez studentkakasia.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Chory pies, co zrobić?